KONTAKT - POGOTOWIE ANTYKONCEPCYJNE I FARMAKOLOGICZNE (całodobowe konsultacje telefoniczne z wystawieniem e-recepty przez internet): 880-245-685 lub 692-46-43-46

Zapraszamy na: ...

Zapraszamy na:
Konsultacje dla kobiet - ginekologiczne - także antykoncepcja awaryjna przez internet
Konsultacje dla mężczyzn - farmakologiczne podnoszenie potencjału seksualnego - pogotowie farmakologiczne
Więcej pod adresem:
www.nzoz-arka.eu/konsultacje-farmakologiczne-leki-w-cenie-wizyty/

a nie ma więcej gwiazdek :) bardzo sympatyczny lekarz pierwszy raz poczułam się że nie muszę się stresować sprawami związanymi z porodem ;)8 dziękuje za wszelkie wskazówki i kompleksową opiekę w klinice na królowej jadwigi

Lekarz fantastyczny. Fachowa opieka przez cala ciaze, bdb wyposazona klinika, wszystko jest na miejscu. Przjmuje codziennie i gdy sie cos dzieje zawsze mozna na niego liczyc. A pozatym cieply, fajny czlowiek.

Do Pana Doktora trafiłam w zeszłym roku w celu przypisania antykoncepcji.Pan Doktor do pacjentki podchodzi w bardzo przyjazny sposób sprawiając, że badanie, które wiele kobiet krępuje nie wydaje się już tak straszne. Oprócz miłego usposobienia i poczucia humoru zadaje pytania dotyczące stanu zdrowia, interesuje się, sugeruje inne rozwiązania jednak nie nalega i nie nakłania na siłę. Co jest ważne, nie zapisuje antykoncepcji hormonalnej na ładne oczy, tylko zleca badania. Słucha uważnie pacjentki i poświęca jej czas.

Nie należę do łatwych pacjentek. Doktor Bałasz prowadził moją ciążę, a ja bardzo stresowałam się każdą wizytą i martwiłam, żeby wszystko było w porządku. Wybrałam doktora Bałasza na podstawie bardzo dobrych opinii. I nie zawiodłam się. To świetny lekarz. Bardzo dokładnie tłumaczy co się dzieje, odpowiada na wszystkie pytania i ma rewelacyjny kontakt z pacjentem. Na większość wizyt przychodziłam razem z mężem. Nawet mąż (omijający lekarzy szerokim łukiem) bardzo polubił pana doktora i wizyty u niego. Wizyty przebiegają w bardzo pogodnej atmosferze. Z doktorem można pożartować, co odstresowuje. I co najważniejsze: wszystkie żarty są na miejscu, doktor ma szacunek do pacjentek. Doktor Bałasz dokładnie analizuje badania i niczego nie ignoruje. Doktor Bałąsz to lekarz, któremu można zaufać. Gdybym jeszcze raz miała wybrać lekarza prowadzącego ciążę, na pewno wybrałabym doktora Bałasza. Urodziłam zdrowego synka, nawet porodu nie wspominam jako traumy - choć skończyło się cesarskim cięciem, bo maluch był dwa razy okręcony pępowiną. Doktor Bałasz nie zapomniał o mnie w szpitalu. Interesował się co się dzieje, to też bardzo ważne. Polecam, polecam, polecam. Naprawdę niewielu jest takich lekarzy jak doktor Bałasz: profesjonalnych i sympatycznych.

Lekarz bardzo rzeczowy, chętnie dzieli się wiedzą i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, co dla mnie jest niezwykle istotne, a niestety rzadko spotykane w innych gabinetach. Każda moja wizyta przebiegała w miłej atmosferze, doktor Bałasz jest bardzo sympatyczny i widać że naprawdę zależy mu aby pomóc pacjentowi. Badanie nie sprawia żadnego dyskomfortu. Niestety z powodu czasowej przeprowadzki musiałam zmienić lekarza, ale gdy wrócę wiem gdzie się skierować, bo trudno znaleźć tak dobrego specjalistę.

Jestem pacjentką dr Bałasza od kilku ładnych lat. Byłam przez niego operowana w klinice Arka. Operacja przebiegła bez problemu, rekonwalescencja również. Nadal jestem pod jego stałą opieką z czego się bardzo cieszę. Nigdy nie czułam się traktowana po macoszemu, zbywana, naciągana; a wręcz przeciwnie , jak mam problem naglący to zawsze mogę zadzwonić. Po prostu fachowiec z prawdziwego zdarzenia.

Bardzo dobry lekarz konkretny i rzeczowy. Prowadził pierwszą moją ciążę i byliśmy z partnerem bardzo zadowoleni z Pana Doktora. Z kolejną ciążą też chodzimy do niego. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza każdej kobiecie i każdej parze które oczekują dziecka.

Bardzo dobry lekarz konkretny i rzeczowy.
Z kolejną ciążą też chodzimy do niego.

Polecam dr Bałasza w kwestii antykoncepcji a w szczególności spiral domacicznych. Spirala założona bardzo sprawnie w miłej i intymnej atmosferze. Dla bardziej wrażliwych pań istnieje możliwość znieczulenia ogólnego. Ja wprawdzie nie korzystałam, ale z tego co się orientowałam to chyba jedyny lekarz w Krakowie który oferuje taką usługę.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy często cierpiałam na różne dolegliwości związane ze sprawami kobiecymi oraz częstym ZUM, w związku z czym często chodziłam do różnych lekarzy szukając pomocy, również do innego ginekologa w przychodni zakładowej. Niestety dolegliwości nie ustępowały, a poza tym nie wiedziałam dokładnie, skąd się one biorą. W końcu zaczęłam się zastanawiać, do jakiego lekarza powinnam się zgłosić, przy czym najważniejszym kryterium było zaufanie i właśnie dlatego umówiłam się do doktora Bałasza pierwszy raz po kilkunastu latach, kiedy to prowadził moją ciążę. Potem wyjechałam i w innych miastach zgłaszałam się na wizyty u ginekologów. Nie zawiodłam się. Pan doktor wysłuchał cierpliwie moich wyjaśnień, bardzo dokładnie mnie zbadał i uspokoił, co chyba było najważniejsze. Dzisiaj wreszcie wiem, co mi dolega (kamica nerkowa) i wiem, u jakiego specjalisty to leczyć. Spokój pana doktora oraz ciepłe i profesjonalne podejście do pacjenta jego asystentki są nieocenione. Serdecznie polecam.

Pan dr Bałasz prowadził od początku moją drugą ciażę. W ubiegłym roku w grudniu w Rydygierze urodziłam zdrową córeczkę. Wszystkie wizyty w Arce były zawsze bardzo sympatyczne. W bardzo konkretny i zrozumiały sposób Dr tłumaczył co się dzieje z dzieciątkiem, rozwiewał wszystkie moje obawy i co najważniejsze - zawsze bardzo szybko odpowiadał na telefony. To człowiek o wielkiej kulturze osobistej i dużej wiedzy, a badania wykonuje delikatnie. Poznaje swoje pacjentki na szpitalnym korytarzu, uspokaja i pociesza. Ja ze swojej strony bardzo polecam.