Wizyty Domowe Gdańsk

Wizyty domowe, Rehabilitant

"Nike" Fizjoterapia Manualna i Sportowa
ul.Nike 3
80-299 Gdańsk

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

Opinia dodana przez: Leszek P

Dorota Klein

Wizyty domowe, Pielęgniarka

ACK - Akademia Medyczna Gdańsk

Gdańsk

bardzo miła i sympatyczna osoba :)

bardzo miła i sympatyczna osoba :)

Krzysztof Majdyło

Wizyty domowe, Pediatra

Myśliwska 46D/7
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz z wielkim sercem do swoich pacjentów. Dziękuje mu za opiekę nad moimi Rodzicami.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Wizyty domowe, Lekarz medycyny pracy

I.S.P.LwM.W. lek. med. Hubert Białasiewicz
pomorska13g9
80-333 Gdańsk

Gorąco Polecam: lekarz szczegółowo wytłumaczył mi moją chorobę i zapisał dokładnie dawkowanie leków, po wizycie mogłem liczyć też na dalsze konsultacje telefoniczne, zostawił nawet książeczkę do pomiaru ciśnienia

Marta Baj

Wizyty domowe, Logopeda dziecięcy

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

Pani miła i ładnie się uśmiecha, ale umiejętność odpowiedzi na pytania już nie taka dobra. Odniosłam wrażenie, że uśmiechem i miłym podejściem próbuje zatuszować swoją niewiedzę. Zupełnie nie wiedziała jak podejść do mojego dziecka i nie umiała postawić konkretnej diagnozy. Na szczęście znalazłam pomoc gdzie indziej. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Anna

Marcin Giemzik

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

M.G.MED
Kielnieńska 125 A/10
80-299 Gdańsk

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Usługa wizyty domowej w mieście Gdańsk