Lekarze Chojnice

Ortodonta, Stomatolog

Centrum Medyczne "PROMEDICA" Ośrodek Wsparcia Psychicznego
Młodzieżowa 35
89-604 Chojnice

Witam! :) Noszę aparat stały i od początku Pani Agata jest bardzo uprzejma i jeśli ktoś chce wiedzieć coś dokladniej, to ona wszystko ładnie wytłumaczy :) Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aparatka

lek. dent. Daria Borzyszkowska-Kowalska

Angowicka 4/gab.1
89-600 Chojnice

Panią stomatolog polecam w 100% Gdzie indziej chcieli mi wyrwać ząb, a Pani Kowalska zrobiła go w 2002 r. i do dnia dzisiejszego nie mam(odpukać)z tym zębem problemu. Tylko u Niej leczę zęby.

lekarz Justyna Kwaśna

Drzymały 33
89-600 Chojnice

Polecam panią stomatolog! Bardzo miła i sympatyczna pani, po pierwszej wizycie zdecydowałem się na leczenie, miałem usunięte 6 zębów, 8 wyleczonych plus proteza, wszystkie te zabiegi zrobione bezboleśnie i fachowo. Jestem bardzo zadowolony i polecam panią stomatolog
Opinia dodana przez: Łukasz

Ewa Groszewska

89-600 Chojnice

Byliśmy na feriach w Charzykowach i trafiliśmy z dzieckiem do Pani Doktor Groszewskiej w szpitalu z nagłym przypadkiem. Dokładnie zbadała i wytłumaczyła co może być przyczyną i co podejrzewa (uspokajając nas,żebyśmy się nie martwili) i zaleciła dalsze badania w naszym mieście, gdzie udaliśmy się do Kliniki Okulistycznej w Katowicach. Tam Pani Profesor potwierdziła diagnozę i jeszcze mówiła, że zdarza się, że Pani Groszewska kieruje do Katowic swoich pacjentów z zawiłymi ...
Opinia dodana przez: Adam
Kompetentny i cierpliwy, dokładnie przekazał mi opis sytuacji mojego ojca. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

lekarz Marek Fanslau

Psychiatra

Młyńska 1
12-300 Chojnice

Ja z dzieckiem byłam 14 razy u różnych lekarzy i miała 15 różnych podejrzeń w diagnozach(poważnie).Na 14 lekarzy,przebywaniu w klinikach,szpitalach,wzywaniu pogotowia-trafiło 2 lekarzy(w tym Pan doktor).Poświecił mojemu dziecku 2,5 godziny.Polecam każdemu takiego lekarza.Prosze mi wierzyć że trochę się najeździłam i ile razy mi wmawiano że córka jest,, perfekcyjnie zdrowa,,gdzie się okazało że ma-początki epilepsji.Dziękuje p.doktorze a Wam polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Bożena Hajduk

Stomatolog, Ortodonta

Stary Rynek 2
89-600 Chojnice

Wizyta z dniu rejestracji, ładna poczekalnia z fajnym, dużym telewizorem!!! ;-) NIESTETY - ZDECYDOWANIE ODRADZAM DLA DZIECI!!!! Zupełny brak ludzkiego podejścia. Chory ząb bezcelowo i bez absolutnie żadnej potrzeby wielokrotnie nasikała palcem, co powodowało niewyobrażalny ból dziecka, co Panią lekarz nawet nie wzruszyło. Nieczuła. Znieczulenie - igłą!!!!! Maleńkie dzieci powinny mieć zamrażany ząbek przez wyrywaniem, a nie 'końską" igłą. Brak kontaktu z dzieckiem. Byłam kiedyś u innego stomatologa (ale nie ...

lek. dent. Katarzyna Wróbel-Lewandowska

ul. Gdańska 58/3,4,5
89-604 Chojnice

Najlepszy endodonta. Kilka lat temu dr Katarzyna przeleczyła kanałowo zęby mojej żonie i zęby te nie sprawiają już żadnych problemów. Super podejście, bardzo uprzejma. Polecam!
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Ewa Stryszewska

Przychodnia Lekarska NOVA
ulica Drzymały 33
89-620 Chojnice

Różne są opinie w środowisku na temat Pani Dr. Ale osobiście polecam czasem tylko trudno Panią zrozumieć gdyż bardzo szybko mówi!
Opinia dodana przez: Helena
Tylko nie ta kobieta ,wyslala mine do szpitala gdzie jestem zdrowa moje dziecko rowniez zdrowo sie rozwijalo I rozwija a tam podali mi lek celestone I tylko zmarnowali mi zdrowie niepotrzebnie ,gdzie to ona mogla zalozyc tylko pesar bo 28mm szyjka to nie powod do szpitala,gdzie nigdy nie krwawilam zero bolu brzucha ,a po szpitalu ciagle kontrole u niej bo chce zarobic .Masakra wszedzie tylko nie do tej kobiety,a do ...

