Lekarze Lubin

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

lekarz Joanna Pelak

Internista, Gastrolog

ulica Odrodzenia 13/9
59-300 Lubin

Nikt mi nie potrafił pomóc, przyszedłem na gastroskopie gdzie opowiedzialem swoje objawy. Pani pelak zasugerowała celiakie, trafnie jestem wdzięczny za uratowanie mnie od ciągłego cierpienia, zaden lekarz ,,gastrolog'' nie wpadł na to a dodam że juz miałem gastroskopie robioną przed tą, trafną. jeszcze raz dziekuje i takich lekarzy potrzeba w tej sluzbie zdrowia a nie ludzi co siedzą w gabinetach za kare.

mgr Milena Lindmajer

Rehabilitant dziecięcy

Fizjobaby - Rehabilitacja dzieci i niemowląt
ul. Jana Kilińskiego 27
Lubin

Pani Milena to świetna specjalistka i z czystym sercem polecam ją wszystkim rodzicom! Terapia dobrana indywidualnie dla naszego synka już przynosi efekty zauważalne gołym okiem. Synek na zajęciach jest zadowolony i chętnie poddaje się wykonywanym ćwiczeniom. Polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Włodzimierz Kaczkowski

Laryngolog

Lotników 15
59-300 Lubin

Lekarz na 6, gorąco polecam. Kompetentny, cudowne podejście do dziecka, kompleksowo wyjaśniony problem choroby, sposób leczenia i zapobieganie nawrotom choroby. Lekarz tak miły i kompetentny że aż prawie jak serialowy.

lekarz Kamila Wiatr-Pałyga

Laryngolog

Wiertników 15
59-300 Lubin

serdecznie polecam, bardzo miła pani Doktor,wzbudza zaufanie, bardzo duża wiedza laryngologiczna POLECAM!!

lekarz Cezary Prętnik

ulica Topolowa 4/50
59300 Lubin

Lekarz z powołania. Cieszę się, że parę lat temu trafiłam na niego, szukając pomocy u różnych specjalistów, bo jest to lekarz, który potrafi się pochylić nad problemem pacjenta. Jest bardzo mądrym człowiekiem, lekarzem, który leczy i ratuje. Jest to najlepszy specjalista, jakiego spotkalam. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marian Kołodziej

Radiolog

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Do pana doktora trafiłam z polecenia koleżanki. Z moim trądzikiem walczę od kilku ładnych lat, teraz przeprowadziłam się do Koszalina, więc musiałam znaleźć specjalistę tutaj. Pan doktor Gorlach był strzałem w dziesiątkę. Po pierwsze: niezwykle uprzejmy, odpowiedział na każde moje pytanie, dokładnie wszystko wytłumaczył ( rysunki to bardzo dobry sposób, dzięki któremu wszystko jest bardzo przejrzyste). Po drugie- kompleksowa i dość długa terapia, ale efekty widać już po pierwszych dawkach ...

lekarz Elżbieta Rożek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DERMA-VITA"
Wyszyńskiego 6
59-300 Lubin

Dobry człowiek i bardzo dobry lekarz,( b.trafne diagnozy) leczę się u p. doktor wiele lat i mam tylko jedno zastrzeżenie : dlaczego u Niej zawsze tyle ludzi i tak długo trwa wizyta ,a inni lekarze mają pusto pod gabinetami.
Opinia dodana przez: adam_nostra

lek. dent. Piotr Korzeniowski

Praktyka Stomatologiczna "Radix"
Leszczynowa 15a
59-300 Lubin

Bardzo polecam , wykonanie estetyczne , mila atmosfera .tlumaczenie chorob i leczenia bardzo fachowe. Lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Jowa

