KONTAKT - POGOTOWIE ANTYKONCEPCYJNE I FARMAKOLOGICZNE (całodobowe konsultacje telefoniczne z wystawieniem e-recepty przez internet): 880-245-685 lub 692-46-43-46

Zapraszamy na: ...

Zapraszamy na:
Konsultacje dla kobiet - ginekologiczne - także antykoncepcja awaryjna przez internet
Konsultacje dla mężczyzn - farmakologiczne podnoszenie potencjału seksualnego - pogotowie farmakologiczne
Więcej pod adresem:
www.nzoz-arka.eu/konsultacje-farmakologiczne-leki-w-cenie-wizyty/

Chodzę już od paru miesięcy do doktora (odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży) i uważam że jest wspaniałym lekarzem. Zawsze jest bardzo profesjonalny, ma świetne podejście do pacjenta i odowiada na wszystkie problematyczne pytania. Nigdy się nie zawiodłam i śmiało mogę polecać wszystkim kobietom.

Cudowny lekarz!! Pomógł mi niejednokrotnie czy to w kwestiach nawracających problemów z infekcjami intymnymi, czy też diagnostyki problemów zajścia w ciążę. Wreszcie doprowadził dwie moje ciążę do szczęśliwego zakończenia. Zawsze można na niego liczyć, tak po prostu po ludzku. Ostatnio doktor, co jest już w ogóle niesamowite pomógł mojemu mężowi w z pewnymi męskimi problemami i prawdopodobnie uratował tym samym nasze małżeństwo. Pozdrawiam gorąco!

Polecam każdej pacjentce doktora Andrzeja Bałasza. Jest to lekarz kompetentny, godny zaufania, wykonujący swoją pracę z niezwykłym zaangażowaniem, zawsze można liczyć na pomoc Pana doktora w nagłych przypadkach. Pan doktor prowadził moją ciążę i był to dobry wybór, zawsze mogłam liczyć na indywidualne podejście, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości oraz zainteresowanie i pomoc również po porodzie. Jeszcze raz polecam i dziękuję Panu doktorowi.

Bardzo dobry , to za mało ,powinno być - najlepszy .Zawdzięczam Panu Doktorowi zdrowie i życie.Kompetentny, wrażliwy na człowieka, słuchający pacjenta i do tego z cudownym poczuciem humoru :) Polecam każdej kobiecie, która chce się czuć komfortowo i bezpiecznie.

Dr Bałasz bardzo wyczerpująco odpowiada na pytania, jest wyjątkowo kulturalny, spokojny, cierpliwy i dokładny. Poza tym ma dużą wiedzę nie tylko z dziedziny ginekologii, co jest bardzo ważne w przypadku prowadzenia ciąży pacjentki obciążonej chorobą. Jestem bardzo zadowolona! Serdecznie polecam!

Dzięki pomocy pana dr problem z długością stosunku u męża został bardzo szybko i skutecznie zażegnany. Chciałabym zwrócić uwagę na super komfortowe warunki konsultacji ( szczególnie dla mężczyzny, dla którego to bardzo wstydliwy problem). Konsultacja odbywa się w intymnych warunkach a leki pacjent otrzymuje już na wizycie, więc odpada stres związany z wizytą w aptece. Super podejście do pacjentów i ich problemów. Pozdrawiam

Właściwie dobrane leki na podniesienie męskiego potencjału. Szybko, konkretnie i w dobrej cenie. Polecam

Lekarz bardzo kompetentny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Miły, pełen empatii, ale przy tym rzeczowy i profesjonalny. Pan Doktor jest niezwykle cierpliwy, zrozumiale dla Pacjenta odpowiada na każde pytanie. Fakt, że to Pan Doktor prowadzi moją drugą ciążę daje mi poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Dodatkowo dr Bałasz prowadzi doskonale wyposażoną klinikę ginekologiczną i zatrudnia jednych z najlepszych specjalistów w Krakowie.

Zakładałam implant antykoncepcyjny w klinice. Zarówno cena usługi (800 zł) jak i jej jakość oceniam bardzo dobrze. Dr Bałasz to 100% profesjonalista i ma bardzo duże doświadczenie w temacie. Pozdrawiam Zośka

Jestem bardzo zadowolona z możliwości wykonania testu prenatalnego NIFTY u Pana doktora. Pełen profesjonalizm, szybkie terminy i bardzo dobra cena: 2200 zł. Polecam