Jestem zachwycona profesjonalizmem i skromnością tego Lekarza. To Prawdziwy Specjalista! Byłam na wizycie z moją niepełnosprawną w stopniu znacznym 86-letnią Mamą. Pan Doktor Grzegorz Gil emanował spokojem. Wspólnie z moim Synem pomógł ułożyć Mamusię na kozetce. Dokładnie pokazał i wytłumaczył poważny problem. Ponieważ schorzenie (jak się okazało wcześniej przez innego lekarza błędnie zdiagnozowane) wymagało natychmiastowego zabiegu - wykonał go sprawnie i precyzyjnie, dokładnie tłumacząc i pokazując co po kolei robi. …
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny przy ul. Banacha
ul. Banacha 1a
Warszawa
Pan dr.Tworus operował mnie w skrajnie niebezpiecznej sytuacji i nie dopuścił do mnie mojego Zegarmistrza Światła. To mądry,cierpliwy, zaangażowany zawodowo,kompetentny,a przede wszystkim skuteczny lekarz. A przy tym miły bezpośredni,nadzwyczajnie życzliwy,dobry i serdeczny człowiek. Bardzo,bardzo Mu za to dziękuję. Oraz szczerze polecam. Bogdan Chorazuk - Google+
Łomżyńskie Centrum Medyczne
Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9
18-400
Łomża
Najlepszy lekarz z najlepszym podejściem do dzieci.Oby więcej takich ludzi jak Pan doktor Krzysztof Kirejczyk. Sympatyczny, bardzo pomocny i wszystko dokładnie wyjaśnia. Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy styczność.
Najlepszy Stomatolog w Rydułtowach jak i na Śląsku. Bardzo miły, uprzejmy i kompetentny, profesjonalne podejście do pacjentów, którzy są zawsze punktualnie przyjmowani w gabinecie. Z całym i czystym sumieniem polecam tego stomatologa przede wszystkim tym, którzy się boją wizyt w gabinetach stomatologicznych.
Centrum Stomatologii Help sp. z o.o. sp.k.
Głogowska 82
60-741
Poznań
Podziękowania dla pana dr Malingowskiego za usunięcie ósemki która stykala się z nerwem i była źle ułożona wszystko wytłumaczył podjęcie decyzji czy rwiemy czy nie należało do mnie ale podjęłam że wyrywamy było ryzyka brak czucia ale pan dr zna się na swoim fachu nawet za dużego bólu po usunięciu nie miałam jestem w 100 % zadowolona pacjentka Drugi ząb idzie w nerwach jldle jak pan doktor radził tak poczekam …
Centrum Medyczne Hygea
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
43-100
Tychy
Polecam z całego serca Pana doktora ! Miałem wykonaną biopsje, bardzo stresowałem się przed zabiegiem doktor zauważył ten fakt był bardzo empatyczny, uspokoił mnie i razem z świetną Panią pielęgniarką zagadali mnie z humorem bym lepiej zniósł procedurę Zabieg nie bolał praktycznie wcale :) Dziękuję za tak dobrą atmosferę i bezpieczeństwo które poczułem Pan doktor jest świetnym specjalistą :)
Unident Gabinet Stomatologii
Piłsudskiego 4
26-600
Radom
Bardzo dobry lekarz, chirurg, stomatolog. Leczę zęby u doktora Jaworskiego od małolata praktycznie i od lat niezmiennie profesjonalnie rzetelnie i fachowo. Tak jak ktoś wspomniał nie siedzi z zegarkiem w ręku, wyleczy, doradzi zamieni słowo dwa. Cecha niespotykana pośród działających na pędzie lekarzy, liczących każdą sekundę na wynagrodzenie. Pozdrawiam Serdecznie
Centrum Medyczne Gajda Med
plac Skargi 23 / 29
06-100
Pułtusk
Od kilku lat męczyłem się z ostrogami i ni nie pomagało ani blokady ani fala uderzeniowa czy też rehabilitacja. Dopiero terapia osoczem bogatopłytkowym zaproponowana przez Doktora przyniosła istotne efekty. POLECAM
Zostałam poproszona przez panią doktor Magdalenę Niżańską o opinię na temat leczenie ortodontycznego mojej córki. Przede wszystkim bardzo się cieszę że trafiłam z córką pod jej opiekę. To bardzo miła pani i ma świetnie wyposażony gabinet. Zawsze służyła nam dobrą radą i tłumaczyła przebieg leczenia. Służyła pomocą także w awaryjnych sytuacjach. Uśmiech mojej córki jest piękny i to zasługa naszej pani doktor. Zdecydowanie polecam wszystkim!!!
