dr n. med. Wahab Adeebdr n. med. Wahab Adeeb - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale lekarsko - dentystycznym, uzyskałem dyplom doktora nauk medycznych oraz specjalizację I° z chirurgii stomatologicznej. Jestem także Inspektorem Ochrony Radiologicznej. Biorę czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach. Otrzymuję wiele dyplomów i certyfikatów, których obecnie posiadam już około 100.
Jestem właścicielem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej "Happy Dent" oraz „Stomatologia Adeeb Clinic”. Codziennie wykonuję wiele skomplikowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej.
Zajmuję się kompleksową chirurgią stomatologiczną w znieczuleniu ogólnym (narkoza), komputerowym lub miejscowym.
W profesjonalny sposób wykonuję specjalistyczne usługi.
Szkolę młodych dentystów i dentystów stażystów.
Jestem autorem wielu publikacji naukowych oraz książek wydawanych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Wieloletnie doświadczenie oraz praktyka zawodowa w różnych klinikach stomatologicznych oraz na chirurgii szczękowo twarzowej pozwoliło mi na uznanie wśród pacjentów oraz lekarzy jako zaufanego fachowca.

Z czystym sumieniem polecam gabinet. Miła atmosfera, super personel. Jestem pod wrażeniem Pana doktora. Usuwałam zęby i z tak sprawną ręką Pana doktora nie spotkałam się do tej pory, profesjonalista. Bardzo sympatyczny i pełen empatii człowiek.

Jestem bardzo zadowolona usuwalam już drugi korzeń wszystko poszło szybko i sprawnie nie odczuwam stresu przed wejściem bo wiem że jestem w dobrych rękach . Pozostały mi dwa zęby do usunięcia i wiem że na pewno pójdę do pana doktora Wahab Adeeb. Dziękuję za profesjonalizm .

Jestem bardzo zadowolony z lekarza pełen profesjonalizm polecam wszystkim i bardzo dziękuję za usunięcie 3jki

Jest ok polecam lekarz profesjonalne usuwa żeby,na recepcji mipa obsługa jadam pięć gwiazdek.sprawdz nie pożałujesz

Byłem dzisiaj na usunięciu siódemki naprawdę profesjonalna obsługa i bezboleśnie usunął ząbka do tego czyszczenie z kamienia zębów i wszystko na NFZ , polecam wszystkim. Dziękuję bardzo.

Polecam ten gabinet.Profesjonalne podejście do pacjenta.Bezbolesne leczenie i usuwanie zębów.Bardzo miła załoga od lekarzy począwszy po personel pomocniczy.JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ŻE TRAFIŁEM DO TEGO GABINETU!

Polecam doktora i jego całą załoge.Profesjonalne podejście do pacjenta.Bezboleśnie miałem usunięte dwa zęby.Jestem bardzo zadowolony z zabiegu.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Bardzo polecam!

W ubiegłym tygodniu Pan doktor usuwał mi zatrzymaną dolną ósemkę. Ząb był bardzo głęboko ułożony w dziąśle, zabieg trwał chyba z 20 min.Pan doktor Adeeb zrobił to po mistrzowsku, jedyny bol jaki odczułam to już po zabiegu kiedy przestało działać znieczulenie. Pan Doktor podał mi swój nr na wypadek gdyby coś się podziało, nie mógł odebrać ale oddzwonił i udzielił obszernej porady jak postępować, przy tym byl bardzo kulturalny miły i uprzejmy. Na pewno jeszcze wrócę z resztą moich ósemek ;) Panie doktorze, dobrze ze Pan jest :)

Wczoraj w Elmadencie mialam usuwana u Pana dr Wahaba zatrzymana górna 8. Był to już 3 taki zabieg w moim życiu (w tym 2 u Pana dr Wahaba) a mimo to bardzo się stresowałam. Zabieg ten nie należy do łatwych i przyjemnych ale Pan dr Wahab to profesjonalista. Ze względu na trudne umiejscowienie 8 było także ryzyko usunięcia 7 ale Pan doktor zrobił wszystko, żeby ją ocalić i udało się 🙂 Razem ze swoja asystentka Pania Dorotka (blondynka z krótkimi wlosami) wprowadzają pozytywna atmosferę przed, w trakcie oraz po zabiegu i z troską zajmują się pacjentem. Bardzo dziękuję za opiekę i fachową pomoc🙂