KONTAKT - POGOTOWIE ANTYKONCEPCYJNE I FARMAKOLOGICZNE (całodobowe konsultacje telefoniczne z wystawieniem e-recepty przez internet): 880-245-685 lub 692-46-43-46

Zapraszamy na: ...

Zapraszamy na:
Konsultacje dla kobiet - ginekologiczne - także antykoncepcja awaryjna przez internet
Konsultacje dla mężczyzn - farmakologiczne podnoszenie potencjału seksualnego - pogotowie farmakologiczne
Więcej pod adresem:
www.nzoz-arka.eu/konsultacje-farmakologiczne-leki-w-cenie-wizyty/

Bardzo dobry lekarz. Korzystałam z usług wielu ginekologów, lecz tego lekarza nie zamieniłabym na żadnego innego. Szkoda tylko, że dopiero teraz do niego trafiłam. Kulturalny, miły, uprzejmy, konkretny, wspierający, nie zachowujący dystansu tzn, rozmawia się z nim jak z kimś dobrze znanym, co jest niezmiernie ważne dla pacjentki, żadne zadane mu pytanie nie jest naiwne, na każde pytanie udziela informacji Dobro i zdrowie Pacjentki to jego priorytety. Bardzo pomocny i posiadający w mojej opinii wysokie kompetencje. Polecam.

dr Andrzej Bałasz to cudowny, ciepły, serdeczny, życzliwy, wielce kulturalny, delikatny i wspaniały człowiek. jest to szanowany specjalista, lekarz doświadczony z wybitnie pozytywnym i dobrym podejsciem do pacjentki. w czasie pobytu w szpitalu, był bardzo zainteresowany, dopytuje, zagląda, pyta czy wszystko dobrze, sama jego obecnosc, powiedzialabym, wpływa kojąco na pacjentkę i pozbawia wiekszosci stresów zwiazanych z pobytem w szpitalu. wszystko wyjasnia, odpowiada na wszystkie pytania, sam robi niezbedne badania, sprawdza i konsultuje. wizyta w gabinecie to rowniez sama przyjemnośc zero skrępowania, przyjazna atmosfera, cierpliwy, dokladny, nawet pani, która umawia wizyty w prywatnym gabinecie jest przemiła i bardzo przyjemna :) z czystym sercem polecam !

Do dr trafiłam jak jeszcze staraliśmy się o malucha - zlecił wszystkie potrzebne badania, nigdy nie śpieszył się na wizycie, odpowiadał cierpliwie na wszystkie pytania. Do tego wysoki poziom kultury osobistej i jest przesympatyczny. Wiedziałam od razu, że będzie lekarzem, który będzie prowadził moją ciążę. Obecnie jestem w 29tc i prowadzę ją oczywiście u dr Bałasza - każda wizyta przebiega wzorowo - doktor wszystko dokładnie tłumaczy, jest do tego niesamowicie delikatny. Zawsze zaprasza do gabinetu męża i daje mu także wytyczne. Nie przepisuje zbędnych leków, dostępny pod telefonem, co także uważam za wielki atut. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje. Mam nadzieję, że uda mi się trafić z porodem na jego dyżur :) Wg mnie to lekarz z powołania, idealny zwłaszcza do prowadzenia ciąży. POLECAM!

Do Doktora Bałasza tak naprawdę trafiłam z polecenia nie wierzyłam że istnieją tak wyrozumiali lekarze a jednak takim jest Andrzej Bałasz. Wcześniej leczyłam się u pewnego znanego krakowskiego profesora ale zrezygnowałam ze względu na wywyższające podejście do pacjentki. A Doktor Bałasz to lekarz dla ludzi stara się pomóc, wyjaśnić i traktuje swoją pacjentkę na swoim poziomie nie wywyższa się a to jest bardzo ważne dla samopoczucia pacjentki. O Doktorze można by pisać dużo dobrego wiem że jest to lekarz któremu można zaufać.

