lekarz Gani Zeka

Lekarz rodzinny

Do komentarza Maria z dnia 03.10.2019: Przejrzeć to można gazetę. Nie zna mnie pani o ile w ogóle się znamy.

Do komentarza Mateusza z dnia 24.09.2019: Jestem pacientem Pana Doktora już od roku i mogę powiedzieć, że lepszego lekarza nie ma. Panie Mateuszu ja pana znam, bo jesteśmy sąsiadami i również czekałam na wizytę u Pana Doktora, kiedy zjawił się Pan w przychodni. Jak Panu nie wstyd pisać takie rzeczy? W tym samym dniu rano widziałam jak wracał pan ze sklepu z pełną siatką i chodził pan bez problemu, ja, jak i wszyscy sąsiedzi widzieliśmy już wiele razy jak "niepijącą" jest pan osobą. Wstyd by panu było tak kłamać. W ...

Do komentarza Mateusza z dnia 24.09.2019:
Panie Mateuszu ja pana znam, bo jesteśmy sąsiadami i również czekałam na wizytę u Pana Doktora, kiedy zjawił się Pan w przychodni. Jak Panu nie wstyd pisać takie rzeczy? W tym samym dniu rano widziałam jak wracał pan ze sklepu z pełną siatką i chodził pan bez problemu, ja, jak i wszyscy sąsiedzi widzieliśmy już wiele razy jak "niepijącą" jest pan osobą. Wstyd by panu było tak kłamać. W końcu znalazł się lekarz, który pana przejrzał.

Konkretny lekarz o wielkiej wiedzy. Przebadał mnie, zapisał leki i jak ręką odjął. Jestem mile zaskoczony poziomem profesjonalizmu Pana doktora.

Lekarz dość apatyczny, słabo mówiący po polsku. Przychodząc do gabinetu, dowiedziałem się, że według niego (celowo z małej, obdarzam go takim szacunkiem jak on innych) jestem pod wpływem alkoholu. Ja osoba nie pijąca, wypraszam sobie kierowanie takich sformułowań w moją stronę. Mogłem się nawet poddać procedurze zbadania alkomatem. Następnym razem takie zachowanie skieruje na drogę organów ścigania, ponieważ to jest pomówienie. Przyszedłem z bólem stopy, nie spałem całą noc z tego powodu, a nie otrzymałem ani skierowania na prześwietlenie, ani żadnej maści czy tabletek przeciwbólowych, jedynie dowiedziałem się że jestem w stanie wskazującym.

Byłam na oddziale nocnej i świątecznej opieki. Lekarz bardzo kompetentny, poświęcił mi dużo więcej czasu niż inni lekarze. Przeprowadził badania, wszystko wyjaśnił i wysłuchał. Prawdziwy lekarz z sercem i z powołania.

Najlepszy lekarz! Byłem u Pana Doktora na wizycie, po wypadku na boisku, dość powiedzieć, że dziś, kilka miesięcy po incydencie wróciłm do gry. Bardzo Dziekuje!

Gorszego lekarza nie spotkałam w życiu. Miałam pecha trafić na niego dwa na dyżurze w szpitalu w Gliwicach gdzie udalam się z chorymi dziećmi. W obu przypadkach dzieci nie zostały zbadane nie zapisal żadnych leków. Jego porada lekarska było postawienie dzbana z gorącą wodą na głowie 3 latka w celu wypocenia. Żenada nie lwkarz

Swietny lekarz! Poswiecil mi czas i wyjasnil wszystko, nie spotkalem sie wczesniej z takim podejsciem do pacjent. Dla mnie dr Zeka to lekarz doskonaly!

Bylam u pana doktora na dyżurze nocnym z bolem pleców i brzucha.Stwierdził że to na 100% dyskopatia.Pytalam sie doktora czy to nie będzie cos z jama brzuszna poniewaz objawy mnie nie pokoily ale pan doktor upieral sie przy dyskopati W pon lekarz w mojej przychodni rozpoznal zapalenie lewej nerki.Badania potwierdzily zapalenie. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA BŁĘDNĄ DIAGNOZE.

Jestem pacjentem Pana doktora już od kilku miesięcy. W ciągu tego czasu mogę z czystym sumienie powiedzieć, że Pan doktor jest najlepszym lekarzem z jakim mialem do czynienia. Nie tylko Pan doktor odpowiednio zdiagnozował mnie (czego poprzedni lekarze nie potrafili zrobic miesiącami), ale dobrał leczenie i teraz już po kilku miesiącach, mogę powiedzieć, że czuję się dużo lepiej. Jestem bardzo wdzięczny Panu doktorowi, nie wyobrażam sobie co by było, gdybym nie trafił do Pana dokotora i nadal czekał na "gwiazdkę z nieba" (diagnozę innych lekarzy). Bardzo dziękuję!