KONTAKT - POGOTOWIE ANTYKONCEPCYJNE I FARMAKOLOGICZNE (całodobowe konsultacje telefoniczne z wystawieniem e-recepty przez internet): 880-245-685 lub 692-46-43-46

Zapraszamy na: ...

Zapraszamy na:
Konsultacje dla kobiet - ginekologiczne - także antykoncepcja awaryjna przez internet
Konsultacje dla mężczyzn - farmakologiczne podnoszenie potencjału seksualnego - pogotowie farmakologiczne
Więcej pod adresem:
www.nzoz-arka.eu/konsultacje-farmakologiczne-leki-w-cenie-wizyty/

Miły, spokojny ma trafne diagnozy. Prowadził moje dwie ciąże, więc wydaję opinie nie po jednej czy dwu wizytach, ale było ich kilkadziesiąt. Potrafi uspokoić kobietę, nie wprowadza zbędnej paniki.Tuż przed porodem inny lekarz w szpitalu robił mi usg i stwierdził nieprawidłowości w budowie główki, ale intuicja i zaufanie do diagnozy Bałasza spowodowały, że nie dałam wiary diagnozie innego lekarza, nie spanikowałam.Okazało się, że diagnoza dr Bałasza była dobra, poród odbył się bez komplikacji i już ponad rok jestem mamą zdrowego chłopca. Chodzę do doktora od ośmiu lat nigdy nie był dla mnie niemiły czy opryskliwy, ani w szpitalu, ani w prywatnym gabinecie. Być może nie nadskakuje pacjentkom, ale ginekolog nie jest od nadskakiwania.

Pan Doktor Bałasz razem z Doktorem Wojtysiem przeprowadził u mnie laparoskopię torbieli jajnika w klinice Arka w Krakowie. Mam do Niego pełne zaufanie jako do profesjonalisty i człowieka. Jego pogodne usposobienie i rzeczowość powodują, że budzi duże zaufanie. Szwy miałam b. dobrze założone, a operacja przyniosła b. pozytywny skutek. BARDZO POLECAM

Do Pana doktora trafiłam z polecenia znajomej i jestem jej bardzo wdzięczna, miły, życzliwy, można go spytać o wszystko podczas wizyty. Między terminami wizyt zawsze służy pomocą przez telefon. Szybko reaguje gdy coś się dzieje, ale gdy nie ma potrzeby nie zleca masy badań. Polecam z całego serca. Prowadzi moją pierwszą ciążę i na pewno będzie prowadził kolejną :)

Bardzo dobry lekarz, cenię Go przede wszystkim za szczerość i etykę lekarską. Mój przypadek był bardzo skomplikowany zaawansowana endometrioza, nieruchoma macica, worczaki jajowodów, rozległe zrosty w jamie bezusznej. Słusznie mnie zdiagnozował, zlecił wszystkie potrzebne badania mi i mężowi,w ten sposób szybko ustaliliśmy gdzie jest problem. Dobrze też się mną zaopiekował w klinice arka,ponieważ mój stan wymagał operacji. Operował mnie osobiście z dr Wojtysiem. Dzięki Panu doktorowi i dzięki temu że potrafił powiedzieć twój przypadek jest ciężki, ale znajdziemy skuteczny sposób żeby ci pomóc dziś jestem mamą. Poza tym ma fajne poczucie humoru i potrafi też pocieszyć kiedy trzeba. Bardzo dziękuję.

Lekarz ten prowadzi mi ciążę od początku i jako jedyny z trzech ginekologów do któych chodziłam przez pierwszy trymestr wykrył mi bardzo szybko i podleczył odpowiednio rozwijające się bakterie spowodowane przeziębionym pęcherzem-nieleczonym stanem tej rzeczy. Jako jedyny zrobił mi odpowiednie badanie dzieki którym dowiedziaam się jakie trzeba antybiotyki wziąć i aby niedopóścić do tego aby dziecko się rozwijało w zakażonym środowisku, co by bardzo źle wpłynęło, prowadzi ciążę, nie naciąga, wizyty sa raz na 4 tygodnie nie jak u innych lekarzy co 3 tygodnie. Poza tym zawsze miły, uprzejmy nie zbywa odpowie na każde pytanie kobiety w ciąży. Kieruje na odpowiednie badania. Nie bierze dodatkowo za wypisywanie zwolnienia lekarskiego, za co jestem bardzo wdzięczna. Cena wizyty nie jest wygórowana, w porównaniu do innych gionekologów. Ponadto uratował dziecko bratowej, decydując o szybkiej cesarce.