lek. dent. Joanna Mania-Chyrek

Gabinet Stomatologiczny
Sambora 3
89-620 Chojnice

Ja chodzilam do Pani Chyrek od lat. I zawsze sobie jej uslugi cenilam pomimo negatywnych komentarzy jakich sluchalam. Jednak gdy przyjechalam z zagranicy z moim partnerem Pani doktor w mojej opinii byla bardzo nie profesjonalna. Moj partner przyszedl z bolem, wiec Pani doktor obejrzala wszystkie zeby I pokazala ktory bedziemy naprawiac. Niestety, nie byl to zab ktory doskwieral. Wiec moj partner zrezygnowal z uslugi. Wiec ja wskoczylam na fotel za ...
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Maciej Kowalski

Ortodonta, Stomatolog

Angowicka 4
Chojnice

Od wielu lat jestem pacjentka doktora Kowalskiego. Jest człowiekiem bardzo specyficznym i albo złapiesz z nim porozumienie i zostajesz albo nigdy nie wracasz. Niewątpliwie jest świetnym specjalista. Leczenie ortodontyczne trwało długo, ale skutek był warty czekania. Co jest ważne - nie ściemnia, mówi wprost da się lub nie. Bardzo go cenię jako specjalistę.

lek. dent. Janusz Supiński

Strzelecka 78
89-600 Chojnice

Jestem zadowolona. Ludzie zarzucają temu lekarzowi brak uprzejmości. Nie za uprzejmość się tu płaci, ale za leczenie. Mi uratował swego czasu 2, którą inni chcieli wyrwać, względnie wiercić przez rozcięte dziąsło i usuwać korzeń. Doktor mi ją odbudował lata temu i cieszyłam się ta 2 przez ponad 10 lat. Owszem przez lata uzbierało się wizyt i nie powiem bywa, że mnie przesuwa.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Krzysztof Żywicki

ulica  Leśna 10
89-600 Chojnice

Najlepszy specjalista u jakiego z dzieckiem byłam. Ma super podejście a do tego ma "serce". Otóż w Bydgoszczy laryngolodzy tłumaczyli mi, że dziecko nie doczeka swojego zabiegu, natomiast kiedy pojechałam do Chojnic dr. Krzysztof Żywicki powiedział, że zwolniło się miejsce i możemy zostać a na następny dzień mała miała zrobiony drenaż i wycięty migdał. Pan Doktor bardzo ładnie i jasno wszystko tłumaczył i naprawdę interesował się tym jak się córka ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Dobrosława Drabik-Fornal

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medyczne Salus
Leśna 6a
89-600 Chojnice

Mało delikatna w trakcie badania.badała mi obolałe jądra jak by kamienie miała w ręku A nie cholernie bolące jądra.

lekarz Monika Krzykalska

ulica  Leśna 10
89-600 Chojnice

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo kompetentny lekarz. Trafna diagnoza. Zapisałam całą rodzinę do pani doktor.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Olga Markowska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPUS"
Gdańska 15 B
89-600 Chojnice

Miałam okazję być z dzieckiem na dwóch wizytach. Dziecko nadpobudliwe z wybuchami agresji. Na wizycie było grzecznez tylko nadruchliwe. Pani bardzo szczegółowo o wszystko pytała. Nie raz musiałam biec za dzieckiem i mówić w między czasie bo ona zadawała mi pytania i nie pozwoliła mi skończyć tylko unosiła głos żebym leciała za dzieckiem bo coś jej zginęło na korytarzu. Pierw kazała mu być sobą, by po chwili mną dyrygować bo ...
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Łukasz Wierzgacz

Gabinet Stomatologiczny
Sambora 3
89-620 Chojnice

Polecam, jak najbardziej. Jestem bardzo zadowolona jest moim dentysta od dwoch lat.

Sylwia Sawicka-Lipińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach - Przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej
89-600 Chojnice

Bardzo miła i kompetentna, przeznaczyła sporą ilość czasu na zdiagnozowanie mojego problemu. Polecam!
Opinia dodana przez: Julia

lek. dent. Małgorzata Darwish

Prywatny Gabinet Lekarski
Sportowa 1/31
89-600 Chojnice

Pani doktor jest miła. Każdy zabieg omawiała wpierw ze mną, pacjentem, wyjaśniając całą procedurę. Zawsze miała na względzie zdrowie pacjenta. Jedynym minusem może być pani asystentka, która czasami potrafi być niezbyt miła. Ale jako dentystka,doktor Darwish jest bardzo kompetentna i wykonuje swoją pracę dokładnie. Poleciłbym każdemu, tym bardziej, że zabiegi w tym gabinecie nie są wygórowane cenowo względem ich jakości.