lekarz Gani Zeka

Lekarz rodzinny

Prawdziwy lekarz. Posiada nie tylko wiedzę medyczną ale ma duże doświadczenie życiowe i zawodowe. Miałem u Pana doktora kilka wizyt osobiście i telefonicznie ( podczas pandemi) zawsze jego diagnoza i uzyskana pomoc była dla mnie bezcenna . Ważne jest również to , że nie odmówi pomocy poza limitem i jego czasem pracy - nie zasłania się tym że ma kpl. pacjentów

najlepszy lekarz. apteka w nocy nie chciała mi sprzedawać leków, a Gani Zeka pomógł mi w rozwiązaniu tego problemu

Znam dr Gani Zeka z czasu, gdy był jeszcze studentem Akademii Medycznej. To dobry człowiek, a dobry człowiek nie może być złym lekarzem. Dlatego z przyjemnością czytam tych opinii, które potwierdzają moje odczucia. Pozdrawiam doktora.

witam nareszcie znalazł się lekarz ,który zna się na swojej pracy,nie wypisuje na żądanie pacjenta leków,skierowań iL-4

witam

Dramat! Poza tym że nie potrafi się porządnie wysłowić to odbija z kwitkiem w poważnym stanie. Żona skończyła na chirurgii z perforacją wyrostka - spotkamy się w sądzie!

Na p. doktora trafiłam w Poradni Świątecznej Pomocy, gdzie udałam się z ostrym bólem brzucha. Lekarz wykazał się ignorancją i nierzetelnością. Nie odróżnił ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i otrzewnej od bólu lędźwiowego. Odesłał mnie do domu wypisując na kartce leki przeciwbólowe ( voltaren, paracetamol), Szybka reakcja przyjaciółki, która odwiozła mnie do szpitala na ostry dyżur chirurgiczny uratowała mi życie ponieważ jeszcze tego samego dnia byłam operowana. Lekarza Gani Zeka oczywiście nie polecam , wręcz proponuję omijać go szerokim łukiem dla własnego zdrowia i życia,

Zdecydowanie NIE polecam!! Miałam "przyjemność" spotkać się z zacnym panem "doktorem" 3x i o 3 za dużo... Za pierwszym razem na dyżurze weekendowym z synem z podejrzeniem ospy ... Po usłyszeniu że w rodzinie dzieci mają ospę i syn miał z nimi kontakt bez spojrzenia na dziecko od razu wydał diagnozę i zalecił leczenie, nie wspomniał że przy ospie nie należy podawać ibuprofenu (czego na tamten moment nie wiedziałam, na szczęście syn nie gorączkował)... Drugim razem trafiliśmy również na wizyty weekendowe - syna bolało ucho, miał wysięk... Było to nasze ...

Zdecydowanie NIE polecam!!
Miałam "przyjemność" spotkać się z zacnym panem "doktorem" 3x i o 3 za dużo...
Drugim razem trafiliśmy również na wizyty weekendowe - syna bolało ucho, miał wysięk... Było to nasze pierwsze zetknięcie z zapaleniem ucha i nie bardzo orientowaliśmy się jak powinno wyglądać poprawne badania - pan Zeka na wizycie zajrzał do chorego ucha i przepisał jeden lek, dziecko pozostało niezbadane, drugie ucho niesprawdzone, ale oczywiście na karcie informacyjnej cały wywód na temat osłuchania, czystości skóry, alergii itd - po prostu typowe kopiuj wklej - wylądowaliśmy ostatecznie na IP oddziału dziecięcego następnego dnia i dopiero tam należycie dziecko zbadano i przepisano leki...
Ostatnim razem synkowi zrobiła się rana na narządach płciowych z których leciała ropa i dziecko niewyprozniało się przez całą noc... Nie chcąc tracić czasu pojechaliśmy o 7 na dyżur i od progu pani w recepcji poinformowała nas że lekarz na pewno nas odeśle do POZ... No cóż, jak zobaczyłam p. Zeka to wiedziałam że tak będzie i tak było... Z ogromną nieprzyjemnością zobaczył o co chodzi i odesłał do POZ z informacją na karcie że dziecko się zadrapało (chociaż nie miało spiąć w nocy jak mając ubranego pampersa) i że nic dziecku nie zagraża... Na karcie informacyjnej oczywiście kolejny raz zmyślony długi wywód na temat osłuchania, stanu gardła, stanu skóry itd... u lekarza POZ na cito badania moczu, stwierdzone wstrzymanie i przepisane leki...
No cóż... Dla mnie to pseudo lekarz i nie polecam nigdy i nikomu

Pewnie można umówić się z nim w urzędzie pracy. Wiem z dobrego źródła od pani Marii, wiernej pacjentki.

Mam nadzieje ze nigdy więcej na ta osobę nie trafię. Zero chęci niesienia pomocy oraz bardzo nie przyjemny

Witam. O lekarzu mogę napisać, że najlepszy u jakiego byłem, szybka diagnoza i zawsze dobrze dobrane leczenie, przy czym przestał pracować w miejscowej przychodni, i tutaj moje pytanie do reszty pacjentów ponieważ nigdzie takich informacji nie potrafię znaleźć. Gdzie istnieje możliwość umówienia wizyty u Pana Zeki? Byłbym wdzięczny za informację. Pozdrawiam.

Witam.