Lekarze Alergolog

dr n. med. Sabina Langer-Wójcik

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Od kilku lat walcze z alergia synka. Zaczelo sie od pokarmowki ktora leczyl inny lekarz a potem byla astma, akergia na pyłki i cigle zapalenia oskrzeli. Wreszcie trafilam do p. Dr. Wojcik i problemy mojego synka sie skonczyly. Na stale dostal leki ktorych inni lekarze nie chcieli przepisac i dzieki nim moze normalnie funkcjonowac. Na wizyty chodzimy raz w roku tylko na kontrole a w ciagu ostatniego roku syn tylko ...

Tadeusz Czerkas-Chodosowski

Alergolog, Laryngolog

Kilińskiego 5 lok. 4
Grodzisk Mazowiecki

Witam, w dniu dzisiejszym byłem z nastoletnim dzieckiem u Pana "doktora". Syn miał wrażenie spuchniętego gardła, ból, zatkany nos, prawe ucho, powietrze łapał z wielkim trudem, widok tego meczenia sie mojego dziecka był OKROPNY. "lekarz" zaś to wszystko podsumował tym, iż chłopcy w tym wieku ganiają za piłką, bądź innymi atrakcjami, i nie zważają na swoje dolegliwości, a z takimi narzekaniami spotkał się po raz pierwszy. według niego to choroba ...

prof. dr hab. n. med. Ryszard Matusiewicz

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska
Waliców 20
Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Od 10 lat poradnie poprzestawały na testach skórnych i wypisaniu antyhistaminy. Prof. stosuje w większości odczulanie, które w moim przypadku nie miało zastosowania, bo testy nic nie wykazały. Pomógł mi zrozumieć astmę oskrzelową oraz potrzebę zwalczania jej objawów.

Marek Polakiewicz

Alergolog, Pulmonolog

Przychodnia Lekarska "Na Skarpie"
ulica Konstytucj 3 Maja 19
87-100 Toruń

Świetny lekarz. Kilkukrotnie uratował życie mojego syna. Uprzejmy, zna się na rzeczy. Co do oskarżeń o to, że pali papierosy: TO JEGO PRYWATNA SPRAWA, JEST CZŁOWIEKIEM JAK KAŻDY Z NAS! Ogółem polecam Pana doktora.

dr hab. n. med. Zenon Siergiejko

Alergolog, Internista

ulica Ogrodowa 5
15-010 Białystok

Wspaniały lekarz i człowiek. Ma ogromne doświadczenie w leczeniu chorób alergicznych. Dziekuję za pomoc Panie Profesorze.
Opinia dodana przez: Stefan

dr hab. n. med. Marita Nittner-Marszalska

Alergolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KOPEXMED
Marsz. Józefa Piłsudskiego 23
50-044 Wrocław

BARDZO MIŁA SERDECZNA PANI DOKTOR.BYŁAM ZE SWOJA 4-RO LETNIA CORECZKĄ KTÓRA CHORUJE NA ASTMĘ,LECZ PANI DOKTOR NIE ZAJMUJE SIE TAK MAŁYMI DZIEĆMI,ALE BARDZO FAJNIE WSZYSTKO TLUMACZY,SPOKOJNIE I Z TAKIM CIEPŁEM.BYŁO BY DUŻO PISAĆ,ALE BARDZO POLECAM!!!!

dr n. med. Jarosław Ślifirski

Alergolog, Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hipokrates" s.c.
32-650 Kęty

Godny polecenia lekarz, chodzę w sprawie alergii, ale zawsze jest też pełne badanie laryngologiczne. Wytłumaczy wszystko, uprzejmy . Wizyta 2stowki
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Maria Wydrych-Wilam

Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz, ogromne doświadczenie, jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie alergologii. Zawsze nas cierpliwie wysłuchuje i dokładnie bada syna. Duża troska o pacjenta, wrażliwość i najwyższy profesjonalizm. Dzięki Pani Doktor syn uniknął rozwoju astmy oskrzelowej w pierwszych latach życia. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Barbara Burchardt

Alergolog dziecięcy, Pulmonolog

ta pani nie zyje usuncie to!!!

Pani doktor ponoć od dwóch lat nie żyje. Więc może by ktoś usunął ten namiar z internetu bo dzwoniąc do niej zrobilam z siebie idiote a i pewnie ludzia ktorzy ją znali nie koniecznie chce sie powtarzać ,ze pani doktor nie zyje juz tyle czasu :((

lekarz Janina Kowalska

Alergolog dziecięcy

Bydgoszcz

W porządku lekarz. W porządku lekarz. W porządku lekarz.
Opinia dodana przez: Tomek21

dr n. med. Ewa Smukalska

Choroby zakaźne, Alergolog

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Byłam wczoraj na konsultacji w sprawie szczepień (Bydgoszcz) i jeszcze z taką bezczelnością się nie spotakałam:/ Konsultację mielismy bo ped się nie zgodziła na to jak chcę szczepić Jasia (nie skojarzonymi, a każdą szczepionką osobno w odstępach 6-tygodniowych) począwszy od 4 m-ca. Dała to skierowania gdy Jasio był w 4 m-cu zycia (wczoraj skończył 6 m-cy), termin wizyty był na wczoraj. Kobita bezczelna (dr Smukalska), nie będę wszystkiego opisywać ale ...

dr n. med. Aleksander Obtułowicz

Dermatolog, Wenerolog

dr med. Aleksander Obtułowicz - dermatolog, wenerolog, alergolog
ul. Racławicka 48
Kraków

Jestem bardzo zadowolona, trafiłam do Kliniki dermatologii i gab alergologicznego przypadkoowo prosto z ulicy, z duzym uczuleniem, bez skierowania. Zostałam przyjeta profesjonalnie, sprawnie i co najwazniejsze leczenie bardzo skuteczne. teraz juz ze skierowaniem wybieram sie na diagnostykę. Czytając co niektóre ponizsze opinie widac w nich tyle złości, głupoty i braku odwagi / pisze anonim/ widocznie ktoś nie potrzebował pomocy lekarz i nie umie tej pomocy docenic, a wiem z własnego ...
Opinia dodana przez: dorota64

dr n. med. Anna Stańczyk-Przyłuska

Okólna 57
Łódź

To najlepsza Pani doktor do której trafiliśmy, kiedy dzieci były jeszcze niemowlakami i dzięki niej dzieci z każdej choroby wychodzą bez antybiotyków, jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc pani doktor. Ufam Pani doktor w stu procentach i nie jestem w stanie zrozumieć złych opinii. Dzieci uwielbiają Panią doktor, ale najważniejsza jest dla nas skuteczność leczenia i 7 lat życia dzieci bez antybiotyków.
Opinia dodana przez: MM

lekarz Robert Ratyński

Alergolog

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

W kwietniu 2015r wystąpiły u mnie silne duszności, które nasilały sie w nocy dodatkowo był katar i łzawiące oczy. Trafiłam do dr Ratyńskiego i nie żałuje! Po 1 lub 2 wizycie stwierdził u mnie astmę oskrzelowa wykonał szereg badań(spirometria, rtg płuc, testy alergiczne, ekg)i co wizytę zleca chociażby morfologię zeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Polecam z całego serca!!! Jest bardzo uprzejmy i odpowiada na każde pytanie dogłębnie!
Opinia dodana przez: Dominika

dr hab. n. med. Jerzy Kozielski

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Bardzo miły, mądry a przede wszystkim kompetentny lekarz. Przejmuje się zdrowiem pacjentów, jest dokładny, konsekwentny i w pełni oddanym dla pacjentów. Prawdziwy człowiek z powołaniem i pełnym oddaniem dla ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Dziękuję Panie Profesorze za zaangażowanie i dociekliwość w zdiagnozowaniu, za pomoc i poświęcenie w leczeniu pacjentów. Wielki szacunek dla Pana.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Iwona Von Steiner

Alergolog, Laryngolog dziecięcy

Cenrtum Medyczne
Żeromskiego 1
62-031 Luboń

Pani doktor była świetnym i troskliwym lekarzem. Niestety nie ma już jej z nami https://www.nekrologi.net/nekrologi/iwona-von-steiner/60674265
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Aleksandra Chrościcka

Sienkiewicza 7
81-374 Gdynia

Ja jestem również zaskoczona pozytywnymi opiniami na temat tej Pani doktor. Byłam u niej z córką kilka razy i owszem zleciła potrzebne badania i wyjaśniła co i jak ale podejście do małego pacjenta skandaliczne. Córa moja boi się badania gardła z patyczkiem, o czym poinformowałam panią doktor przed owym badaniem - ta zaczęła krzyczeć, że ona bez patyczka nie zbada i nawet jak córa szeroko buzię otworzyła to odmówiła zajrzenia. ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Małgorzata Żurowska-Gębala

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz.Chodze z synem raz w miesiącu na wizytę i odczulamy się.Zawsze wszystko wytlumaczy.Polecam gorąco.

dr n. med. Arkadiusz Słomka

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

Gorąco polecam doktora! Byłem na wizycie w Lubaniu gdzie wykonano mi od ręki spirometryczne badanie i testy skórne a wszystko omówił mi ze szczegółami dr Słomka. Wyniki wykazały że nie muszę brać niepotrzebnych drogich leków! Kompleksowe podejście,nieduże koszty wizyty i badań wykonanych na miejscu. Dla mnie rewelacja i ogromny pozytyw!!

lekarz Zofia Raduszewska

Sokola
Skarżysko-Kamienna

Lekarka kompetentna , godna polecenia.W czasie wizyty szczegółowo i zrozumial.e wyjaśnia przyczyny choroby i sposoby leczenia