Lekarze Chirurg stomatolog Wałbrzych

Beata Koźlińska

al. Wyzwolenia 18 lok. 3
Wałbrzych

Pani Beata jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu :)))

Krzysztof Bujak

Forteczna 1c
58-316 Wałbrzych

Bardzo skrupulatny i fachowy lekarz. Co najważniejsze skuteczny a przy tym sympatyczny. Zdecydowanie polecam

lek. dent. Mirosława Fitrzyk-Łuczyńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Poleska 10 lok. 2
58-301 Wałbrzych

Dusza człowiek Takich lekarzy już chyba nie ma.

lek. dent. Paweł Bernatt

prymasa Wyszyńskiego 140
58-309 Wałbrzych

Dentysta super! Cierpliwy, nie forsuje swoich koncepcji na siłę. Polecam na 1000%. Poza tym bierze się za rzeczy, których inni stomatolodzy nie chcą/ nie potrafią zwyczajnie robić...
Opinia dodana przez: AURELIA

Tomasz Koźliński

Chirurg stomatolog

Al.Wyzwolenia 14 / 2
Wałbrzych

KOMPETENCJE ZNAKOMITE--UPRZEJMOŚĆ NA PIĄTKĘ--GODNY POLECENIA--BARDZO DOBRY CHIRURG-STOMATOLOG!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Genowefa

lek. dent. Kornelia Rudolf

58-300 Wałbrzych

Cudowna dentystka ,przemiła, wyrozumiała, szybko i zwinnie profesjonalnie uleczyła moje ząbki .Polecam z całego serca 💚Dziękuję
Opinia dodana przez: Dorotka

lekarz Wojciech Ziółkowski

Palisadowa 79 lok. 34
Wałbrzych

Wspaniały,ciepły lekarz Bardzo uprzejmy,fachowo podchodzi do pacjentów Wszystko dokładnie tłumaczy To prawdziwy lekarz z powołania Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Stanisława

lek. dent. Sabina Zakrzewska-Pik

Gabinet Stomatologiczny
Broniewskiego 65b
58-309 Wałbrzych

Wspaniała specjalistka i bardzo cierpliwy człowiek. Byłem tam ze swoim synkiem, który strasznie boi się dentysty. Pani doktor zagadała, pokazała na czym będzie polegało leczenie i ( nie bez oporów ze strony synka:))zrobiła to, co trzeba. W sumie mały wyszedł z gabinetu zadowolony. Ja też. Polecam

lek. stom. Ewa Zajączkowska

A2 Clinic
Władysława Broniewskiego 87a
58-309 Wałbrzych

Polecam tego lekarza! Uratowała mi kolejnego zęba, z którego myślałam, ze nic nie będzie:( wszystko dokładnie wytłumaczyła na temat całego leczenia. Cała wizyta przebiegła tez przy zachowaniu wszystkich środków ochrony, tak jak powinno być. Miło, uprzejmie i bez bólu!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Andrzej Frejnagel

Andersa 115 / 4
Wałbrzych

Kilkakrotnie usuwane znamiona barwnikowe - doktor bardzo życzliwy i za każdym razem wyjaśniał co robi. Profesjonalnie.
Opinia dodana przez: WN

lek. dent. Anna Krawczyk-Jagmin

A2 Clinic
Władysława Broniewskiego 87a
58-309 Wałbrzych

zęby to nie bajka!!! trzeba o nie dbać! A Pani doktor nadaje się do tego jak mało kto ! Piszecie ze boli ? albo ze robią sie dziury itp... jak dbacie tak macie ! jesłi w porę się reaguje to wizyta u stomatologa jest tylko kosmetyką :))pozdrowienia dla Anny Krawczyk

Tomasz Koźliński

al. Wyzwolenia 18 lok. 3
Wałbrzych

Perfekcyjny fachowiec z ogromnym doświadczeniem. Nie tylko stomatolog ale jeszcze chirurg szczękowy z najnowocześniejszym sprzętem . Czystość, doświadczenie i perfekcja.
Opinia dodana przez: Zbyszko

