KONTAKT - POGOTOWIE ANTYKONCEPCYJNE I FARMAKOLOGICZNE (całodobowe konsultacje telefoniczne z wystawieniem e-recepty przez internet): 880-245-685 lub 692-46-43-46

Zapraszamy na: ...

Zapraszamy na:
Konsultacje dla kobiet - ginekologiczne - także antykoncepcja awaryjna przez internet
Konsultacje dla mężczyzn - farmakologiczne podnoszenie potencjału seksualnego - pogotowie farmakologiczne
Więcej pod adresem:
www.nzoz-arka.eu/konsultacje-farmakologiczne-leki-w-cenie-wizyty/

Do Pana Andrzeja trafiłam po raz pierwszy i wiem, że zostanę na dłużej! Wizyta oraz badanie przebiegły szybko, sprawnie, kompletnie bezboleśnie i rozwiały moje wszelkie wątpliwości. Doktor udziela konkretnej odpowiedzi na zadane mu pytanie, przy rozmowie czuć, że mamy do czynienia z kompetentną osobą. Polecam każdej kobiecie!

Polecam dr z czystym sumieniem ! Wizyta odbyła się praktycznie po natychmiastowej reakcji Doktora. Wszystko na spokojnie tłumaczone ze zrozumieniem, pokazane. Pan Doktor bardzo życzliwy i „normalny” a nie „ą ę” ( przepraszam jeśli kogoś uraziłam, ale rzadko się zdarza natrafić na lekarza który podchodzi do pacjenta tak otwarcie i normalnie) polecam !

Trafiłam do pana doktora z problemem zajścia w ciążę gdzie wielu lekarzy bagatelizowało mój przypadek. Dziś jestem szczęśliwą mamą. Pan doktor prowadził również cała ciążę. Jeśli coś się działo zawsze otrzymywałam wskazówki. Nie unikał kontaktu, zawsze na wszystko odpowiadał. Czułam że jestem pod opieką a to bardzo ważne dla kobiety w ciąży. Wizyty w przyjemnej atmosferze, badania zawsze przeprowadzane delikatnie. Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia to czego się nie wie. Ma ogromną wiedzę. To bardzo dobry specjalista i z czystym sumieniem polecam każdej kobiecie.

Pan doktor pomógł nie tylko mnie ale też mojemu partnerowi z problemem obniżonej potencji seksualnej. Ma duża wiedzę i wiele życzliwości dla pacjentów i pacjentek. Pozdrawiam i polecam

Pełen profesjonalizm od samego wejścia do gabinetu. Polecam z całego serca. Wizytę oceniam bardzo pozytywnie, wszystko zostało mi dobrze wyjaśnione, weszłam na wizytę punktualnie. Pan doktor dokładnie wyjaśnił wszystko. W końcu ginekolog, który podchodzi fachowo i rzetelnie do wykonywanej pracy. Takiego lekarza szukałam!

Do Pana doktora trafiłam z mięśniakiem macicy (około 5 cm), który był prawdopodobną przyczyną utraty zaawansowanej ciąży. Po dokładnym badaniu i konsultacjach Pan doktor przeprowadził hesteroskopię diagnostyczną i operacyjną, coś, czego w ogóle nie proponował żaden wcześniej odwiedziny lekarz, coś, co przywróciło mi/nam nadzieję. Pan doktor ma dużo cierpliwości, odpowiada na wszystkie pytania, wybiera najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania. Przed nami jeszcze jeden zabieg, który być może pozwoli zakończyć leczenie. Dziękuję Panie doktorze.

Przed nami jeszcze jeden zabieg, który być może pozwoli zakończyć leczenie.

Dziękuję Panie doktorze.

Byłam u tego lekarza po raz pierwszy, na badaniu USG II trymestru ciąży. Pan doktor przeprowadził rzetelny wywiad dotyczący ciąży i stanu zdrowia, podczas badania skrupulatnie zmierzył i obejrzał wszystkie narządy dziecka.Cena bardzo przystępna a badanie było przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie oraz w przyjaznej atmosferze.

Świetny lekarz ginekolog. Bez problemu poradził sobie z uporczywie nawracającymi infekcjami intymnymi z czym mój poprzedni lekarz "walczył" przez prawie rok. Sprawia też wrażenie bardzo miłego i ciepłego człowieka.

Uważam, że nie ma lepszego lekarza! Nie dość, że jest człowiekiem z ogromną wiedzą, empatią, zawsze uśmiechnięty, spokojny i opanowany, to zawsze pamięta o swoich pacjentkach! Każdą traktuje indywidualnie. Trafiłam do doktora w ciąży, po wielu niemiłych doświadczeniach z innymi lekarzami. Pan doktor sprawił, że ciąża była dla mnie bardzo przyjemnym okresem, pełnym spokoju i radości. Zawsze po badaniu dokładnie wiedziałam co dzieje się z moim dzieckiem. Pan doktor bardzo dokładnie przeprowadza badania wszystko na bieżąco tłumacząc, a co jest bardzo miłe, pomaga pacjentce ,,zgramolić" się z fotela podając jej rękę, nigdy nie spotkałam się z tak miłym gestem wśród lekarzy, a bardzo wielu odwiedziłam. Kilka moich znajomych prowadziło ciążę u doktora Bałasza z mojego polecenia i tak jak ja były bardzo zadowolone. Doktor do końca interesował się moim stanem i zawsze mogłam na niego liczyć.Posiada ogromną wiedze, ktorą cały czas aktualizuje. Darzę Pana doktora ogromnym zaufaniem i gdy kiedykolwiek będę w ciąży bądź będę potrzebowała fachowej diagnozy wiem gdzie się udać.Polecam z całego serca!!!

Wspaniały lekarz, konkretny, zdecydowany i opanowany Pan doktor uratował mi życie! W szpitalu po porodzie z komplikacjami (straciłam bardzo dużo krwi) trafiłam na stół operacyjny gdzie szybko przeprowadził niezbędny zabieg. Zadbał o to bym szybko stanęła na nogi i mogła zajmować i cieszyć się nowonarodzonym dzieciątkiem. Po tym często zaglądał do mnie i sprawdzał czy wszystko w porządku. Dziękuję doktorze, jak dobrze, że są wśród nas tacy lekarze z powołaniem, którzy wiedzą co robią!