Profesjonalizm w każdym calu, plus empatyczne podejście do pacjenta- pan doktor stwarza przyjemną atmosferę w gabinecie, udziela obszernych wyjaśnień na zadawane pytania. Pomaga zarówno od strony medycznej jak i psychicznej, dla mnie lekarz idealny

Profesjonalista i lekarz z powolania. Chodze do niego prywatnie od roku. Trafiłam do doktora gdy w 10 tygodniu moja ciaza obumarla. Polecono mi wtedy klinikę ginekologiczno-położniczą ARKA ( cudowne pielegniarki i cudowni lekarze). To byl bardzo trudny dla mnie czas. Doktor Bałasz sam osobiscie wykonal zabieg lyzeczkowania mimo ze mial juz tego dnia zaplanowane cięcie. Zabieg przeprowadzony wzorowo, bez komplikacji. Bardzo dba o stan zdrowia ale takze psychike swoich pacjentek w tak trudnym czasie. Czulam sie bardzo bezpiecznie przez cały pobyt w Arce. Podczas wizyt bada dokladnie. Podczas ciazy dostalam caly harmonogram badan ktore mam wykonac. Wiedzialam ze jestem w dobrych rekach. Bardzo wyrozumialy i cierpliwy. Zawsze wyslucha wszystkich obserwacji pacjentek i szczegolowo odpowiada na pytania. Poza tym zawsze mozna z Panem doktorem miec kontakt telefoniczny/sms. Potrafi przyjac po godzinach. Cudowny lekarz i cudowny czlowiek o ogromnej kulturze osobistej. Potrafi pocieszyc w trudnych chwilach, nie zbywa pacjentki. Mialam ogromne szczescie ze na niego trafilam.

Chciałabym bardzo podziękować panu doktorowi i całemu personelowi Arki za super opiekę podczas prowadzenia ciąży. Naprawdę super miejsce i ludzie. Kompleksowość podejścia, atmosfera. Wszystkie badania i konsultacje na miejscu. Pozdrawiam Marcela.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy często cierpiałam na różne dolegliwości związane ze sprawami kobiecymi w związku z czym często chodziłam do różnych lekarzy szukając pomocy, również do innego ginekologa w przychodni zakładowej. Niestety dolegliwości nie ustępowały, a poza tym nie wiedziałam dokładnie, skąd się one biorą. W końcu zaczęłam się zastanawiać, do jakiego lekarza powinnam się zgłosić, przy czym najważniejszym kryterium było zaufanie i właśnie dlatego umówiłam się do doktora Bałasza pierwszy raz po kilkunastu latach, kiedy to prowadził moją ciążę. Potem wyjechałam i w innych miastach zgłaszałam się na wizyty u ginekologów. Nie zawiodłam się. Pan doktor wysłuchał cierpliwie moich wyjaśnień, bardzo dokładnie mnie zbadał i uspokoił, co chyba było najważniejsze. Dzisiaj wreszcie wiem, co mi dolega (kamica nerkowa) i wiem, u jakiego specjalisty to leczyć. Spokój pana doktora oraz ciepłe i profesjonalne podejście do pacjenta i jego asystentki są nieocenione. Serdecznie polecam.

Polecam! Miałam założoną wkładkę Mirena przez pana Andrzeja w Arce. Zabieg wykonałam w znieczuleniu bo jestem bardzo wrażliwa na ból. Wszystko odbyło się szybko i w profesjonalnej atmosferze. Nie musiałam szukać apteki która mi sprzeda Mirenę bo w Arce zawsze mają je na stanie. Jednym słowem oszczędność czasu i nerwów.

Polecam!

W niedziele potrzebowałam pilnej konsultacji lekarskiej. Chodziło o tabletkę po stosunku. Jestem matką trójki dzieci i jest nam z mężem naprawdę ciężko. Próbowałam znaleźć pomoc w kilku aptekach bo ponoć są tam dostępne te leki bez recepty. Niestety odsyłano mnie z kwitkiem. To samo na sorze gdzie lekarz dyżurny potraktował mnie wręcz bezczelnie i bez szacunku. Udało mi się wreszcie trafić do dr Bałasza i jego przychodni. Po paru minutach zażyłam lek bez upokarzających pytań i w miłej, intymnej atmosferze. Bardzo dziękuję za pomoc!!