Chirurg Ortopeda Bielsko-Biała

Tomasz Samorzewski

Ortopeda, Traumatolog

ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Absolutnie nr 1 lekarz z powołania. Spokojny,uprzejemy.Ma czas! Widać źe chce pomóc i pomaga.Polecam wszystkim.

lekarz Robert Gulewicz

Lekarz sportowy, Ortopeda

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
43-300 Bielsko-Biała

Zajebiaszczy doktorek. Wyśmienita amputacja. Nie ta noga co prawda, ale mnie też się czasem jebie. Teraz przynajmniej już nigdy nie wstanę lewą nogą. Elo ;)

Opinia dodana przez: Spejson

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Z czystym sumieniem Bardzo Polecam Pana Doktora Świetny Specjalista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Bogusław Musiał

Malwowa 10
Bielsko-Biała

U Pana doktora Musiała leczyłam się wiele wiele lat w Tychach. To przede wszystkim dobry człowiek i dobry lekarz. Do każdego pacjenta podchodzi z zainteresowaniem i cierpliwością. Zna sie na swoim fachu, bo jest nie tylko teoretykiem, ale i praktykiem. Bardzo żałuję, że nie przyjmuje już w Poradni Ortopedyczno-Urazowej w Tychach. Teraz trudno tam już o dobrego lekarza tej specjalności. Z czystym sumieniem polecam wizytę u doktora Musiała każdemu w potrzebie.

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

IDEALNY LEKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Henryk Cnota

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Uratował moją nogę dzięki niemu jest idealnie poskładana i kompletnie sprawna. Jest doskonałym chirurgiem.

zdrowie
Bratków 16 (hala sportowa)
43-300 Bielsko-Biała

Witam! bylem Dr. Ptaka na zabiegach i musze przyznac ze nie zgadzam sie z opiniami powyzej. Znam doktora i jestem pewny w 100% ze nie robi tego dla pieniedzy gdyz on bez pracy nie moze zyc!! Bardzo uprzejmy , mily i naprawde godny polecenia. Zgadzam sie z opinią ze leczyl adama malysza no widzialem zdjecia pana doktora z adamem i reprezentacją. Polecam bardzo dla tych co nie chca przeplacac..

Opinia dodana przez: karina

lekarz Ryszard Dobrzański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Komorowicka 23 (Centrum Chirurgii)

lekarz Joanna Rajewska-Dudek

Ortopeda, Traumatolog

Komorowicka 23 (Centrum Chirurgii)