Jako dermatolog i lekarz medycyny estetycznej wykorzystuję całą wiedzę i doświadczenie, by opracowywać najlepsze plany leczenia, dostosowane zawsze indywidualnie do potrzeb danego pacjenta.

Proponowane przeze mnie terapie zawsze poprzedza pogłębiona konsultacja medyczna oraz rozmowa o oczekiwaniach i stylu życia pacjenta.

Stosuję autorski protokół leczenia, w którym łączę najskuteczniejsze technologie i produkty z zakresu medycyny estetycznej.

Dzięki temu uzyskuję naturalne efekty, których oczekują pacjenci.

Zapraszam do Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm.

Najlepsza specjalistka w tej dziedzinie jaką znam!!!!!!!! Cieszę się, że pokonałam wątpliwości i zaufałam medycynie estetycznej - teraz lubię siebie :)))))

dr Bliżanowska jest przede wszystkim profesjonalistką i prawdziwym fachowcem, szczególnie polecam cavi lipo w wellderm, jestem stałą pacjentką i z pewnością zadowoloną

Świetna specjalista, bardzo serdecznie polecam tak jak i wrocławski gabinet.

Świetna specjalista, bardzo serdecznie polecam tak jak i wrocławski gabinet.

Polecam tego lekarza. Polecam także cavi lipo w kontekście samej oferty gabinetu.

Zanim przejdę do Pani dr to chciałabym odnieść się do samego gabinetu. Zaskoczyło mnie takie profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo duży plus za to. A dr jest świetną specjalistką, poprawiałam u niej usta i wyglądają świetnie.

Potwierdzam :) Dr Bliżanowska zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, bardzo słusznie, zwłaszcza, że dla większości osób terminy związane z medycyną estetyczną to czarna magia. :-)

Oby takich specjalistów jak najwięcej. Usuwałam zmarszczki u Pani dr Bliżanowskiej. Wszystko było ok, pierwszy raz byłam na takim zabiegu to dokładnie mi wytłumaczyła jak to będzie wyglądało. Polecam, na prawdę bo zna się na tym co robi, a to najważniejsze.

Dla mnie specjalistka, którą darzę dużym zaufaniem i szacunkiem. Oceniam naprawdę wysoko, ale jest to ocena jak najbardziej zasłużona.

Robiłam usta własnie u tej specjalistki, nie ukrywam że jestem bardzo zadowolona. Niestety miałam bardzo wąskie i mało widoczne usta i miałam kompleksy na tym punkcie. Zdecydowałam, że chcę to zmienić i w ogóle nie żałuje, bo usta wyglądają naturalnie.

Zaprowadziłam do Pani doktor mojego męża, który mimo tego że ma 32 lata to zaczyna strasznie łysieć. Udało się go jakimś cudem namówic na Regeneris i jest lepiej, już nie ma takiego dramatu, efekt jest i to najważniejesze.