KONTAKT - POGOTOWIE ANTYKONCEPCYJNE I FARMAKOLOGICZNE (całodobowe konsultacje telefoniczne z wystawieniem e-recepty przez internet): 880-245-685 lub 692-46-43-46

Zapraszamy na: ...

Zapraszamy na:
Konsultacje dla kobiet - ginekologiczne - także antykoncepcja awaryjna przez internet
Konsultacje dla mężczyzn - farmakologiczne podnoszenie potencjału seksualnego - pogotowie farmakologiczne
Więcej pod adresem:
www.nzoz-arka.eu/konsultacje-farmakologiczne-leki-w-cenie-wizyty/

Bardzo dobry lekarz. Rozwiązał problem u mojego męża z długością stosunku. Dodatkowy atut to taki że w ramach wizyty pacjent otrzymuje leki w ambulatorium. Jest to o tyle ważne że w dzisiejszych czasach coraz częściej w aptekach brakuje leków i trzeba jeździć po całym mieście w stresie czy się coś załatwi. A tutaj wszystko w jednym iejscu, szybko dyskretnie i niedrogo. Polecam

Nie poznałam lepszego lekarza w tej dziedzinie. Dr Andrzej Bałasz to lekarz z ogromnym sercem, wspiera swoich pacjentów, zawsze pomoże, badanie u niego to czysta przyjemność. Polecam z czystym sumieniem, bo to na prawdę prawdziwy lekarz z powołania! Pozdrawiam Pana Dr

Dr bardzo pomógł zarówno mi jak i mojemu mężowi. Doskonały ginekolog ale także lekarz potrafiący rozwiązać problemy z niedostatkami męskiej wydolności. Polecam, doskonały wybór dla pań i panów będących w potrzebie.

Pozdrawiam serdecznie Doktora Bałasza. Wspaniały lekarz przede wszystkim bardzo pozytywny i uprzejmy człowiek. Para leczona z powodu niepłodności potrzebuje wsparcia i profesjonalnej oraz miłej opieki, dobrego słowa i otuchy. Ten lekarz właśnie to okazuje. Więcej takich lekarzy. Zachęcam inne kobiety do wybrania tego doktora. Dziękuję za spełnienie obietnicy. Pozdrawiamy Aneta, Łukasz i mały Antoś.

Na wizycie byłam u Pana doktora pierwszy raz i muszę przyznać, że jest osobą niezwykle ciepłą a jednocześnie bardzo profesjonalnie wykonującą swoją pracę. Osoba rzetelna i dokładna, o bardzo dużym zasobie wiedzy, potrafiąca rozładować stres i napięcie. Udziela dokładnych informacji na temat stanu zdrowia. Badanie przeprowadza Pan doktor bardzo dokładnie i rzeczywiście nie trzeba się bać, bo jest się w dobrych rękach. To świetny lekarz, z powołania i oby tak dalej:)) Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz. Dobre podejście do pacjentki (i jej męża!!! - potrafi dosadnie wytłumaczyć mężczyźnie, że to co on uważa za najważniejsze w życiu nie jest najważniejsze gdy kobieta jest w ciąży i nie może pewnych rzeczy ;) ). Poza tym profesjonalne podejście do znerwicowanych, zestresowanych pacjentek (takich jak ja) :)

Dr Andrzej Bałasz to bardzo dobry specjalista, spokojny i konkretny. O ile przed badaniem odczuwałam lekki stres, w trakcie przeprowadzania badania czułam się już spokojna. Badanie było przeprowadzone profesjonalnie, bez pośpiechu, wywiad z pacjentem rzetelny. Doktor konsultuje także mężczyzn i rozwiązuje tzw męskie problemy, tak jak było w moim i męża przypadku. Zdecydowanie polecam.

Do kliniki pana Bałasza trafiłam w 2018 roku! Po długoletnim staraniu się o dziecko inni lekarze nie dawali szans na zajście w ciąże! Dzięki panu Bałaszowi i jego leczeniu dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dwumiesięcznego zdrowego synka! Zainteresowanie przed, w trakcie i po porodzie! Duża wiedza i doświadczenie!! Polecam!!!!!!

Poznałam pana dr w bardzo złych okolicznościach. To bardzo konkretny człowiek, czasami to mnie złościło, ale w moim przypadku diagnoza była słuszna. Nie pozostawił mi złudzeń choć czasem nadzieja jest potrzebna. To co mnie w nim urzekło to niecodzienne podeście do człowieka i zaufanie - co w tych czasach się nie zdarza. Odbiera telefony i na prośbę pojawia się w szpitalu choć nie ma takiego obowiązku - tym samym przekazuje, że można na niego liczyć. Miałam już wielu lekarzy ginekologów w swoim życiu, 3/4 z nic to ludzie którzy powinni mieć odebrane prawo wykonywania zawodu, ale dr Bałasz to lekarz z powołania. Mam nadzieję, że gdy to przeczyta to nie obrośnie w piórka, nie o to tu chodzi. Bardzo go szanuje za to że poświęcił mi swój czas, fachową pomoc i że po prostu najzwyczajniej w świecie mogłam na niego liczyć. Mimo tych złych okoliczności cieszę się że Go poznałam. Panie doktorze, jeśli Pan to czyta to proszę się nie zmieniać, bo pacjenci potrzebują takich lekarzy jak Pan. Jedyne co może Pan poprawić to nabyć więcej cierpliwości i pokory, ponieważ nie wszytko musi mieć wytłumaczenie w liczbach, czasem nauka pokazuje jedno a natura drugie. W moim przypadku nie miałoby to znaczenia ale może innym kobietom przyda się, gdy zasieje Pan w nich ziarenko nadziei.

Jestem pełna szacunku i podziwu dla Doktora Andrzeja Bałasza ,który jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem.Czuję się pod Jego fachową opieką bezpieczna i spokojna o swoje zdrowie -a to jest bezcenne. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze ,badanie dokładne i delikatne.Żadne dolegliwości i problemy nie są bagatelizowane. Całkowity komfort pacjentki Leczenie skuteczne. Kontakt z Panem Doktorem poza gabinetem zachowany co daje ogromny ,dodatkowy komfort.Podsumowując- same plusy. Polecam wszystkim Paniom!

Polecam wszystkim Paniom!