Jako dermatolog i lekarz medycyny estetycznej wykorzystuję całą wiedzę i doświadczenie, by opracowywać najlepsze plany leczenia, dostosowane zawsze indywidualnie do potrzeb danego pacjenta.

Proponowane przeze mnie terapie zawsze poprzedza pogłębiona konsultacja medyczna oraz rozmowa o oczekiwaniach i stylu życia pacjenta.

Stosuję autorski protokół leczenia, w którym łączę najskuteczniejsze technologie i produkty z zakresu medycyny estetycznej.

Dzięki temu uzyskuję naturalne efekty, których oczekują pacjenci.

Zapraszam do Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm.

Mam pełne przekonanie, że wybrałam właściwego specjalistę!

Mam pełne przekonanie, że wybrałam właściwego specjalistę!

W końcu trafiłam do odpowiedniego lekarza. Doktor Bliżanowska odpowiedziała cierpliwie na wszystkie moje pytania i rozwiała wszelkie wątpliwości. Gorąco polecam.

Pani dr Blizanowska wydobywa z pacjentek naturalne piekno. Kolezanki nie wiedza co poprawilam i pytaja czy bylam na wakacjach. Polecam, Mag

Nie znałam wcześniej nikogo, kto był pacjentem dr Bliżanowskiej, z tego względu miałam pewne obawy. Na szczęście nie zawiodłam się, a nawet wręcz przeciwnie. Z pewnością zostanę stałą pacjentką, choć mam nadzieję, że nie będzie już wkrótce większej potrzeby, bym pojawiała się u pani dr często.

Co dla mnie najważniejsze to to, że zwyczajnie poprawiłam swoją samoocenę.

Co dla mnie najważniejsze to to, że zwyczajnie poprawiłam swoją samoocenę.

Skorzystałam z wizyty u tej Pani doktor aby poradzić się co do zrobienia ust. Byłam zaszokowana bo powiedziała mi, że w moim przypadku wcale nie potrzeba dużej zmiany bo mam ładne usta. Zmieniła mój punkt widzenia, zrobiłam u niej usta i wyglądają dla mnie idealnie.

Z moich dotychczasowych doświadczeń z różnymi lekarzami kontakt z dr Bliżanowską oceniam jak dotychczas najwyżej. Profesjonale podejście i zaangażowanie.

Byłam całkiem niedawno po raz kolejny. Doceniam taki profesjonalizm i fachowe podejście :)Zdecydowanie TAK. :)

Wydaje mi się, że najtrafniejszą oceną będzie stwierdzenie że usta, które u niej robiłam wyglądają wspaniale. Ja jestem z nich zadowolona, w tej sposób jestem też zadowolona z Pani Bliżanowskiej.

Zdecydowanie polecam panią doktor jako dobrą specjalistkę.

Zdecydowanie polecam panią doktor jako dobrą specjalistkę.