Lekarze Rzeszów

dr n. med. Grzegorz Świder

Endokrynolog, Internista

Gabinet
Rzeszów

Super lekarz polecam każdemu z każdym problemem, byłam u niejednego specjalisty, każdy leczył mnie pod innym katem, nieskutecznie. Dr Świder pomógł mi powrócić do normalnego życia
Opinia dodana przez: Kasia
Jestem bardzo zadowolona. Byłam u Pani Dr dwa razy. Na dzień dzisiejszy to wystarczyło by pozbyć się problemu z dziąsłami. Wcześniejsza lekarka nie umiała mi pomóc. Polecam w 100%. Cena dośc wysoka, ale naprawdę za pozbycie się problemu WARTO!!!

lekarz Jadwiga Rychlec

Rzeszów

Bardzo sympatyczna pani doktor. Prowadzila dwie moje ciąże, wiec spotykalyśmy sie dość regularnie. Byla zainteresowana nie tylko od strony medycznej czy ciąża rozwija sie prawidlowo, ale także samopoczuciem przyszlej mamy. Mozna z nia spokojnie porozmawiać. Polecam.

lek. dent. Monika Kołodziejczyk

Ewadent
Al.Sikorskiego 274
35-304 Rzeszów

Pani Doktor wykonała wypełnienie zęba, ale po 2 tygodniach ząb sie rozleciał. Pani Doktor nie widziała w tym nic dziwnego strata pieniędzy
zupełnie nie polecam jako lekarza w Rzeszowie - bywa w tym mieście baaaaaaardzo rzadko; nie ma sensu wybierać takiego lekarza, lepiej wybrać chirurga z Rzeszowa

lekarz Andrzej Bury

Neurolog

Podwisłocze 8 A/4
35-310 Rzeszów

Bardzo gorąco mogę polecić. Fachowiec w swojej dziedzinie. Męczyłam się z bólami wiele lat, inni lekarze tylko zmieniali leki, co zniszczyło moją wątrobę i zdrowie. Dr.Bury zlecił wszystkie badania i na ich podstawie określił co mi dolega. Odrzucił wcześniejsze leki i przepisał jedne, które po dwóch dniach przyniosły ulgę w bólu z którym męczyłam się wiele lat. Poprowadził przez cały etap leczenia od podstawowych badań po potrzebną operacje która uwolniła ...

lekarz Augustyn Bator

Ginekolog położnik, Ginekolog

Prywatny gabinet ginekologiczny, położniczy, chorób skórno-wenerycznych
ul. Krzyżanowskiego 6
35-328 Rzeszów

Nie polecam nikomu. Ten pan już dawno powinien przejść na emeryturę. Poszłam do niego będąc w ciąży. Zrobił badania, USG, stwierdził że ciąża rozwija się prawidłowo. Poprosiłam go o założenie karty ciąży,nie wyraził zgody,bo trzeba najpierw zrobić badania. Zlecił mi morfologię i badanie ogólne moczu. Poprosiłam o wystawienie zaświadczenia o ciąży dla pracodawcy. Moja praca jest pracą fizyczną, która polega na dźwiganiu przede wszystkim. Dogadalam się z pracodawcą, by lekarz ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Maria Grzech

Psychiatra

Zwierzyniecka 11a
35-205 Rzeszów

Polexsm Pania Doktor z calego serca, jest bardzo sympatyczna, doswiadczona z profesjonalnym podejsciem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Joanna

Krystyna Rusin-Ziemiakowicz

Neurolog

gen. Langiewicza 11
35-085 Rzeszów

Najgorszy lekarz, z jakim miałam kontakt. Ma chyba rentgen w oczach, bo po stuknięciu w kolanko stwierdziła, że ona u mnie neurologicznych przyczyn bólu pleców ! nie widzi. Na pytania towarzyszące odpowiedzi zdawkowe. Odesłała z powrotem do lekarza rodzinnego. Sztuka dla sztuki. Serdecznie nie polecam. Omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu i pieniędzy.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Piotr Fussek

Chirurg naczyniowy

Rzeszów

Wspanialy lekarz.profesjonalista.Wyleczyl mojej siostrze Ani rane pozylakowa ,ktora nie mogla wyleczyc ponad 20 lat.Rana byla wielkosci dloni ,az zrobil zdjecie tej ranie i mowil ze jeszcze takiej duzej nie widzial.Przez kilka tygodni Pan doktor dawal leki i bandarzowal,Kazal sie stosowac do jego wskazowek i nie ruszac bandarzu.Stal sie cod-RANA zagoila sie ,PAN DOKTOR ma zlote rece iwszystkim o tym opowiadam i polecam polecam.DZIEKUIEMY panie doktorze .
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Barbara Bajor

