Lekarze Nowy Tomyśl

lek. dent. Kinga Czubińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Witosa 3 m. 3
64-300 Nowy Tomyśl

Jestem bardzo zadowolona z Pani z wykonanej protezy i polecam innym klientom.Pacjentowi doradza i pokazuje jak będzie wyglądać proteza u pacjęta.

lek. dent. Zbigniew Szymański

Piłsudskiego 36
64-300 Nowy Tomyśl

Polecam doktora, wszystko spokojnie wytłumaczy, leczy bez bólu, mam zaufanie do doktora. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: MJ

lekarz Paweł Panieński

Anestezjolog

64-300 Nowy Tomyśl

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, porozmawiał, wytłumaczył, mimo że moje dziecko nie miało już żadnych szans na przeżycie jak trafiliśmy na niego!!!

lekarz Jakub Szrama

64-300 Nowy Tomyśl

Serdecznie polecam Pana doktora! Jeden z niewielu przy którym mialam wrażenie ,że wie o co mi chodzi.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Jarosław Rybczyński

Medyczne Centrum ZDROVITA
ulica Zbąszyńska 9

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Paweł Juszczak

Chirurg dziecięcy

Nowy Tomyśl

Lekarz na 5+. Miły, uprzejmy, z taką ilością czasu ile potrzeba małemu pacjętowi , spokojnie tłumaczy rozwiewając wątpliwości zestresowanych rodziców. Lekarz jakich mało - z powołania. Godny polecenia chirurg dziecięcy.
Opinia dodana przez: Anna

dr Robert Szymański

Traumatolog, Ortopeda

Nowy Tomyśl

Bardzo dobry specjalista i uprzejmy człowiek. Słucha pacjenta. Dokładnie wszystko tłumaczy. Odpowiada na ew. pytania. Nie spieszy się. Dodam, że byłem na wizycie refundowanej NFZ. Polacam!
Opinia dodana przez: Daniel

dr n. med. Aleksandra Korytowska

Laryngolog

os.Batorego52 tel 61 4422673
64-300 Nowy Tomyśl

Pani Doktor Aleksandra Korytowska to najlepszy specjalista w dziedzinie otolaryngologii jakiego spotkałam. Dzięki profesjonalizmowi, szybkiej reakcji oraz determinacji Pani Doktor szczęśliwie przeszłam operację ślinianki podżuchwowej i pomimo "miażdżącej" diagnozy 8 lat temu nadal cieszę się życiem i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc ze strony Pani Doktor. Jest nie tylko WYBITNYM SPECJALISTĄ, ale i CUDOWNĄ KOBIETĄ z sercem na dłoni, bezgranicznie oddaną swojej pracy! Jest lekarzem z powołania!!!Na oddziale otolaryngologii, ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jakub Halasz

64-300 Nowy Tomyśl

Wspaniały lekarz z bardzo dużą empatią.Podchodzący do pacjenta z wielkim sercem i oddaniem.Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Wojciech Adamski

64-300 Nowy Tomyśl

Pan doktor jest profesjonalista w swoim zawodzie. Bardzo dokladnie wykonuje badania, jest kulturalnym i sympatycznym lekarzem. Polecam Pana Adamskiego kazdemu z osobna.
Opinia dodana przez: Monia

lekarz Patryk Kowalski

64-300 Nowy Tomyśl

Profesjonalne podejście do pacjenta, a co najważniejsze szybka diagnoza.Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy.Panu Doktorowi, świetnemu chirurgowi i wspaniałemu człowiekowi dziękuje za udaną operację i wyleczenie moich kciukow.
Opinia dodana przez: Malgorzata

Mikołaj Firlej

Gabinet lekarski
64-300 Nowy Tomyśl

Godny polecenia lekarz, uratował mi życie , mimo pęknięcia woreczka żółciowego, zbadał i zoperował po godzinie, Pani na izbie przyjęć w szpitalu wcześniej proponowała przyjść za trzy dni bo plan zabiegów już był na piątek zamknięty, strach pomyśleć co by było w poniedziałek, chyba tylko akt zgonu. Doktorze dziękuje , jest Pan lekarzem jakich brakuje w tym kraju.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Leszek Niepolski

