Lekarze Lubin

lekarz Jadwiga Dobrowolska-Kalota

MEDICUS
59-300 Lubin

To taka lekarz"mama" swietne podejscie do dzieci,moje leczy od 19 lat i nie chca innego,dziękujemy i zdrówka pani doktor zyczymy.

prof. dr hab. n. med. Anna Noczyńska

Diabetolog

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Doskonały lekarz, najlepszy jakiego znam.Uratowała moją córkę.Zawsze na Panią doktor można było liczyć.Wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Piotr Szylko

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Piotr Szylko
ul.Sportowa 48 A/A
59-300 Lubin

Życie moje i mojego syna od czasu kiedy zaczęliśmy uczęszczać do Dr Szylko zmieniło się w 100%. Oczywiście na lepsze. Syn odzyskał radość życia, zniknął lęk przed szkołą, otworzył się i nie ma problemów z mówieniem o tym co mu sprawia trudności i z czym ma problem. Ja w końcu czuję się szczęśliwą matką, która była wiecznie smutna i odpychana przez szkołę itp. Bo wszyscy chcieli pozbyć się problemu a ...
Opinia dodana przez: Ewa

Violetta Duży

Krupińskiego 47 / 6
Lubin

Prawdziwy profesjonalista i ciepły, cierpliwy człowiek. To połączenie cech sprawia, że jest godnym polecenia lekarzem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Irena Szykowna

Diabetolog

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

TOP, najlepszy diabetolog w kraju. Zdrowe, profesjonalne i co ważne ludzkie podejscie do pacjenta.
{'id': 10049, 'name': u'Lubin'} Chirurg plastyczny
                                       lek. med. Leszek Leszczyński

lek. med. Leszek Leszczyński

Chirurg plastyczny

Gabinety Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej CDT Medicus
Lubin

Omijać szerokim łukiem!! Zero profesjonalizmu miałam mieć zabieg powiększenia piersi po wcześniejszej konsultacji jednak lekarz minuty przed zabiegiem się wycofał stwierdzając, że miał zaćmienie na konsultacji i efekt nie będzie zadowalający. Teraz dziękuję Bogu bo byłabym oszpecona na całe życie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Paulina

mgr Agnieszka Zimna

Seksuolog, Psycholog dziecięcy

Lubin

Bardzo polecam panią Agnieszkę. Jest miłą, sympatyczną, wyrozumiałą i co najważniejsze bardzo dobrą psycholog. Wysłuchała, doradziła i bardzo mi pomogła. Dzięki niej żyję pełnią życia. Naprawdę polecam. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Piotr Znamirowski

Psychiatra, Internista

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Kilka lat temu Pan zdiagnozowal mojego ojca i brata ze nie sa alkoholikami, mimo ze ja mialam na to dowod bo mieszkalam z nimi pod jednym dachem. Przez tego Pana nie moglismy liczyc wtedy na sadowne leczenie. Rowniez moja przyjaciolka byla leczona na borderline, ale w zakladzie psychiatrycznym miala kompleksowe badania, ktore nie wykazaly owego zaburzenia. Prosze uwazac na tego Pana :)
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Anna Rożek

Słowackiego 19 lok. 3
59-300 Lubin

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor, super podejście do dziecka i do rodzica. Duże wsparcie dostaliśmy od pani doktor po porodzie i dziękujemy pięknie za pomoc!
Opinia dodana przez: Ania

Maciej Lesisz

Chirurg stomatolog

Odrodzenia 2A / 2
Lubin

Polecam, robiłam u Pana doktora dwa implanty. Uprzejmy, kompetentny i rzeczowy. Poświęca dużo czasu na tłumaczenie i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Sam zabieg wszczepienia implantów potwierdza fachowość i doświadczenie. Jeden mały minus - dość długi czas oczekiwania na wizytę.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Zbigniew Winkel

Pulmonolog, Internista

Laboratorium Analityki Medycznej i Mikrobiologii
Gen. Józefa Bema 5-6
59-300 Lubin

