KONTAKT - POGOTOWIE ANTYKONCEPCYJNE I FARMAKOLOGICZNE (całodobowe konsultacje telefoniczne z wystawieniem e-recepty przez internet): 880-245-685 lub 692-46-43-46

Zapraszamy na: ...

Zapraszamy na:
Konsultacje dla kobiet - ginekologiczne - także antykoncepcja awaryjna przez internet
Konsultacje dla mężczyzn - farmakologiczne podnoszenie potencjału seksualnego - pogotowie farmakologiczne
Więcej pod adresem:
www.nzoz-arka.eu/konsultacje-farmakologiczne-leki-w-cenie-wizyty/

Pan Doktor, to cudowny człowiek, wiedza i doświadczenie ogromne. Fantastyczne podejście do pacjenta. Pan Dr. nie tylko potrafi pomóc, ale rzetelnie wytłumaczyć co się z czego bierze. Z dotąd mi znanych lekarzy w tej dziedzinie, jest to pierwszy tak cudowny lekarz, przy którym nie czułam skrępowania. A na każde moje pytanie, otrzymałam jasną i klarowną odpowiedź. Z chęcią nie raz wrócę do Pana Doktora. Serdecznie polecam.

Profesjonalne i miłe podejście do pacjentki. Wszystko zostało wyjaśnione i z chęcią zaproponowana pomoc. Polecam każdej kobiecie. Doktor pomaga też panom. Jest naprawdę wszechstronny.

Kompetentny i godny zaufania. Zdecydowanie polecam! Od 10 lat jestem pacjentką doktora Bałasza. Zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzeba. Doskonały fachowiec w dziedzinie medycyny. Zawsze cierpliwie odpowiada na zadane pytania, a przede wszystkim jest konkretny i szczery. Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze.

Pan Andrzej to cudowny lekarz. Prowadzi ciąże w nowoczesny sposób, wykonuje wszystkie badania, w y]tym prenatalne. W gabinecie można pobrac krew i wymazy, nie trzeba jeździć do innych placówek. Dodatkowo jest bardzo ciepłym i uczciwym człowiekiem. Pod jego opieką czuje sie bardzo bezpiecznie. Pozdrawiam

Bardzo dobry ginekolog. Wielokrotnie bywalam juz z różnymi problemami u ginekologow ale pierwszy raz ktoś poświęcił mi tyle czasu i uwagi a postawiona diagnoza i sposób leczenia trafione w dziesiątkę. Polecam

Ja akurat korzystałem u pana doktora z kroplówek witaminowych, ze względu na bardzo duże osłabienie po przewlekłej antybiotykoterapii. Pan doktor zlecił mi leki i po trzech kroplówkach czuję się już znacznie lepiej. Pozdrawiam

Chciałam serdecznie podziękować doktorowi Bałaszowi - za niesamowicie empatyczne podejcie do pacjenta i cierpliwość w odpowiadaniu na setki pytań :) Miałam przyjemność robić u Doktora USG prenatalne i to było najbardziej kompleksowe badanie jakie ktokolwiek przeprowadził mi podczas ciaży - z dokładnym opisem i wyjaśnieniem każdego widoku, przeprowadzone w serdecznej atmosferze, na koniec którego dostałam płytę z zapisem badania na pamiątkę - dziękuję jeszcze raz panu.

Skontaktowałam się z panem lek. Bałaszem telefonicznie w związku z problemem związanym z przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Pomimo weekendu (sobota) mogłam bez przeszkód uzyskać opinię lekarza, który wykazał się szczególną chęcią pomocy i wyrozumiałością. Polecam wszystkim potrzebującym w pilnych przypadkach.

Szczerze polecam pana Bałasza, jest doświadczonym lekarzem o szerokiej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej. Każda wizyta przebiega w spokojnej i sympatycznej atmosferze, dokładnie wszystko tłumaczy i w razie wątpliwości jest w kontakcie z najlepszymi specjalistami. Na jakiekolwiek nieprawidłowości reaguje natychmiast i skutecznie, widać, że dobro pacjentki i dziecka jest dla niego priorytetem. Zawsze wychodzę od niego zadowolona i spokojna.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek! Bardzo uprzejmy, kompetentny, poświęca bardzo dużo czasu pacjentce, uważnie słucha , dokładnie bada ,szczegółowo wszystko tłumaczy, nie śpieszy się. Profesjonalizm Pana Doktora, cierpliwość, zaangażowanie ,a także wysoka kultura osobista, sprawiają, że już na pierwszej wizycie pacjentka czuje, że jest w dobrych rękach, wie, że może temu lekarzowi zaufać.. Ja zaufałam i jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie, jak też z pobytu w szpitalu i przeprowadzonej prze Pana Doktora operacji (udanej, bez powikłań, szybki powrót do zdrowia). Pobyt na oddziale jeszcze bardziej utwierdził mnie w ...

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek!
Pobyt na oddziale jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, że jest to lekarz z powołania. W pilnej potrzebie
Pan Doktor nie odmawia pomocy, można również liczyć na poradę
telefoniczną.

Dziękuję bardzo Panie Doktorze.
Polecam wszystkim kobietom !