Marta Ossowska

Ortodonta, Stomatolog

Senatorska 24/8
58-316 Wałbrzych

Początek mojego leczenia zaczął się 1,5 roku temu , i jeśli bym miała podjąc decyzje o założęniu aparatu jeszcze raz nie zawahała bym się . Ogromne podziękowania dla Dr Marty Ossowskiej za mój odmieniony uśmiech , jestem mega zadowolona z pracy jaką zrobiła dla mnie Dr. Marta Ossowska
Opinia dodana przez: Celina

lekarz Marek Podczasiak

Chirurg ogólny, Urolog

Szmidta 16/1
58-300 Wałbrzych

Fantastyczny lekarz, bardzo dokładnie bada pacjenta, szczegółowo informuje o chorobie, metodach leczenia i ewentualnych powikłaniach. Cierpliwy, bardzo uprzejmy, do pacjenta zwraca się z szacunkiem, a to nie często spotykana cecha w środowisku lekarskim. Polecam bardzo.

Violetta Świętoń

Wrocławska 16 (Viadent)
58-309 Wałbrzych

Kompletnie nie zna się na chorobach błon śluzowych. Zdecydowanie nie polecam leczenia przez nią w tym zakresie . Przez swoje dyletanctwo nie rozpoznała zmian nowotworowych co doprowadziłaby do zaawansowanej choroby .Pomimo próśb o biopsję odmówiła!!! Cale szczęście, że nie uwierzyłam w jej zalecenia płukania rumiankiem i skonsultowałam się u kogoś innego - początkującego w tym zakresie. Powinna zamalować szyld o treści - leczenie błon śluzowych !!!!!!
Opinia dodana przez: Dudeke

lekarz Henryk Maciąg

Chirurg onkolog

dr. Orłowicza 13
58-309 Wałbrzych

Dr Maciąg w swojej pracy najmniej do szczęścia potrzebuje pacjentów. Tak wynika z mojego doświadczenia po ostatnim leczeniu mojej Mamy. Jest ordynatorem w publicznym szpitalu im. Alferda Sokołowkiego w Wałbrzychu, gdzie Mama była przygotowywana do poważnej operacji. ANI RAZU nie konsultowała z nim swojej choroby, NIE BYŁ on lekarzem prowadzącym. Trzej inni lekarze, pod których opieką była podawali już termin zabiegu, informowali o zagrożeniach, rekonwalescencji itd. Nie przeszkodziło Mu to ...
Opinia dodana przez: alpin

lek. dent. Małgorzata Ziegler-Nowak

58-300 Wałbrzych

Pani doktor uratowała mi niejednego zęba, mojej córce również. Zawsze porządnie wszystko zrobione. Miło i sympatycznie. Polecam
Opinia dodana przez: ALEKSANDRA

lek. dent. Damian Łabędzki

Centrum Stomatologiczne Dentarama M. P. Ossowscy
Senatorska 28 A
58-316 Wałbrzych

Uratowal mnie kiedy pękła mi 2ka przy samym dziąsle przed wyjazdem za granicę w 2dni. Polecam bardzo
Opinia dodana przez: Agata

Hanna Willak-Makowska

Ortodonta, Stomatolog

Bolesława Chrobrego 10/2
Wałbrzych

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Duża cierpliwość i zrozumienie. Dzięki wizytom u Niej w gabinecie mój uśmiech zdecydowanie się poprawił.

lek. dent. Magdalena Borkusz

58-300 Wałbrzych

Minęło 10lat a ja dalej Pamiętam imię i nazwisko osoby, która tak okropnie mnie potraktowała w gabinecie na czerwonego krzyża. Okropne podejście do pacjenta, brak uprzejmości, zero zaangażowania. I trauma która została do dziś . Byłam wysoko już w ciąży, kiedy to zaatakował mnie promieniujacy okropnie silny bol zęba, i niestety na NFZ trafiłam do Pani Doktor. Kompletny brak zrozumienia, brak ludzkich zachowan, jeszcze mnie wyśmiała, i zapytała jak ja ...
Opinia dodana przez: Karolina