Hanna Różycka

Gabinet Stomatologiczny EURODENT
Kamienna 28b
59-300 Lubin

polecam, Pani Doktor przykłada się i zna się na rzeczy, przy tym sympatycznie i cenowo w normie

lek. dent. Lidia Chowaniec

Małomicka 59/1
59-300 Lubin

Przesympatyczna pani, której nawet moje 6 letnie dziecko się nie boi i daje borować swoje mleczaki, a mąż poraz pierwszy w życiu borował zęby bez znieczulenia, bardzo delikatna. Gorąco poecam

lekarz Leszek Szklarz

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin

Świetny lekarz. Bardzo profesjonalny i potrafi wysłuchać pacjenta. Bardzo szybko działa i wkłada to całe serce. Bardzo dobry specjalista. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Alicja Słoka-Sutkowska

ulica Sportowa 71/34
59-300 Lubin

Idealny lekarz dla osoby która pierwszy raz idzie do ginekologa ;) Przyjazna, miła i uprzejma - krok po kroku tłumaczy co będzie robić, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, informuje, nie pośpiesza. Świetne podejście do pacjenta i rzetelność, wykonała wszelkie badania, cytologię, USG. Przyjmowała w NZOZ Multimedyk, aktualnie dostałam informację że poszła na czas nieokreślony na urlop. Co do samego ośrodka - dodzwonienie się do rejestracji ginekologicznej graniczy z cudem (mi udało się ...
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Katarzyna Szatkowska

Lekarz rodzinny

Skłodowskiej-Curie 74 lok. 114
59-300 Lubin

Super pan doktor . Nic dodać nic ująć . Polecam.

lekarz Marek Gorczyński

Internista, Diabetolog

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Skorzystałem z wizyty u doktora w Diabeta-Care Centrum Leczenia Cukrzycy i Otyłości w Lubinie. Skłonił mnie do tego przyjaciel,który leczył się u doktora na oddziale diabetologicznym w MCZ w Lubinie i był bardzo zadowolony. Polecam wszystkim Diabeta-Care ponieważ panuje tam przyjazna atmosfera i fachowo podchodzi sie do pacjenta, wizyty u doktora to sama przyjemność - wszystko wytłumaczy i jest cierpliwy. Bogata oferta jak i masa pracujących specjalistów w Diabeta-Care (m.in ...

lekarz Tomasz Pelak

Angiolog

MEDICUS
Leśna 8
59-300 Lubin

Wspaniały, kompetentny, uprzejmy, empatyczny . Po prostu wzór do naśladowania.

lekarz Elżbieta Koczur-Szozda

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Laboratorium Analityki Medycznej i Mikrobiologii
Gen. Józefa Bema 5-6
59-300 Lubin

Pani doktor to wspaniała kobieta 💐. Ogromne doświadczenie w wykonywanej pracy. Cudowne podejście do pacjenta ♥️. Wspaniały człowiek i onkolog 💐.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Anna Kleszczyńska

Polna 23
59-300 Lubin

Ostatnia deska ratunku. Żadne inne pogotowie stomatologiczne w Lubinie nie odpowiadało. A tu wystarczył jeden telefon, umówiona wizyta na konkretną godzinę i od razu na fotel. Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Ewa Mickiewicz-Stodolna

Internista, Reumatolog

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin

Jestem pod opieką pani doktor od 15 lat. To dzięki jej profesjonalnemu podejściu, zaangażowaniu i empatii jestem ustabilizowana i żyję normalnie. Choć początki choroby były bardzo dramatyczne. Pani Ewa Mickiewicz- Stodolna to lekarz z powołania i wyjątkowy człowiek- piękny umysł i ogromne serce. Miałam niebywałe szczęście, że trafiłam na tego lekarza. Wyrazy szacunku i podziękowania dla całego personelu oddziału reumatologii szpitala w Lubinie na ul. Bema.
Opinia dodana przez: Anna Dębicka

Malgorzata Siwoń

Anestezjolog, Pielęgniarka

Lecznictwo Ambulatoryjne RCZ
ulica Bema 5-6
59-300 Lubin

pielęgniarka specjalistka anestezjologii i intensywnej opieki medycznej