Jako dermatolog i lekarz medycyny estetycznej wykorzystuję całą wiedzę i doświadczenie, by opracowywać najlepsze plany leczenia, dostosowane zawsze indywidualnie do potrzeb danego pacjenta.

Proponowane przeze mnie terapie zawsze poprzedza pogłębiona konsultacja medyczna oraz rozmowa o oczekiwaniach i stylu życia pacjenta.

Stosuję autorski protokół leczenia, w którym łączę najskuteczniejsze technologie i produkty z zakresu medycyny estetycznej.

Dzięki temu uzyskuję naturalne efekty, których oczekują pacjenci.

Zapraszam do Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm.

jestem pozytywnie zaskoczony i bardzo zadowolony z wyboru właśnie pani doktor

jestem pozytywnie zaskoczony i bardzo zadowolony z wyboru właśnie pani doktor

Kompleksowe podejście i kompetencje to cenię. To dobra specjalista w mojej opinii.

Pani doktor jak najbardziej spełnia oczekiwania, jest bardzo kompetentna i uprzejma. Polecam i polecałam znajomym. Moja znajoma nawet się przekonała i także wypowiada się pochlebnie.

Po kilku wizytach w Centrum WellDerm mogę stwierdzić, że dr jest naprawdę dobrą specjalistką.

Profesjonalna i konkretna!Efekt zabiegu taki jak planowałam, dlatego słowa uznania dla Pani doktor.

Co najważniejsze to dobry lekarz z fajnym podejściem do pacjentów.

Co najważniejsze to dobry lekarz z fajnym podejściem do pacjentów.

wielokrotnie byłam na wizycie u dr bliżanowskiej, co więcej dodam nie znam osób niezadowolonych z wellderm, tak osobiście

Ja całkowicie przeciwnie. Specjalista specjaliście nie równy. Doktor Blizanowska jest naprawdę świetnie wykwalifikowanym specjalistą. Wszystkim SERDECZNIE POLECAM!

Niestety w moim przypadku Pani doktór nie dała rady. Chodziło o usunięcie blizny po operacji usunięcia znamienia. Po kilku zabiegach terapią laserową efekt był minimalny. Kasa ściągnięta a ja zostałem dalej z problemem. NIE POLECAM !!!!

W WellDerm zrobiłam usta i to była trudna decyzja. Był to pierwszy mój taki zabieg ale po nim przekonałam się do medycyny estetycznej. Po prostu jestem bardzo zadowolona bo są dokładnie takie jakie chciałam, takie jakie opisałam:).