Godny polecenia uprzejmy dokładny moja żona ma rwę kulszową wytłumaczył co i jak naprawdę polecam.Kopetetny i bardzo dokładny naprawdę bardzo polecam
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Marcin Zezulak

Przychodnia Specjalistyczna CDT
59-300 Lubin

Bardzo miły, empatyczny oraz kompetentny lekarz. Wyczerpująco odpowiada na zadane pytania oraz wyjaśnia możliwe przyczyny dolegliwości. W dodatku „po ludzku” podchodzi do pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Alina Obszańska

Okulista, Okulista dziecięcy

Centrum Medyczne Zdrowie
ul. Odrodzenia 30B
59-300 Lubin

Uważam że Pani doktor Alina Obszańska to wybitna specjalistka. Zna się doskonale na swojej pracy i trafnie stawia diagnozę. Dodatkowo czas spędzony umila miłe usposobienie Pani doktor. Zawsze wszystko wytłumaczy i wysłucha pytania pacjenta. Jest to jedyna osoba wśród okulistów, która rozpoznała moją chorobę. Bardzo polecam Panią doktor!!!!
Opinia dodana przez: LIZA

lekarz Andrzej Korda

Internista, Kardiolog

Parkowa 61 / 4
Lubin

Pan dok.Korda jest specjalistą bardzo miłym ,cierpliwym ,wysucha kazdego,wytumaczy przegieg choroby ,najlepsza cecha pana dok. pilnuje systematycznosci branych leków i mierzenia cisnienia i wypisuje odpowiednie recepty kiedy skonczy sie lek.

lekarz Sławomir Boboń

Jasminowa 21 / 2
Lubin

Do Pana doktora trafiłam po zawale - to było w szpitalu na oddziale kardiologicznym. Pan doktor jest niesamowitym specjalistą i poświęca dużo czasu pacjentowi. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył oraz zlecił odpowiednie badania i leczenie. Trafnie zostały dobrane mi leki. Do dziś systematycznie kontroluje stan mojego zdrowia :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Bernadeta Gwizdak-Siwkowska

Psychiatra

"AMEZ"
Kamienna 59
59-300 Lubin

Bardzo dobry kontakt, swietna diagnostyka, odpowiedzialne podejscie. Polecam wszystkim na potrzebujacym dluzszego leczenia.

lekarz Sebastian Baszak

Zespół Przychodni Lubmed
ulica Gwarków 82
59-300 Lubin

Lekarz, który nie ma oporów do wystawienia skierowań do innych specjalistów. Fachowiec w swojej dziedzinie. Nie ma do niego kolejki na wizytę, bowiem przyjmuje punktualnie i mieści się w wyznaczonej godzinie.
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Stanisław Michalski

Traumatolog, Ortopeda

ZOZ
BEMA
Lubin

Bardzo dobry ortopeda dzięki P. dr. Michalskiemu chodzę.Operował moją łąkotkę i bardzo dobrze to zrobił miły i dobry ortopeda polecam.

lekarz Krzysztof Januszewski

Chirurg onkolog

zoz lubin
lubin bema 6
Lubin

Jestem bardzo zadowolona z operacji pan doktor jest bardzo miły zabija swoim podejściem do pacjenta cały strach i jest świetnym chirurgiem wszystkim co potrzebują pomocy onkologii czy chirurgii bardzo polecam dr Krzysztofa Januszewskiego również pani pielęgniarka jest bardzo miła i taka troskliwa
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Daria Kościelny

Gabinet Dermatologiczny
ul. Grabowa 5/7
59-300 Lubin

Pani Doktor- cechuje się pełnym profesjonalizmem i dokładnością w badaniu. Jest pełna zaangażowania i empatii w tym co robi. Bardzo płynnie i sprawnie również przebiegają badania na Kierowców kat.B .Polecam panią Doktor
Opinia dodana przez: PAULA