Razem z mężem polecamy i polecać będziemy Pana Doktora. Trafiliśmy na wizytę po pierwszej ciąży, która obumarła. Pan Doktor zlecił szereg badań, następnie wdrożył leczenie, monitorował wyniki. Wszystko po to, aby w odpowiednim czasie zajść ponownie w ciążę, a przede wszystkim ją utrzymać. "Zaskoczyliśmy" od razu. Sama ciąża przebiegała z komplikacjami, szczęśliwie dzięki wizytom, przepisywanym lekom i opiece Doktora jesteśmy rodzicami 3-miesięcznego synka (zdrowego i urodzonego w terminie). Pan Doktor potrafi sprowadzić na ziemię i uspokoić, gdy się za dużo głupot naczyta w internecie, a potem znajduje u siebie takie same objawy. Potrafi też szybko reagować, gdy się coś dzieje (i tu jestem wdzięczna najbardziej za prywatny nr telefonu, na który mogłam dzwonić każdego dnia o każdej porze - Pan Doktor odbiera wszystkie telefony). Niestety czasem musiałam swoje odsiedzieć w poczekalni. Sama jednak 3 razy weszłam poza kolejką i nieumówiona z powodu komplikacji, dlatego wiem, że pewnych spraw się nie przewidzi. Szczególnie w medycynie. Raz jeszcze gorąco polecam !

Specjalista! Jestem pacjentką Pana Bałasza od 8 lat. Wizytę przeprowadza profesjonalnie, z obszernym wywiadem; na pytania odpowiada szczegółowo, nie lekceważąc nawet błahych wątpliwości. Słucha, wyjaśnia, przedstawia możliwości i doradza - nie decyduje za mnie. Ma ogromne poczucie humoru i rozładowuje najbardziej krępujące sytuacje. Prowadzi szczegółowe karty pacjentek w komputerze a co za tym idzie zna historię wizyt, wyniki badań, ewentualne leczenie. Podczas prowadzenia mojej ciąży wykazał się stoickim spokojem i pełnym zaangażowaniem w leczenie, odbierając telefony i udzielając porad nawet bardzo późnym wieczorem. Przeprowadzając badania (ciąża zagrożona więc badań było sporo) szczegółowo opisywał wyniki, odpowiadał na pytania zarówno moje jak i mojego męża. Dodatkowo w klinice Arka można po wizycie otrzymać potrzebne w danym momencie leki (np. na infekcje). To naprawdę duże ułatwienie dla kobiety w ciąży że nie musi się tułać po aptekach, a ma wszystko na miejscu.

dr Bałasz to ZŁOTY CZŁOWIEK i LEKARZ JAKICH MAŁO W DZISIEJSZYCH CZASACH !!! Ogromna wiedza, wysoka kultura osobista, a przy tym wspaniałe wyczucie pacjentki i świetne poczucie humoru dostosowane do sytuacji I RELACJI jaka jest pomiędzy doktorem a daną osobą...! Ja nie mam słów, ażeby opisać całą sylwetkę tego wspaniałego człowieka. I życzę mu z całego serca wszystkiego co najlepsze :)

Do Pana Doktora trafiłam po dwóch latach zmagań z bólami brzucha,z polecenia innego lekarza, u którego się leczyłam. Miałam ogromne szczęście, że właśnie tak się stało. Pan Doktor zlecił badania i szybko postawił diagnozę. Niestety później musiałam poddać się zabiegowi laparoskopii bo nie wszystkie dolegliwości zniknęły. Podejrzenie -endometrioza. Bałam się bardzo i samego zabiegu i tego co może się po nim okazać. Okazuje się,że nie miałam się zupełnie czego bać. Opieka w klinice Arka świetna ! Na wszystkie pytania Dr Bałasz odpowiedział i uspokajał. Po zabiegu bardzo szybko doszłam do siebie i wszystko pięknie się goiło. Teraz już czuję się dobrze, bóle zniknęły i w końcu mogę normalnie funkcjonować. Dr Bałasz to świetny, bardzo sympatyczny i rzetelny lekarz. Serdecznie polecam Pana Doktora!

Byłam u niego pierwszy raz tydzień temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, zawsze chodziłam do pań, ale po tej wizycie stwierdziłam, ze teraz będę już chodziła tylko do niego :) bardzo miły, kontaktowy, delikatny... bada dokładnie i wszystko tłumaczy - a dla mnie to było bardzo ważne, bo moją "przypadłość" mam pierwszy raz w życiu i nie wiedziałam o tym nic... wszystko dokładnie mi Pan doktor wyjaśnij, zlecił badania i uspokoił mnie :) Bardzo polecam :)