Chirurg Urazowy Poznań

Poznań

super lekarz,operowałmi wraz z dr gilem złamany staw skokowy,operacja udana,wzorowa.janusz

ulica szwajcarska
Poznań

pełen profesjonalizm, polecam! Mam probem z barkiem i szybko polecił zrobić odpowiednie badania!

28 czerwca
Poznań

Jestem zdumiona poprzednimi opiniami. Mogę powiedzieć coś wręćz odwrotnego. Bardzo uprzejma, życzliwa, rozumiejąca że nie wszyscy mogą pozwolić sobie na kosztowne wizyty prywatne. Mając wątpliwości co do skomplikowanej diagnozy załatwiła mi konsultację ( w ramach NFZ) z specjalistą. Dla mnie jest przykladem lekarza wiernego przysiędze Hipokratesa.

Opinia dodana przez: Ewa

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Jak ktoś kto nie potrafi wytłumaczyć choroby zdrowej osobie ( bliska rodzina) może pomóc choremu?