Nefrolog

LIVMED Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 2
64-300 Nowy Tomyśl

Profesjonalista. Najlepszy lekarz jakiego znam. Wiedza, kompetencje i fachowość. Wspaniały nie tylko lekarz ale i człowiek

lekarz Katarzyna Jezierska-Kowalska

Lekarz rodzinny

Panaceum
64-300 Nowy Tomyśl

Do Pani doktor Kowalskiej chodzę już kilka lat. Nigdy nie bagatelizuje kiedy mówię, że mnie coś boli. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przejęcie się pacjentem. Zawsze jestem zadowolona z wizyty, nigdy nie było tak żeby Pani doktor podchodziła z obojetnoscią do mnie. Widać, że wie co robi i dla mnie to odpowiednia kobieta na odpowiednim miejscu. Moja ulubiona Pani doktor.
Opinia dodana przez: Ewelina G

Marcin Michalak

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Nowy Tomyśl

Polecam z całego serca Pana doktora, konkretny uprzejmy a co najważniejsze bardzo profesjonalny z szybką reakcją! Operacja od wizyty u Pana doktora w tydzień, sam wysłał skierowanie wszystko załatwił. Bardzo dziękuję i zawsze będę polecać. Anna
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Przemysław Koryciński

Diabetolog

64-300 Nowy Tomyśl

Pełne zaufanie do kompetencji i fachowości diagnoz i leczenia. Lekarz godny polecenia. Pełne i zrozumiałe wytłumaczenie choroby i leczenia, tylko należy potem stosować się do zaleceń a efekt gwarantowany.
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Jolanta Miśkowicz

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Medyczne Centrum ZDROVITA
ulica Zbąszyńska 9
64-300 Nowy Tomyśl

Kategorycznie odradzam wizytę u tego lekarza. Ta pani zaleciła szczepienia okresowe mojej chrześniaczce, która właśnie dopiero co wróciła ze szpitala po przebytej 2-tygodniowej antybiotyko-terapii!!! Nie wiem czy ta pani jest świadoma okresu karencji jaki powinien być zachowany przed szczepieniami i czy zapoznała się z ulotką na szczepionce?! Dziecko z obciążeniami po antybiotykach nie wzbudziło u tej pani podejrzeń o ryzyko o niepożądane odczyny poszczepienne. Takich ludzi nie nazywam lekarzami a ...
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Janusz Wyjatek

PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA OLMED
os. Stefana Batorego 52
64-300 Nowy Tomyśl

Z całego serca odradzam tego lekarza. Odkąd byłam dzieckiem nieustannie wypominał mi rzekomą nadwagę, której nigdy nie miałam. Gdy miałam 13 lat oznajmił, że wyglądam jakbym wykarmiła piersią dziesiątkę dzieci, karygodne podejście do pacjenta. Ostatnią kroplą w czarze goryczy było przepisanie przez niego leków na ostre zapalenie tchawicy i krtani, które zamiast pomóc jeszcze bardziej podrażniły moje drogi oddechowe i wylądowałam w szpitalu dławiąc się sina na posadzce. 0 wyjaśnienia ...
Opinia dodana przez: Natasza

lekarz Stanisław Klisowski

Laryngolog

Zespół Lekarzy Rodzinnych ZDROVITA
Os. Batorego 52
66-300 Nowy Tomyśl

Jezeli wierzysz w pseudo diagnozy majace na celu uspokoic nerwy to poszukaj innego slodziaka doktorka. Klisza jest najwiekszym konkretem jakiego mialem przyjemnosc poznac. Troche oschly;) ale 2 pokolenie, w naszej rodzinie korzysta z doswiadczenia Doktorka i koniec końców każdy problem zostal rozwiązany. Antyszczepy z daleka od Mistrza!;):)
Opinia dodana przez: Mariusz P

Piotr Wilkoszarski

Gabinet Lekarski
64-300 Nowy Tomyśl

Pediatra z powołania, super podejście do dziecka. Zawsze trafne diagnozy, w razie wątpliwości zleca dodatkowe badania, antybiotyki tylko w uzasadnionych przypadkach. Życzyłabym sobie wszystkich takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Marzena