dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna estetyczna

Doktor nauk medycznych, lekarz, wykładowca, ekspert medycyny estetycznej (dyplom prestiżowej uczelni GWSH na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy uzyskany w 2009r), zwyciężczyni plebiscytu Mistrzowie Urody 2018 w kategorii lekarz medycyny estetyczne-j ranking Kraków, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wydziału Lekarskiego w Zabrzu. W 2016r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich na ŚUM w Katowicach pod ...

Robiłam u Pani Doktor łącznie 8 zabiegów na twarz. Wg siostry, która wiecznie mnie krytykuje uważa, ze i tak wyglądam jak w roku 2011. Myślę, że spokojnie 5-7 lat młodziej. Lifting, mezo, botox, dermapen. Polecam, pełna fachowość, ma strasznie duzo pacjentek, non stop dzwoni jej telefon. Warto zobaczyc zdjecia przed i po na https://gabinet-estetyczny.pl zanim ktokolwiek się zdecyduje na zabieg.

Małgosia. Jestem pod wrażeniem fachowości pani doktor. Skorzystałam już z kilku zabiegów i wszystkie dały oczekiwany , rewelacyjny efekt. Zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. Pani doktor bardzo uprzejma. Polecam osobom ceniącym profesjonalizm i wysoką jakość usług. Ja z kolejnych zabiegu skorzystam na pewno.

Małgosia.

Bardzo fachowa pani doktor. Młoda a już tak doświadczona i utytułowana. Do zabiegów podchodzi bardzo profesjonalnie i ostrożnie. Wszystko tłumaczy, zabieg niebolesny i wykonany bardzo higieniczne. Dba o każdy detal. Polecam i dziękuję bo czuję i wyglądam znacznie młodziej. Kasia W

Jestem stała klientka dr Ledniowskiej i nie zamienię jej na inną. Byłam już u kilku lekarzy estetycznych ale nikt mi tak nie doradził i nie wykonał tak skutecznie zabiegu ja pani doktor. Miałam zabiegi kwasem hialuronowym, botox, mezoterapię. Zawsze jestem zadowolona z zabiegu. Zabieg przebiega w miłej atmosferze, tylko chwila i już po zabiegu. Nic nie boli. Polecam!

Dr Ledniowska jest najlepsza!! Botox i kwas usta to mój standard u pani doktor. Usta sa pieknie wyprofilowane, maja ładnie dobrany kształt i nieprzerysowane. Zabieg bardzo komfortowy i wykonany w przyjaznej atmosferze. Polecam wszystkim Paniom.

Bożena 55l. Miałam problem z wypadającymi włosami i udałam się do Pani doktor po pomoc. Pani doktor zaproponowała mi zrobeinie badań hormonalnych a po wykluczeniu innych chorób wykonałam serię zabiegów medycyny estetycznej- mezoterapię igłow skóry głowy. Już po pierwszym zabiegu ogromna różnica a po serii pozbyłam się problemu. Dziekuję za pomoc i polecam dr Ledniowską.

Bożena 55l.

POLECAM WIZYTY U PANI DOKTOR. MIAŁAM POWIEKSZANE USTA W INNYM GABINECIE I WYSZŁO KRZYWO.BAŁAM SIĘ WRÓCIĆ NA KOREKTĘ DO PANI DOKTOR I WYBRAŁAM DR LEDNIOWSKĄ. UDAŁO SIĘ SKORYGOWAĆ USTA I WSZYSTKO WYGLĄDA TAK JAK POWINNO. PANI DOKTOR DŁUGO WYKONYWAŁA ZABIEG ALE DOKŁADNIE I STARANNIE. IDŹCIE DO SPRAWDZONYCH LEKARZY-NIE EKSPERYMENTUJCIE!!!!!! POLECAM BO WARTO!!!

Pani doktor bardzo rzeczowa, z dużą wiedza i ogromnym doswiadczeniem. Potrafi bardzo dobrze doradzić a efekty jej pracy sa bardzo naturalne. Każdy zabieg daje dobry efekt, jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystki ceniacym profesjonalizm.

Iwona. Byłam u Pani doktor na botoxie. Wcześniej korzystałam z usług w innych gabinetach, botox trzymał krótko, jeździłam na korekty itp. U Pani doktor po zabiegu efekt rewelacyjny, wszystko się wygladzilo. Polecam.