Lekarze Lubin

mgr Lidia Stankiewicz

Rehabilitant

59-300 Lubin

Fachowiec z wieloletnim stażem - polecam. Zofia S.

lekarz Jakub Turek

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Laboratorium Analityki Medycznej i Mikrobiologii
Gen. Józefa Bema 5-6
59-300 Lubin

Do pana doktora przyjechałem z Poznania w celu wykonania przetoki. Przyłączam się do wielu pozytywnych opinii, które słyszałem na jego temat. Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą ale też okazał dużo zrozumienia dla mojej sytuacji. Podczas zabiegu czułem się bezpiecznie i spokojnie. Polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Aleksandra Woźnica

Lekarz rodzinny

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin

Wspaniały Lekarz. Pani Doktor jest pełna empatii, nigdy niczego nie lekceważy. Zawsze kompetentna i uważna. Nie wiem, jak Pani to robi, że znajduje tyle cierpliwości dla pacjentów. Zawsze podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem i wyjątkową kulturą osobistą. Dodam, że jestem pacjentką Pani doktor od wielu lat i to jest przemyślana opinia po wielorazowym korzystaniu z pomocy Pani Doktor. Wspaniały Człowiek.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Joanna Olszewska-Roczniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o.o.
ulica Słoneczna 1
59-300 Lubin

Wspaniała Pani doktor dzięki której żyję. Leczyłem się rok u różnych specjalistów,a po pierwszej wizycie u Pani Doktor zostałem prawidłowo zdiagnozowany i skierowany do szpitala. Dzięki temu mam uratowaną nogę i żyję.Jeszcze raz bardzo dziękuję i wszystkim polecam wspaniałego fachowca i człowieka.

lekarz Maria Rybicka

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Pania doktor mogę polecić każdemu jest osoba uprzejmą godna polecenia indywidualne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: agnieszka

lekarz Andrzej Hoc

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DERMA-VITA"
Wyszyńskiego 6
59-300 Lubin

Wszyscy lekarze powinni być tacy jak ten Pan doktor. Lekarz, który nie ocenia, a tworzy atmosferę zrozumienia i wsparcia. Kompetentny, z powołaniem. Niczego pacjentowi nie narzuca, zamiast tego wskazuje właściwą drogę i wspiera w niej. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Dariusz Golan

Radiolog

Szpital "Miedziowego Centrum Zdrowia" S.A. w Lubinie
ulica Skłodowskiej - Curie 66
59-301 Lubin

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, kompetentny i rzeczowy, a przy tym sympatyczny i miły. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Alicja Denis

lekarz Paweł Szulc

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin

Dr.znieczulał mnie do cięcia cesarskiego, świetny, z poczuciem humoru ,nie bałam się zabiegu, czułam się bezpiecznie, wszystko wyjaśniał po kolei co i jak. Jak iść to tylko do Pana P.Szulca . Pozdrawiam serdecznie!
Opinia dodana przez: Agusław

lek. dent. Karolina Ścieszka

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Byłam u pani Karoliny pierwszy raz. Tłumaczy wszystko dokładnie,bardzo miła i sympatyczna doktor. Bardzo polecam ;)
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Marek Bubnowski

Przychodnie i Zakłady "Miedziowego Centrum Zdrowia" S.A. w Lubinie
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 66
59-300 Lubin

Lekarz profesjonalny, życzliwy i uprzejmy. Bardzo dokładny, posiadający dużo empatii w stosunku do pacjenta. Polecam z całego serca.

lekarz Aleksandra Szachowicz

Internista, Reumatolog

Laboratorium Analityki Medycznej i Mikrobiologii
Gen. Józefa Bema 5-6
59-300 Lubin

Prawdziwy lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta, wiedza... nareszcie wiem, co dolega mojemu dziecku. Dziękuję.

lekarz Bartosz Bednarkiewicz

Internista, Diabetolog

59-300 Lubin

Proffesore, w każdym calu , taka opinia mi przychodzi na myśl jako inżynierowi na emeryturze. Za kompetencję i kompleksowe podejście do problemu zdrowotnego.
Opinia dodana przez: frantic

lekarz Alicja Obara

Bema 6/114
59-300 Lubin

Świetna babka! Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna. Zawsze odpowiada na każde pytanie, można z nią porozmawiać na każdy naprawde temat i zadawać wszystkie pytania. Mam porównanie do lekarza z feminy ;/ Pan S. który za wizyte bierze jeszcze wiecej a jest kawalem chama... Uważam ze pani doktor swietnie zna sie na tym co robi :)

lekarz Rafał Płaksej

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

Jestem trzy lata po ablacji wykonanej przez doktora Rafała, wszystkim którzy się wahają polecam z całego zdrowego♥️. Wspaniały lekarz, któremu od razu zaufałam. Dziekuję
Opinia dodana przez: Iwona

mgr Alicja Sokołowska

Dietetyk

59-300 Lubin

Polecam wszystkim, pełen profesjonalizm. Ja znalazłam poradnię Pani Alicji poprzez stronę poradydieteyczne.pl.

mgr Kalina Szykowna

Psycholog

59-300 Lubin

Kompetentny, wykształcony psycholog. Ma bardyo duże doświadczenie. Oddana swojej pracy i pacjentom.

dr n. med. Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Zdrowia Dziecka CDT Medicus
Słoneczna 1
Lubin

Witam, chce podzielic sie swoja opinia na temat pana Macieja Rosinskiego, bo jest to tak wspanialy lekarz, ze moze dzieki rowniez mojej opinii ktos w potrzebie skorzysta z jego pomocy. Leczylismy nasza coreczke z epilepsja u pana doktora na oddziale neurologicznym w szpitalu przy ul. Koszarowej. Mialam do czynienia z wieloma neurologami, ale dr Rosiński jest najlepszym lekarzem z jakim spotkalismy sie do tej pory. Przede wszystkim bardzo dociekliwy, kompetentny, ...
Opinia dodana przez: Joanna Kopeć

dr Szymon Olejniczak

Laryngolog

MCZ Lubin
Lubin

Miałam ciężki przypadek zapalenia zatok (dopadła mnie zatoka klinowa) Pan doktor przeprowadził zabieg w Zgorzeleckim szpitalu, problem już nie powrócił. Polecam w 100 %
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Halina Orczykowska

Laryngolog

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Pani dr.Orczykowska godna polecenia,życzliwa,spokojna,profesjonalne podejście do pacjenta.Prawdzwy lekarz a nie pseudo lekarz.Zdiagnozowala mnie przy pierwszej wizycie a wcześniej bywałem u innych lekarzy którzy przepisywali leki które nie pomagały a szkodzily.Jestem bardzo wdzięczny za rozpoznanie mojej dolegliwości.Polecam Panią dr. bo jest tego godna.
Opinia dodana przez: Wdzięczny pacjent

lekarz Andrzej Kaczyński

Małomicka 59/1
59-300 Lubin

Polecam z całego serca, Pan doktor bardzo kompetentny z dociekliwością szuka przyczyny choroby, zawsze bardzo rzetelne i wnikliwe podejście , każda wizyta z pełnym poszanowaniem do pacjenta w bardzo przyjaznej atmosferze.
Opinia dodana przez: Monika