Dermatolog Estetyczny Katowice

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice

Polecam Panią Doktor i cały zespół Body Care Clinic - uwielbiam do Was przychodzić i zawsze dostaje to czego chcę!
Polecam

Polecam

Opinia dodana przez: Aga

dr Renata Wilk-Czyż

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej - DERMEST
Ludowa 11
40-770 Katowice

Byłam i polecam.Wspaniały człowiek i co bardzo ważne doskonały fachowiec.Wytłumaczy i wspaniale doradzi.

Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Elżbieta Meszyńska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

El-Derm
Łubinowa 17
40-647 Katowice

Dzięki b.dobrych radach i delikatnych zabiegach p.doktor czuję się lepiej, pewniej i na pewno młodziej. Teraz jestem szczęśliwa.
Polecam !!!

Polecam !!!

Opinia dodana przez: Barbara

Klinika Medycyny Estetyczej Med Estetica
Zabrska 7
40-083 Katowice

Polecam wizytę w gabinecie Med Estetica. Można spokojnie oddac się tam w ręce sympatycznym i odpowiednim fachowcom. Ja sobie wypełniłam zmarszczki po kryjomu przed moim facetem, który leczy sobie zmiany skóryne równiez u Pani Lenartowicz ... spokojnie mozna liczyc w tym miejscu na dyskrecję!

dr Edyta Gębska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Wielospecjalistyczna Poradnia Lekarska "Synapsis"
ulica Czerwińskiego 8-10
40-123 Katowice

Prawidłowe rozpoznanie, koszt przepisanych leków akurat na moją kieszeń, bardzo szybki rezultat leczenia. Cieszę się, że trafiłam do Pani doktor - szacunek dla pacjentów, wysoka kultura osobista, aktualna wiedza - wzór dla innych.

lekarz Katarzyna Wrześniewska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Trafna diagnoza dotycząca przykrej wysypki, i adekwatna terapia szybko rozwiązały problem. Pełen profesjonalizm i wyjątkowa kultura osobista.