Dermatolog

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Szkoda ze nie da się dać 0 gwiazdek, nie polecam nigdy nie spotkałam tak nieuprzejmej Pni doktor. Jeżeli chcecie wybrać się na wizytę polecam znaleźć inne miejsce

lekarz Magdalena Chudzian

Oddziały
Fryderyka Szopena 2
35-055 Rzeszów

Wspaniały Człowiek. Bardzo dobry Lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Ciepła i elokwentna. Wzbudza zaufanie. Czujesz się przy Niej bezpiecznie.
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Jerzy Kuźniar

Internista, Kardiolog

Rzeszów

Miałam skierowanie na koronografię w szpitalu na Lwowskiej i musiałam odbyć wizytę w przychodni szpitalnej,Pan doktor stwierdził ze w ogóle nie mam choroby wieńcowej i nie zakwalifikował mnie do badania.Ponadto kazał odstawić leki które miałam od mojego kardiologa. Dobrze że mu nie zaufałam i zrobiłam tą koronografię w klinice św.Józefa która wykryła duże zwężenie głównej aorty serca.Nie dając mi szansy na koronografię naraził moje życie.To że jestem 46 letnią kobietą ...

dr Tadeusz Osoliński

Urolog

Szpital Rzeszów ul. Lwowska
Rzeszów

Przyznam się: Jestem zdumiony serią tych niepochlebnych, lub wprost negatywnych, zgromadzonych dotąd (2023.08.21.) opinii! Z wiedzy zawodowej, medycznej, pana doktora, jego uczciwości i kompetencji, determinacji w dziele pomocy, korzystałem już ponad dwa miesiące temu. Wszystko na poziomie, nie waham się powiedzieć, zasługującym na najwyższe uznanie i głęboką wdzięczność! Nie przesadzam! To gość, który nie tylko potrafi postawić trafną diagnozę , nie tylko wie jaką terapię należy zastosować, ale i umie, ...
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Paweł Krukowski

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Nie polecam! Przyszłam z bólem i opuchlizną na wskutek kontuzji i usłyszałam, że "nie trzeba było zachodzić w ciążę" (mam 34lata). Następnie mimo tego faktu wypisał mi skierowanie na RTG, którego w ciązy nie mogę wykonać (technicy odesłali mnie z powrotem). NIe przepisał żadnych maści, leków, ani ortezy, nie wytłumaczył co mam uszkodzone ani nie udzielił żadnych wskazówek np.jak chodzić, siadać itp. Inny lekarz wykonał badanie usg - mam naderwane ...
Opinia dodana przez: Anna

Renata Kwarcińska

Psycholog, Psychoterapeuta

Psychodynamiczne Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe PCTS
Piłsudskiego 11
20-074 Rzeszów

Bardzo polecam panią Renatę. Już od pierwszej wizyty spotkałam się z jej zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolona
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Mirosław Flaga

Lekarz rodzinny

Szpital Miejski im. Jana Pawła II
ulica Rycerska 4
35-051 Rzeszów

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam,jeśli chodzi o leczenie!!natomiast jest cudowny w wypisywaniu recept i leczeniu na odległość!!Nie musi widzieć pacjenta żeby go uleczyć.Nie polecam osoba poniżej 50,wg doktora są pacjenci za młodzi,na wszelakie choroby!!Jeśli chcesz się leczyć u dr,zdiagnozuje się sam,podaj tylko nazwę leku przez telefon,a na pewno wypisze!!!? PORAŻKA 🤦🤦🤦👍👍
Opinia dodana przez: Agata
Wyjątkowo dobre doświadczenie. Pani doktor profesjonalnie usunęła płytki po zabiegu przegrody nosowej. Wizyta przebiegła sprawnie i w dobrej atmosferze. Polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Bożena Mróz

Rehabilitant

Klonowa 26/20
35-205 Rzeszów

Dzień dobry pani doktor czy pani Asia popiel już wyzdrowiała bo pan Piotrek nowoselski do mnie mówił że jest na zwolnieniu lekarskim ciałbym się zapytać kiedy wróci pani Asia popiel

lekarz Małgorzata Nowak-Plęs

Rehabilitant, Pediatra

Al. W. Sikorskiego 190
35-304 Rzeszów

Pani doktor bardzo pomogła mojemu synkowi. Trafił on na oddział intensywnej terapii w ciężkim stanie. Konkretna i rzeczowa, po tygodniu synek bardzo się poprawił, mimo wcześniejszej patowej sytuacji. Widać, że przejmuje się dziećmi na oddziale i pomimo zabiegania znajduje czas dla rodzica. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Monika