Chirurg Naczyniowy Tarnów

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Całym sercem polecam Panią dr Bartlewicz. Bardzo dużo dla mnie zrobiła, za co będę jej wdzięczna chyba do końca życia. Wspaniała osoba, dla której bycie lekarzem to nie zawód a powołanie.

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Wacław Kisiel

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Legionów 9
33-100 Tarnów

mimo duzej ilosci przyjmowanych pacjentow bardzo dokladne badanie i dobra diagnoza odnosnie leczenia

33-100 Tarnów

Moim wielkim błędem było nie sprawdzić wcześniej opinii na temat Pana dr i skorzystać z jego usług w ramach NFZ, wg mnie to strata czasu, nic szczególnego się od niego pacjent nie dowiaduje, traktowany jest przedmiotowo i wrogo! Podczas jednej wizyty zapytał się mnie :" po co do niego przyszłam" a przecież sam wcześniej kazał przyjść na kontrolną wizytę, NIE POLECAM!!!!

Opinia dodana przez: Aneta