KONTAKT - POGOTOWIE ANTYKONCEPCYJNE I FARMAKOLOGICZNE (całodobowe konsultacje telefoniczne z wystawieniem e-recepty przez internet): 880-245-685 lub 692-46-43-46

Zapraszamy na: ...

Zapraszamy na:
Konsultacje dla kobiet - ginekologiczne - także antykoncepcja awaryjna przez internet
Konsultacje dla mężczyzn - farmakologiczne podnoszenie potencjału seksualnego - pogotowie farmakologiczne
Więcej pod adresem:
www.nzoz-arka.eu/konsultacje-farmakologiczne-leki-w-cenie-wizyty/

Bardzo profesjonalny, rzeczowy lekarz. Prowadzę u doktora ciążę, wcześniej leczyłam problemy zdrowotne, nie mam najmniejszego zastrzeżenia. Lekarz kulturalny, doświadczony, a jego spokój przekłada się na komfort pacjentki. Polecam pod każdym względem!

Mogłabym podpisać się obiema rękami i nogami pod ostatnią opinią, ale też całą resztą pozytywnych komentarzy. 13 lat temu lepiej nie mogłam trafić. Jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej wyboistej drodze. Lekarz-człowiek na dobre i na złe. Dwa cc przeprowadzone perfekcyjnie, operacja ginekologiczna ... jestem pacjentką z tzw "trudnym wywiadem", ale Doktor nie boi się wyzwań. Czasami słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności... lekarzowi z sercem z całego serca jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko. Dziękuje Panie Doktorze za dwa moje cudy i wspaniałą na najwyższym poziomie ...

Czasami słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności... lekarzowi z sercem z całego serca jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko. Dziękuje Panie Doktorze za dwa moje cudy i wspaniałą na najwyższym poziomie opiekę przez te wszystkie lata, a trochę tego było i czasami nie było łatwo. Życzę Panu samych sukcesów i proszę nigdy się nie zmienić:)
Polecam Dr Bałasza każdej kobiecie, z każdym problemem i w każdym wieku.

Umówiona miesiąc wcześniej wizyta odbyła się planowo. Lekarz przed założeniem wkładki potwierdził raz jeszcze dokładnym badaniem USG mój stan zdrowia. Sam zabieg odbył się praktycznie bezboleśnie i trwał kilka minut. Prawidłowość założenia wkładki została potwierdzona ponownym USG. Dr. Bałasz szczegółowo i fachowo odpowiedział na moje pytania i udzielił wskazówek, a także obalił kilka mitów, które przeczytałam w internecie. Polecam doktora z czystym sumieniem.

Polecam doktora z czystym sumieniem.

Lekarz nastawiony na pomoc pacjentkom. Świetny specjalista i do tego dobry człowiek. Jeśli jest potrzeba to przyjmuje nawet w niedzielę.

Po raz pierwszy zdecydowałam się pójść do lekarza mężczyzny, wcześniej miałam opory i chodziłam tylko do kobiet. I jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, czułam się bardzo komfortowa i w ogóle nie skrępowana badaniem, z Panem Doktorem można było w trakcie normalnie pogadać, a to ważne, rozluźnia atmosferę. Co najważniejsze bardzo szczegółowo wyjaśnił na czym polega badanie, co będzie sprawdzał i jakie zastosuje leczenie. Było idealnie, a się bardzo stresowałam :)

Fenomenalny specjalista. Godny polecenia zarówno w przypadku dolegliwości kobiecych jak i męskich. Pozdrawiam

Doskonały lekarz i diagnosta. Pomógł mi już wielokrotnie, poczynając od nawracających infekcji intymnych po problemy z zajściem w ciąże. Pozdrawiam i polecam.

Wybitny specjalista, posiadający wiedzę i doświadczenie co łączy z wyśmienitym podejsciem do pacjentek oraz wysoką kulturą osobistą. Doskonale wyposażony gabinet. Wizyta odbyła się bez opóźnień. Badania przeprowadzone sprawnie . Informacje uzyskane od dr są bardzo czytelne. Szczerze polecam. Jestem.pod opieką dr od wielu lat . Jest godny zaufania.

Dziękuję Panu doktorowi za mojego synka. Jest najlepszym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkałam. Bardzo konkretny z planem działania, nie owija w bawełnę. Ufałam mu już od pierwszej wizyty i wierzyłam, że mi pomoże. Precyzyjnie postawił diagnozę i po pół roku wizyt byłam już w ciąży. Jeśli jakaś przyszła Mama straciła już nadzieję, tak jak ja kiedyś, niech da sobie ostatnią szansę i wybierze sie do Pana doktora.

Dla mnie Dr Bałasz to chodzący cudotwórca - to dzięki niemu mogłam aż dwa razy przezywac cud bycia mama, to dzięki jego wsparciu i wspanialej fachowej opiece nie tylko lekarskiej ale po prostu ludzkiej pozytywnie spojrzałam na zycie. To człowiek nie tylko lekarz - GODNY POLECENIA! Przedewszystkim dzięki jego dobremu nastrojowi wizyta przebiega komfortowo, wspaniały lekarz - który zawsze potrafi odebrać telefon i widać ze zależy mu na dobru pacjenta nawet przez słuchawkę, Panie Dr - dziękujemy! Mama Tusi i Emci:)