Jako dermatolog i lekarz medycyny estetycznej wykorzystuję całą wiedzę i doświadczenie, by opracowywać najlepsze plany leczenia, dostosowane zawsze indywidualnie do potrzeb danego pacjenta.

Proponowane przeze mnie terapie zawsze poprzedza pogłębiona konsultacja medyczna oraz rozmowa o oczekiwaniach i stylu życia pacjenta.

Stosuję autorski protokół leczenia, w którym łączę najskuteczniejsze technologie i produkty z zakresu medycyny estetycznej.

Dzięki temu uzyskuję naturalne efekty, których oczekują pacjenci.

Zapraszam do Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm.

Nie, nie polecam! Gabinet wyglada bardzo ladnie, ale atmosfera jest sztywna i czlowiek czuje sie nie na miejscu - mniej wiecej jak w drogim, pustym sklepie. Pani doktor jest beznadziejna i wkurzona na dzien dobry, czlowiek boi sie odezwac, zeby nie wkurzyc jej jeszcze bardziej. Przeczytalem wszystkie opinie i widze, ze wyglada to tak: byla akcja - jest reakcja. Pozytywne opinie wyrazane przez ta sama osobe, czyzby przez panne Agnieszke????

Nigdy nie wyrażam swojej opinii na forach ponieważ uważam, że świadczy to o braku odwagi cywilnej oraz o braku umiejętności wyrażenia swojej opinii . Jednak ostatnia opinia skłoniła mnie do zabrania głosu na forum. Nie jestem stałym Klientem Pani doktor , korzystałam z jej pomocy tylko raz. Muszę przyznać , że jestem niezwykle zaskoczona profesjonalizmem oraz niezwykle opiekuńczym podejściem do pacjenta. Polecam Panią Doktor wszystkim moim znajomym oraz czytelnikom tego forum. Z uśmiechem na twarzy pomogła mi i rozwiązała mój problem. Drogie Panie i Panowie jeśli macie problem polecam całym sercem Panią Doktor. I co więcej podpiszę się imieniem i nazwiskiem .
Małgorzata Kilianowska

niemila i niezadowolona, przeciez nie robila za darmo, a tak w ogole to kto zamieszcza jej zdjecia w kolorowym magazynie, chyba jakas bidna dziennikarka co ma zabiegi za friko ha ha

Polecam! Wizyta u pani doktor była świetną decyzją przy problemie z trądzikiem. Potem 3 miesiące zabiegów, antybiotyków, konsultacji i pojawiła się poprawa. Nie wiem czy to było najtańsze rozwiązanie. Ja jedynie mogę zaręczyć że skuteczne (z perspektywy roku od rozpoczęcia kuracji).Podejście do klienta w gabinecie na najwyższym poziomie.

Nabzdyczona i niemila ta pani Agnieszka, juz wiecej do niej nie pojde. Moze lepiej odnosi sie do pacjetow z wieksz kasa.

Bardzo kompetentna Pani doktor, specjalista wzbudzający zaufanie. Dr Bliżanowska nie obiecuje cudów, mówi, że na efekt trzeba będzie poczekać. Poświęciła mi dużo czasu na pierwszej konsultacji, zrobiła szczegółowy wywiad. Same zabiegi zostały przeprowadzone w bardzo miłej i niestresującej atmosferze. Leczenie może nie jest tanie ale skuteczne w 100%. Polecam gorąco i dziękuję !!!

Pani Blizanowska potraktowala mnie z gory, obcesowo i tak, jakby robila to za darmo. Dopiero gdy wspomnialam, ze do tej pory chodzilam bezposrednio do dr Ewy Kaniowskiej - zmienila piosenke i pokazala bardziej ludzkie oblicze, wciskajac przy tym swoje zabiegi. Generalnie nie polecam.

Leczyłam się u tej Pani doktor przez kilka lat. Jestem zachwycona Jej podejściem do pacjenta i chciałabym, by KAŻDY lekarz, troszczył się o pacjenta tak, jak ona.

Jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty. Bardzo rzeczowa Pani doktor a przedewszystkim skuteczna diagnoza.

Jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty.
Bardzo rzeczowa Pani doktor a przedewszystkim skuteczna diagnoza.

Bardzo miła Pani Doktor, kompetentna w swojej dziedzinie widać że to co robi to nie tylko jej praca ale i życiowa pasja! Polecam!!!