Filtruj terminy

Chirurg Ortopeda Bielsko-Biała

lekarz Stanisław Ptak

Ortopeda, Chirurg ogólny

zdrowie
Bratków 16 (hala sportowa)
43-300 Bielsko-Biała

Prawda jest taka, że lekarz ten rzeczywiscie nie jest chętny dawać skierowanie na rehabilitacje i przepisuje zabiegi u siebie nie racząc wręcz informować, że są one płatne. Jest lakoniczny w wypowiedziach nieraz coś burczy pod nosem. Co najważniejsze nie chce nawet wypisać skierowania na badania, a gdy spytałąm czy są odpłatne burczy coś niezrozumiale pod nosem, bo nie wygodne pytanie się mu zadaje. Dopytując gdzie mam je wykonać wskauje na ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Wiesław Janusz

Chirurg ogólny, Ortopeda

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Kompletny brak szacunku dla pacjenta. Dużo wcześniej umówiona wizyta została odwołana bez konkretnej przyczyny, następna wizyta nie odbyła się, ponieważ ,,Pan Doktor poszedł wcześniej do domu".

lekarz Robert Gulewicz

Rehabilitant, Lekarz sportowy

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor już drugi raz bardzo mi pomógł. Wyśmienity specjalista ( a kilku ortopedów odwiedziłam wcześniej).Szczerze polecam! Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Halina

Tomasz Samorzewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz chetny do pomocy,słucha i rozmawia z pacjentem.Godny polecenia! Ulga w bólu prawie natychmiastowa. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Andrzej Dzieciol

Ortopeda, Chirurg urazowy

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Z czystym sumieniem Bardzo Polecam Pana Doktora Świetny Specjalista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ryszard Dobrzański

Ortopeda, Traumatolog

Komorowicka 23 (Centrum Chirurgii)
43-316 Bielsko-Biała

Jak to możliwe skoro wszystkie Ryśki to fajne chłopaki ?!!!
Jak to możliwe skoro wszystkie Ryśki to fajne chłopaki ?!!!

lekarz Henryk Cnota

Ortopeda, Chirurg ogólny

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Dr Henryk Cnota nie powinien wykonywać zawodu lekarza. Niemiły, arogancki , opryskliwy. Prrzyjmuje pacjentów jakby był lekarzem za karę ,a nie z powołania.Nie polecam. Niestety na izbie przyjęć nie ma wyboru.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bogusław Musiał

Malwowa 10
Bielsko-Biała

U Pana doktora Musiała leczyłam się wiele wiele lat w Tychach. To przede wszystkim dobry człowiek i dobry lekarz. Do każdego pacjenta podchodzi z zainteresowaniem i cierpliwością. Zna sie na swoim fachu, bo jest nie tylko teoretykiem, ale i praktykiem. Bardzo żałuję, że nie przyjmuje już w Poradni Ortopedyczno-Urazowej w Tychach. Teraz trudno tam już o dobrego lekarza tej specjalności. Z czystym sumieniem polecam wizytę u doktora Musiała każdemu w ...

lekarz Joanna Rajewska-Dudek

Ortopeda, Traumatolog

Komorowicka 23 (Centrum Chirurgii)

Chirurdzy ortopedzi w Bielsku-Białej