Chirurg Dziecięcy Tarnów

Alicja Ulanecka

Chirurg stomatolog, Ortodonta

ulica Mościckiego 158
33-100 Tarnów

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Przyszłam do pani doktor z diagnozą wyrwania ósemki. Pani doktor po zobaczeniu zdjęcia rentgenowskiego nakrzyczała na mnie - kolokwialnie mówiąc ochrzaniła mnie o to, że chcę wyrywać ósemkę. Śmiała się do drugiej lekarki że jest moda na wyrywanie a klienci nie mają pojęcia co robią i koniecznie chcą te ósemki rwać. Nakrzyczała o to, że przychodzę z niewłaściwym żądaniem, a na moje tłumaczenie - że nie jestem lekarzem, ...

dr Piotr Skrobisz

chirurgii dziecięcej
Karpacka 11
33-100 Tarnów

Świetny fachowiec. Zabieg przeprowadzony szybko i sprawnie. Lekarz godny zaufania, objaśnia przyczyny i konsekwencje przeprowadzonego zabiegu. Miły, serdeczny człowiek. Super podejście do małego pacjenta. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Adam Ożóg

33-100 Tarnów

Byłam u tego lekarza z synkiem niedawno w Centermedzie, a wcześniej w szpitalu na Lwowskiej w Tarnowie. Bardzo sympatyczny, o dobrym podejściu do dzieci. Jeden z nielicznych specjalistów, który podczas konsultacji bada dzieci również aparatem usg. Z usług tego lekarza u mojego Jasia korzystałam kilkakrotnie - usg jąder, podcięcie krótkiego wędzidełka języka i operacja przepukliny pępkowej. Wszystko bardzo dobrze, sprawnie, w sympatycznej atmosferze.
Opinia dodana przez: Krysia

dr n. med. Jerzy Kiszka

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Świetny lekarz. Dobrze diagnozuje, wypyta o wszystko, a potem wszystko dokładnie wytłumaczy. Przy tym fajne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Krystyna Sośniak

33-100 Tarnów

Cudowna, ciepła i baaaaaaaaaardzo kompetentna pani doktor!!! Polecam wszystkim Rodzicom. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy akurat do pani Sośniak. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Edikus

lekarz Dorota Fryc