Jako dermatolog i lekarz medycyny estetycznej wykorzystuję całą wiedzę i doświadczenie, by opracowywać najlepsze plany leczenia, dostosowane zawsze indywidualnie do potrzeb danego pacjenta.

Proponowane przeze mnie terapie zawsze poprzedza pogłębiona konsultacja medyczna oraz rozmowa o oczekiwaniach i stylu życia pacjenta.

Stosuję autorski protokół leczenia, w którym łączę najskuteczniejsze technologie i produkty z zakresu medycyny estetycznej.

Dzięki temu uzyskuję naturalne efekty, których oczekują pacjenci.

Zapraszam do Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm.

Świetny specjalista, w zasadzie specjalistka :) Zdecydowałam się na zaffiro i bardzo cieszy mnie rezultat!

Skorzystałam z wizyty u pani doktor na Pięknej. Już dawno nie miałam tak dobrego zdania o lekarzu. :) Bardzo profesjonalne podejście i świetne wyczucie potrzeb pacjenta, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Na Piękną trafiłam z polecenia koleżanki i z pewnością powrócę nie raz. Pozdrawiam serdecznie!

To jest lekarz! Pani doktor jest kompetentna, cierpliwa i wzbudza olbrzymie zaufanie. Jest świetnym fachowcem. Pomogła mi rozwiązać mój „problem estetyczny”. Ma świetną rękę i doskonale rozumie potrzeby pacjentów. Wrócę na pewno do dr Bliżanowskiej.

Jestem pacjentką dr Bliżanowskiej od niedawna wcześniej korzystałam z usług innego lekarza. Jestem bardzo zadowolona z tej zmiany! Wykonywałam w gabinecie Wellderm w Warszawie zabieg redukcji rozstępów laserem. Na początku miałam duże obawy, nie byłam do końca przekonana do zabiegu, ale po konsultacji u pani dr Bliżanowskiej, która dokładnie wytłumaczyła na czym on polega zdecydowałam się na niego. Muszę przyznać, że pani doktor jest bardzo kompetentną osobą i bardzo cierpliwą Sam zabieg nie był zbyt bolesny, po drugim zabiegu zaczynam widzieć pierwsze wyraźne efekty, jestem naprawdę zadowolona. Polecam nie tylko samą panią doktor ale i gabinet, szczególnie za bardzo miłą i bezstresową atmosferę.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Mila, zadbana, kobieta, az chetnie sie do niej wybieram. Nie " owija w bawełne " Polecam !

Nie zmieniłabym Pani Doktor na zadnego innego lekarza. Wyleczyła mnie z dolegliwości, które "dręczyły" mnie codziennie. Jest konkretna i nie owija w przysłowiową bawełne- jeśli coś nie pomoze, to na pewno nie wciśnie takiego zabiegu. Polecam z ręką na sercu.

O Boze, nie!! Kto to wypisuje te pochwalne psalmy???

O Boze, nie!! Kto to wypisuje te pochwalne psalmy???

dr Bliżanowska spełnia wszystkie wyżej wymienione cechy. polecam każdemu !!!

dr Bliżanowska spełnia wszystkie wyżej wymienione cechy. polecam każdemu !!!

Pani doktor,jest najlepszym dermatologiem jakiego mozna sobie wymarzyc.Nie tylko jest lekarzem ale takze artystką.O kazde swoje dzielo bardzo doba,pieczalowicie dopieszcza kazdy szcegol,ktorym sie zajumuje.Powiekszalalm usta u pani doktor i musze powiedziec ,ze taki cudowny efekt mi sie nawet nie snil.Spelnione zostaly moje najsmilesze oczekiwania.Rowniez botox wyglda bardzo naturlanie-nie ma zmarszczek ale nie ma tez zbytniego przerysowania twarzy.Polecam kazdemu kto chce wygladac pieknie i miec 100% gwrancje.Aby wykonac u pani doktor zabieg potrafie przebyc tysiac kilometrow gdyz mieskzam w Holandii ale jesli mieszkalabym na drugim koncu swiata rowniez te kilometry bym przebyla gdyz warto.Polecam pania doktor AGNIESZKE blizaNOWSKA calym sercem.

Uważam, że pani doktor Agnieszka jest doskonałym fachowcem. Po pierwsze konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, mogłam spokojnie bez pośpiechu porozmawiać z Panią Doktor przedstawić swój problem i skonsultować oczekiwania. Po drugie jestem niezmiernie zadowolona z efektów samego zabiegu. Pani Doktor wypełniła mi zmarszczki na twarzy i oszczyknęła botoxem czoło. Wygląd po zabiegu bardzo się poprawił ale w bardzo naturalny sposób, bez sztuczności. Polecam ją bardzo.