Lekarze Lubin

lek. dent. Tomasz Chilewski

59-300 Lubin

BARDZO FAJNE PODEJŚCIE DO PACJENTA, JESTEM ZADOWOLONA , WIDAĆ ZNA SIĘ I POŚWIĘCA TEMU CO ROBI, ROBI SUMIENNIE I SOLIDNIE, NIGDZIE SIĘ NIE SPIESZY, PRZYKŁADA SIĘ DO SWOJEJ PRACY.CENY TAKIE JAK WSZĘDZIE. STARA ROBIĆ SIĘ BEZ BOLEŚNIE JAK MÓWI ŻE NIE BĘDZIE BOLAŁO TO NIE BOLI, NIE BIORĘ ZNIECZULENIA BO NIE MOGĘ A W MOMENTACH KIEDY MA MNIE ZABOLEĆ UPRZEDZA I WIDZĘ, ŻE PANA DOKTORA BARDZIEJ BOLI Z TEGO POWODU ...
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Ewa Sołtysiak

Psychiatra, Internista

59-300 Lubin

Bardzo godna polecenia Pani doktor, oaza spokoju i cierpliwości, rozmawia długo z pacjentem nie traktuje jako następnego, dobór leków bardzo ostrożny i rozważny, można porozmawiać dosłownie o wszystkim, jestem szczęśliwy,że trafiłem do Pani Ewy, bardzo dziękuję za pomoc. Polecam Panią doktor z całego serca, życzę Pani dużo zdrówka,jest Pani nam bardzo potrzebna taki lekarz to skarb.🌹
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Barbara Sobieszek

Laryngolog

MCZ
ESCULAP - Lubin
59-300 Lubin

Właśnie wyszłam ze szpitala p. Sobieszek dwa dni temu robiła mi przegrodę nosowa lekarz godny polecenia kompetentna konkretna sympatyczna, a co najważniesze życzliwa. Idąc do niej na wizytę nie koniecznie prywatną ma się wrażenie, że tylko jednego pacjenta przyjmuje w ciagu dnia wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

Paweł Sadowski

ZOZ
BEMA
Lubin

WSPANIAŁY LEKARZ. Robię u Pana Doktora USG w 3D. Jesteśmy z mężem zachwyceni atmosferą oraz fachowym podejściem do pacjenta. Pan Doktor zawsze rzeczowo wyjaśni, co w danym momencie bada, a jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości ( ze względu na ułożenie dziecka w danym dniu i niemożliwość dokładnego zbadania narządów)zaprasza ponownie na badanie. Polecam z czystym sumieniem Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Aleksandra
Bardzo dobry lekarz, trafiłam na niego w szpitalu i nie jestem w stanie mu nic zarzucić, ogromna wiedza i kompetencje, później leczyłam się u niego również prywatnie i nie widzę różnicy czy na NFZ czy prywatnie, Pan Doktor zawsze podchodzi do pacjenta z mega profesjonalizmem i opanowaniem, wszystko dokładnie tłumaczy, pomaga i wspiera.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Arkadiusz Joks

Internista, Pulmonolog

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
59-300 Lubin

Konkretny, uprzejmy, komunikatywny. Spokojnie i bez pośpiechu wyjaśnił problem. Leczenie wdrożone. Za jakiś czas ocenimy skuteczność terapii.
Opinia dodana przez: A.B.

lekarz Barbara Markowska-Fenc

Laryngolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUS"
Polna 19
59-300 Lubin

Bardzo dobry lekarz, miła sympatyczna osoba, rzeczowo wyjaśniająca schorzenie, zawsze pomaga i skutecznie leczy.Polecam.

Piotr Marcinkowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

Małomicka 86
59-300 Lubin

Najlepszy fachowiec W Polkowickiej przychodni. Leczę się U niego od 1980 roku. Zastępuje wszystkich specjalistów. Zawsze znajduje lepsze i tańsze zamienniki leków wystawiane przez niby specjalistów. Niby Fachowcy zawsze się z tym zgadzają -Twierdząc, że dobry wybór
Opinia dodana przez: Zbyszek

dr Maciej Knapik

Prywatny Gabinet Internistyczny (specjalistyczny)
chocianów
59-140 Lubin

Lekarz , który kocha to co robi.Każdy pacjent jest ważny.Szkoda,że nie pracuje już w szpitalu przy ul.Bema.Pacjenci napewno dużo stracili !

