Chirurg Dziecięcy Tarnów

33-100 Tarnów

Szybko i sprawnie zrobił usg zdiagnozował zapalenie wyrostka robaczkowego u mojej córki a nastepnie zabieg i szybki powrót do zdrowia. Polecam!

Opinia dodana przez: Damian M.

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Wspaniały i profesjonalny lekarz, zawsze sympatyczny, uśmiechnięty. Córeczka go uwielbia :) Polecam z całego serca

Opinia dodana przez: Janina

33-100 Tarnów

Cudowna, ciepła i baaaaaaaaaardzo kompetentna pani doktor!!! Polecam wszystkim Rodzicom. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy akurat do pani Sośniak. Dziękujemy!

Opinia dodana przez: Edikus

chirurgii dziecięcej
Karpacka 11
33-100 Tarnów

Świetny fachowiec. Zabieg przeprowadzony szybko i sprawnie. Lekarz godny zaufania, objaśnia przyczyny i konsekwencje przeprowadzonego zabiegu. Miły, serdeczny człowiek. Super podejście do małego pacjenta. Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Marlena Beck

Alicja Ulanecka

Chirurg stomatolog, Ortodonta

ulica Mościckiego 158
33-100 Tarnów

Naprawdę polecam Panią Doktor, po pierwsze nie usuwa zębów "jak leci" tylko doradza co można z tym zrobić (choć np inny stomatolog stwierdził żeby usuwać), nie jest pazerna na pieniądze i jeżeli uważa że coś jest zbędne to o tym powie. Usuwała mi dwie ósemki i za każdym razem (mimo moich obaw i lęku) było szybko i sprawnie. Naprawdę gorąco polecam zarówno do usuwania jak i leczenia :)

Opinia dodana przez: Magda

"ALERGO-MED" Szpitalne Świadczenia Zdrowotne