OPTO-MED S.C. NZOZ
ulica Orla 6/77
05-091
Ząbki
Zabiegi praktycznie bezbolesne, przeprowadzone sprawnie i dokładnie, poprzedzone szczegółowym wywiadem. Zainteresowanie pacjentem, a także poziom usług jak i kultura osobista godne polecenia!
tyuiyi
Powstańców Śląskich 8/10
49-200
Grodków
Na temat lekarza chirurga ortopedy Wojciecha Kleczewskiego niewiele można przeczytać w necie.A szkoda,bo to najlepszy lekarz jakiego znałam.Dobry lekarz nie potrzebuje reklamy i o reklamę nie zabiega i tak jest własnie w tym przypadku.To wspaniały lekarz,bardzo miły,otwarty i wyrozumiały.Posiada świetny kontakt z pacjentem.Ogromna znajomość ludzkiej psychiki sprawiła,że czułam się spokojna,otwarta,bezpieczna i dobrze nastawiona do leczenia.Nie zdarzyło się,aby mnie wypuścił z "kwitkiem".Od pierwszej po ostatnią wizytę zawsze miły,ciepły i wspaniały.I tylko …
Przychodnia
Władysława Jagiełły 23
98-220
Zduńska Wola
Pani Domika to Anioł dla naszej rodziny. Super podejście do dzieci.Moje pociechy ją uwielbiają, wręcz cieszą się jak idą do dentysty. Polecam! Jestem pacjentką od15 lat.:-)
Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100
Tarnów
Bardzo dobry specjalista, bezboleśnie wyrywa zęby, tworzy bardzo przyjemną atmosferę, świetnie tłumaczy proces leczenia.
Tomasz Chudy SPECJALISTA STOMATOLOGII ZAHOWAWCZEJ Z ENDODONCJĄ
Marcinkowskiego 4
48-300
Nysa
Doskonały specjalista, ogromna precyzja w wykonywaniu zabiegu. Potrafi uspokoić pacjenta z odruchem wymiotnym. nauczyć właściwego oddychania i współpracy podczas zabiegu. Zawsze musiałam przed wizyta do stomatologa brać tabletki uspokajające żeby zmniejszyć stres i odruch wymiotny a u doktora Tomasza Chudy obyło się bez takich leków. Podążałam dokładnie za jego spokojnym głosem i wykonywałam dokładnie wtedy oddech kiedy on o tym w danym momencie mówił. Posiada niezwykłą precyzję w palcach i …
ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616
Szczecin
Pewnego dnia nadszedł czas, udać się do gabinetu dentystycznego i wyleczyć dwa dziurawe zęby, które coraz bardziej nie dawały mi spokoju i przeszkadzały mi w normalnym spożywaniu posiłków. Lęk przed dentystą( wiertłami, igłami, dźwiękiem urządzeń dentystycznych itp.) był ogromny i wynikał z złego leczenia zęba w przychodni, parę ładnych lat temu. Pani Dagmara w profesjonalny sposób wyleczyła moje zęby (leczenie kanałowe),dodatkowo mój lęk oraz obawa przed wizytą u dentysty całkowicie …
Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110
Siedlce
Dr Stanisław Jeziernicki jest najlepszym chirurgiem! W szpitalu w Łosicach ocalił mojemu tacie nogę, którą w szpitalu w Siedlcach przygotowywali do amputacji i mówili, że nie da się jej uratować. Minął prawie rok od operacji (bardzo ciężkiej) a noga taty jest dobrze ukrwiona. Nawet inni lekarze mówili, że to jest cud.
Gabinet Chirurgii Dziecięcej Jacek Rogoń
Goplańska 100
Gdańsk
Przemiły lekarz, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył i uspokoił a co najważniejsze ma super podejście do małego pacjenta . 4-latka która potrafi zrobić u lekarza niezły cyrk u tego Dr-a nawet nie pisnela . Wyszła z uśmiechem na twarzy
Ta Pani jest osobą dokładną w swoim fachu, zęby naprawia na długie lata. Miałem przypadek, że inni stomatolodzy leczyli mi zęba co rok na to samo. U niej zapomniałem o tym problemie, już od siedmiu lat nic się nie dzieje. Ponadto zajmuje się paradentozą. Naprawdę polecam!
Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk
Pań Profesor to wybitny specjalista,ogromna życzliwość,wsparcie i pełen profesjonalizm! Ogromne zaangażowanie! DZIEKUJE ZA WSZYSTKO Z CAŁEGO SERCA! Bardzo serdecznie Pozdrawiam. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: