KONTAKT - POGOTOWIE ANTYKONCEPCYJNE I FARMAKOLOGICZNE (całodobowe konsultacje telefoniczne z wystawieniem e-recepty przez internet): 880-245-685 lub 692-46-43-46

Zapraszamy na: ...

Zapraszamy na:
Konsultacje dla kobiet - ginekologiczne - także antykoncepcja awaryjna przez internet
Konsultacje dla mężczyzn - farmakologiczne podnoszenie potencjału seksualnego - pogotowie farmakologiczne
Więcej pod adresem:
www.nzoz-arka.eu/konsultacje-farmakologiczne-leki-w-cenie-wizyty/

Lekarz fantastyczny. Fachowa opieka przez cala ciaze, bdb wyposazona klinika, wszystko jest na miejscu. Przyjmuje codziennie i gdy sie cos dzieje zawsze mozna na niego liczyc. A pozatym cieply, fajny czlowiek.

Rewelacyjny lekarz: miły, ciepły i do tego olbrzymia wiedza i doświadczenie. Zawsze można zadzwonić i zapytać o radę. Naprawdę godny polecenia.

Polecam pana Bałasza i jego klinikę.Prowadził moją ciaze w 2011 roku.Poświecał mi tyle czasu ile ja potrzebowałam. Odpowiadał na każde pytanie, a dodam ze było ich mnóstwo.Poprosiłam go aby był przy porodzie. I oczywiscie był, urodzilam siłami natury córeczkę. Polecam wszystkim mamom. Naprawde miły człowiek i prawdziwy fachowiec.

To nie jest żadne zło konieczne, żeby dwa razy zajść w ciążę. Nikt nie robi tego za karę i z tego względu razem z żoną planujemy trzecią ciążę. Dariusz Janosik.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam - w ogóle wśród lekarzy wszystkich specjalności. Zaangażowany, konkretny, bardzo miły, wzbudzający zaufanie. Nigdy mnie nie zbywał, zawszy konkretnie tłumaczył co i jak, miał czas. Gdy po raz 2-gi zajdę w ciążę, na pewno będę chciała żeby prowadził ją dr Bałasz.

Po przeprowadzeniu pierszej ciazy z miesniakiem rozwiazal mnie przez cc nastepinie usunął miesniaki laparo 2 ciąże już bez miesniakow doprowadzil do szczesliwego końca Odpowiadal na przygotowane przezemnie pytania a dokumentacje ma w komuterze !!!

Polecam Pana Doktora Bałasza wszystkim kobietom, a zwłaszcza młodym. Jest bardzo miłym i sympatycznym facetem. Wszystko dokładnie tłumaczy.

super lekarz i czlowiek.prowadzil moja ciaze.odpowiadal na moje kazde pytanie a dodam ze bylo ich mnóstwo w ciazy. był przy porodzie i po.szkoda tylko ze nie moge 2 dzidzia urodzic w spesie.

prowadzilam u niego dwie ciaze, jestem bardzo zadowolona, doswiadczenie, kompetencja, ful profesional, polecam

Najlepszy lekarz jakiego znam,po przykrych doświadczeniach z innymi lekarzami tego profilu dok.Bałasz to specjalista godny polecenia.