lek. dent. Jarosława Tomaszewska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

ulica Tuwima 17/4
59-300 Lubin

Bardzo fajna starsza pani. Ma dobre podejście do dzieci. Tylko kompetencje nie takie, ponieważ gdy oglądała zęby mojej córki nie założyła rękawiczek co nie ukrywam było to, że się tak wyrażę obrzydliwe. Pani godna polecania!!!
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Maria Łagowska-Kościaniuk

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin

Świetna piediatra. Dzieciaki ją bardzo lubią, fajnie podejście do nich. Nie raz uratowała moje dzieci przed szpitalem. Polecam

lekarz Andrzej Warchoł

59-300 Lubin

bardzo dobry Lekarz,jestem jego pacjentką od zawsze i jestem zadowolona.

lekarz Magdalena Grubiak

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o.o.
ulica Słoneczna 1
59-300 Lubin

Bardzo dobra Pani Doktor - dużo mi pomogła w bardzo trudnym dla mnie czasie . Jest cierpliwa , potrafi wysłuchać pacjenta i zrozumieć jego sytuację - a to bardzo rzadko się spotyka . Każdemu życzę aby na swojej drodze spotkał takiego Lekarza !!!!!!!!
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Przemysław Koniński

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin

Jak najbardziej godny polecenia bo słucha co się do niego mówi i poświęca czas i uwagę. Chociaż jest nefrologiem bywa u mnie i mojej rodziny jako internista jak ktoś zachoruje. O nim i jego firmie można znaleźć informacje na: www.almed-lekarze.pl
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Jacek Jazy

Psychiatra

Mieszka I 14/16

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Elie Kazzi

Kilińskiego 29A/47
59-300 Lubin

Bardzo Dobry Ginekolog.. Zawsze odpowiada na pytania i bardzo profesjonalnie i ze spokojem podchodzi do badan i pacjentki. Moge zawsze i o kazdej porze zadzwonic jak cos mnie nie pokoi. Poswieca Bardzo duzo czasu pacjence. Jestem z niego zadowolona bardzo i nie zrezygnuje z takiego lekarza.

lekarz Dariusz Dębicki

Gabinet Dermatologiczny
ul. Grabowa 5/7
59-300 Lubin

Doktor miły i widac, że lubi dzieci, ale bardzo bagatelizuje sobie choroby. Przez metody jakie stosuje Pan doktor trafiłam z 7-mio miesięcznym synem do szpitala z ostrym zapaleniem płuc, był w strasznym stanie, przez to że doktor nie chce przepisywać antybiotyków. Rozumiem żeby ich nie naduzywac, ale była wtedy taka koniecznosc, a doktor przepisywal tylko syropki i kropelki do nosa bez recepty, tak to ja sama moglam syna leczyc, po ...
Opinia dodana przez: Paulina

Katarzyna Jurkiewicz

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

medicus
59-300 Lubin

Podczas swojej wizyty (na N.F.Z.) u Pani Doktor Jurkiewicz, prosiłem o następujące informacje związane z psychopatią występującą w mojej najbliższej rodzinie : 1/ Czy istnieją testy pozwalające wykryć psychopatię ?. 2/ Czy istnieją leki lub psychoterapie dla psychopatów ? 3/ Czy każdy psychiatra zna się na psychopatii ? . 4/ Czy dla stwierdzenia lub wykluczenia cech psychopatycznych (dyssocjalnych) wystarcza tylko sam wywiad z diagnozowaną osobą i zbędne są wywiady w ...
Opinia dodana przez: Franek

lekarz Tadeusz Tupaj

Gabinet Gin.-Poł.
Budowniczych LGOM 1/2
Lubin

Lekarz bardzo przyjemny oraz uprzejmy. Informuje pacjentkę o stanie zdrowia. Przy każdej wizycie dokładne badanie oraz delikatne. W razie potrzeby doradza, dostępny telefonicznie niemal o każdej porze. Bezproblemowy jeśli chodzi o badania "na wczoraj".

lek. med. Joanna Koziarz

59-300 Lubin

Bardzo mila i trafia w diagnoze Polecam chodze do Pani doktor z dzieckiem i zawsze poprawa Dlatego Polecam Jako lekarza pierwszego kontaktu
Opinia dodana przez: grzegorz