KONTAKT - POGOTOWIE ANTYKONCEPCYJNE I FARMAKOLOGICZNE (całodobowe konsultacje telefoniczne z wystawieniem e-recepty przez internet): 880-245-685 lub 692-46-43-46

Zapraszamy na: ...

Zapraszamy na:
Konsultacje dla kobiet - ginekologiczne - także antykoncepcja awaryjna przez internet
Konsultacje dla mężczyzn - farmakologiczne podnoszenie potencjału seksualnego - pogotowie farmakologiczne
Więcej pod adresem:
www.nzoz-arka.eu/konsultacje-farmakologiczne-leki-w-cenie-wizyty/

Panie Doktorze , czy ma Pan może prywatny gabinet w Wadowicach? Czy jest możliwość jakiejkolwiek konsultacji? Proszę o odpowiedź.

Super lekarz! Miałam w Arce kilka tygodni temu operacje usunięcia torbieli na jajniku. Wszystko przebiegło bez zarzutu i super profesjonalnie. Pan doktor operował mnie razem z dr Wojtysiem. Byłam na kontroli w zeszłym tygodniu i wszystko w porządku. Bardzo polecam pana Andrzeja Bałasza za doświadzczenie, kompetencje i świetną atmosferę w klinice Arka która udziela się wszystkim pracownikom!

Bardzo dobry ginekolog! Zawsze służący pomoca, dobra radą. Zawsze uśmiechnięty, cierpliwy, opanowany. Lekarz z prawdziwego powołania. Służący radą i pomocą o każdej porze. Prowadził moją pierwszą ciążę i nie wyobrażam sobie aby inny lekarz poprowadził ją lepiej. Gotów zawsze odpowiedzieć na każde nawet te z pozoru błache pytania. Gdy w drugiej ciąży poroniłam to właśnie dzięki temu lekarzowi dochodze do siebie zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dr Bałasz traktuje każdą ze swoich pacjentek indywidualnie. Jest bardzo delikatny i taktowny, potrafi śmiać się i cieszyć razem z pacjentką, potrafi współczuć i pocieszyć. To taki ludzki lekarz. Lekarz z ludzkimi odruchami, których niestety ale większości lekarzom brakuje. Panie doktorze dziekuję że jest Pan takim specjalistą.

dr. Andrzej Bałasz - miły, zawsze ma czas dla pacjentki, wysłucha i wytłumaczy. Pamięta każdą pacjentke i jej dolegliwości, w szczególnych przypadkach przyjmuje swoje pacjentki bez kolejki, wykonał zabieg(wypalanta nadżerki)bardzo dokładnie, wyleczyl stan zapalny z którym borykałam się od roku.

Pan dr. Andrzej Bałasz to lekarz, którego mogę polecić, każdej kobiecie z czystym sumieniem!!! Trafiłam do Pana Doktora zupełnie przypadkiem na badanie usg, okazało się że mam mięśniaka o wielkości 11 cm na 7 cm, było to dla mnie szokiem, nigdy dotąd nie chorowałam a tu nagle wiadomość, że należy operować i to jak najszybciej. Pan doktor dokładnie i cierpliwie wszystko wytłumaczył, opowiedział jak będzie wyglądał zabieg i pozostawił mi decyzję gdzie i kiedy chcę go zrobić. Jego życzliwe i bardzo ciepłe oraz fachowe podejście wzbudziło moje zaufanie, nie miałam najmniejszych wątpliwości, że tylko on może to zrobić dobrze (zabieg nie należał do prostych ze względu na wielkość i umiejscowienie mięśniaka). Po 2 dniach już byłam w po usunięciu mięśniaka. Udało się wszystko super nic poza mięśniakiem nie straciłam mimo, że operacja odbyła się bez otwierania brzucha. Bardzo serdecznie dziękuję Panie Doktorze jest Pan doskonałym lekarzem i wspaniałym oraz życzliwym człowiekiem do tego z poczuciem humoru tak, że stres związany z operacją był niewielki. Jeszcze raz dziękuję panu oraz całemu personelowi klinki ARKA za super opiekę przed, w trakcie i po operacji!

Kontaktowy, profesjonalny, konkretny, swoim podejściem pomaga przełamać niekomfortową sytuację jaką jest wizyta ginekologiczna. Polecam wszystkim dziewczynom, które od dłuższego czasu szukają lekarza i nie mogą natrafić na nikogo godnego zaufania.

To jest jedyny lekarz,który chorą traktuje bardzo poważnie, ma dla niej czas, wzbudza zaufanie dlatego polecam go i będę nadal polecać znajomym. Celowo nie podaję kosztu wizyty - dla mnie jest to nie istotne i pewne, że za dobrą i uczciwą pracę powinien mieć godną zapłatę a czy ją ma?...... Można i poszukać innego, który przjmuje w przchodni i " za darmo". Ale jakość się liczy. Pana doktora Bałasza spotkałam na swojej "chorej" drodze ponad 20 lat temu - jednak do chwili obecnej nie wpadł w rutynę.

Godny polecenia lekarz. Rzetelny, wzbudzający zaufanie. Cechuje go wysoka kultura osobista i pełen profesjonalizm.

Mam ogromne zaufanie do dr Balasza. Szczery, kompetentny, z ogromnym poczuciem humoru. Dba o dobra atmosfere w czasie badania, aby nie czuc skrepowania. Nie ma zlych pytan, na wszystkie odpowie. Nie mam poczucia ze trzeba sie spieszyc bo czas to pieniadz ( czego doswiadczylam u innych lekarzy). W sytuacjach trudnych, awaryjnych nie traci glowy ale dziala szybko i zdecydowanie.

Polecam jak najbardziej. Uratował moją pierwszą ciążę, a zapowiadało się że będzie bardzo źle. Bardzo kompetentny, nie czuje się skrępowania u niego w gabinecie. Zdecydowanie polecam.