dr hab. n. med. Andrzej Brodkiewicz

Pediatra

Witam, w wieku 15 lat trafiłem z Kołobrzegu do szpitala przy ulicy Unii Lubelskiej i tam odrazu wpadłem pod opiekę pana Doktora Brodkiewicza. Jako dziecko nie zdawałem sobie sprawy z powagi mojej choroby a była ona bardzo ciężka! Pan doktor z tego co wiem bardzo dokładnie mówił rodzicą co ze mną się dzieje. Jak tylko byłem w stanie wstać z łóżka zawsze pozwalał mi posiedzieć na internecie u siebie w gabinecie :) Naprawdę bardzo dobrze wspominam pobyt w szpitalu no wyjątki to punkcje lędzwiowe :) ale daliśmy sobie rady! Bardzo dobrze wspominam wszystkich lekarzy i pielęgniarki :) A w szczególności pielęgniarki Brygada RR i panię Anię ;) No oddziałową może troszkę mniej :) Teraz mam 27 lat i czuję się bardzo dobrzę a dzięki panu BRODKIEWICZOWI żyję. Dziękuje

Wspaniały lekarz, ma bardzo dobre podejście do dziecka, posiada dużą wiedze, którą bardzo dobrze wykorzystuje w praktyce. Zawsze wszystko wytłumaczy, wyjaśnia na czym polega choroba. Trafnie diagnozuje. Ja jestem bardzo zadowolona i ciesze się ze mamy w Szczecinie takiego lekarza. Mama Julki i Martynki G

jest nadzwyczaj skrupulatny i drobiazgowy, niezależnie, czy wzywany do kataru, czy wysypki zawsze szczegółowo ogląda dziecko i bardzo dokładnie zbiera informacje, stąd trafne diagnozy i szybkie, skuteczne leczenie. nie szafuje antybiotykami.Opiekuje się moim dzieckiem od ponad dekady i na pewno nie zrezygnuję z niego do 18-ki.

Witam. Muszę przyznać, że nigdy wcześnie nawet w swoich przypadkach nie natrafiłem na tak dobrego i fachowego lekarza. Teraz mam dwóch synów, których leczymy zawsze u Pan Brodkiewicza. Zawsze wszystko dokładnie (wyjątkowa szczegółowo) na wytłumaczy. Było kilka przypadków pomyłki lekarza rodzinnego, dopiero interwencja doktora Brodkiewicza szybko zakończyła "cierpienia" naszego dziecka. Teraz już tylko korzystamy z prywatnej usługi Pana Brodkiewicza. Szczerze i gorąco polecamy.

Witam.

Dr.Brodkiewicz fachowiec, kompleksowe leczenie i diagnoza. Polecam wszystkim którzy maja wątpliwości.To lekarz z praktyką o dużej wiedzy i umiejętności właściwego diagnozowania.

Dr.Brodkiewicz fachowiec, kompleksowe leczenie i diagnoza.

Miałam okazję być jego pacjentką parę lat temu i naprawdę bardzo miło wspominam ten czas(mimo, iż spędzony w szpitalu). Dr Brodkiewicz jest człowiekiem, który wykłada Ci wszystko czarno na białym. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentom, zawód lekarza to nie tylko praca, ale też pasja. Przede wszystkim jest genialnym specjalistą:) Chciałabym z nim w przyszłości współpracować, jako że jestem studentką PAM-u:)Polecam gorąco

W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami. Od dobrych kilku lat korzystamy z pomocy dr. Brodkiewicza i nigdy się nie zawiedliśmy. Rozmawia rzeczowo, konkretnie i mamy pewność, że wie co robi. Jego diagnozy zawsze były trafne, a sposoby leczenia - skuteczne. Kiedy przyjeżdza do nas, to wiemy, że nasi synowie są w dobrych rękach, a ja mam poczucie bezpieczeństwa.

My z 3miesięczną córeczką spotkałyśmy się z Panem doktorem w szpitalu i potwierdzam opinie powyżej. Widocznie nie ma znaczenia czy płaci się za wizytę czy nie - podchodzi z takim samym zaangażowaniem do pacjenta. Serdecznie polecam tego specjalistę!

Serdecznie polecam tego specjalistę!

Polecam, dr Brodkiewicz jest świetny. Początkowo sprawiał wrażenie trochę gburowatego ale to szybko minęło. Świetny fachowiec, podszedł do mojego dziecka kompleksowo.

jest rewelacyjny, jego podejscie do pacjenta jest bardz rzeczowe i drobiazgowe.

jest rewelacyjny, jego podejscie do pacjenta jest bardz rzeczowe i drobiazgowe.