lekarz Gani Zeka

Lekarz rodzinny

Lekarz nie mający w sobie żadnej empatii, z łaską wypisał skierowanie do specjalisty mimo, że od paru lat się leczyłam. Wspominając o innych problemach zdrowotnych nawet nie podjął próby sprawdzenia czy wszystko ok. Nie polecam, brak kolejki do tego lekarza mówi samo za siebie.

super lekarz, wiedza i chęci do leczenia, Praca nie jest dla niego karą. Mam dość miłych przepisujących tabletki przeciwbólowe , wole konkretnych i leczących doktorów . Wielki pokłon w stronę pana doktora ZEKA.

Super lekarz , przestałam chodzić a on postawił mnie na nogi w ciągu tygodnia. Dobrał tak leki , że dla mnie cudotwórca. Na pewno nie jest to lekarz dla obleganych przez przechodnie babć , bo wali całąprawde

Lekarz beznadziejny. Chamski , nie uprzemy. Jako jedyny "bada" nie wstając z krzesła. Dwa razy miałem nie przyjemność być u tego lekarza w przychodni przy Bojkowskiej. Omijać tego "fachowca" szerokim łukiem!

Bardzo dobry lekarz ! Od paru lat chorowałam na ból gardła a Pan doktor jako jedyny znalazł przyczynę co mi dolega... Lekarz godny zaufania !

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA w Gliwicach Szpital Kościuszki 1 Dyżuruje Dr Zeka. Najgorszy lekarz jakiego dotąd spotkałam : butny, chamski, bez empatii. Miał czelność rugać pielęgniarki, że zarejestrowały pacjenta w godzinach dyżuru. Prawdziwy nonsens i absurd. Pacjentowi WMAWIAŁ KŁAMSTO, że przyszedł o nieodpowiedniej porze i odesłał do innej placówki medycznej.

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA w Gliwicach Szpital Kościuszki 1
Prawdziwy nonsens i absurd.

Doskonały lekarz zna swój zawód i wie jak traktować pacjenta do każdego podchodzi indywidualnie -polecam każdemu kto się zawiódł na Polskich lekarzach

Byłem u doktora w ramach opieki nocnej na Kościuszki w Gliwicach. Świetny, uśmiechnięty lekarz, w razie wątpliwości wszystko tłumaczy, a na koniec 10 razy pożyczy wszystkiego dobrego :)

Pan Doktor wystawił tylko skierowanie do okulisty ale niegdy nie spotkałem się z takim dobrym podejściem w chwili pierwszego kontaktu lekarz -pacjent. Nie leczyłem się niegdy u tego Pana ale już na wstępie sprawia bardzo pozytywne wrażenie.

Do doktora GANI ZEKA trafiłam z powodu nagłego przypadku:głównie skręcenia kolana z blokiem. POWIEM SZCZERZE nienawidzę chodzić do lekarzy i dlatego chodzę gdy świat mi się kompletnie wali tak jak było w tym przypadku gdyż " BÓL był nie do zniesienia".Niechęć do lekarzy bierze się po prostu z braku zaufania oraz niepotrzebnej straty czasu.PIERWSZY RAZ W ŻYCIU poczułam prawdziwą autentyczną niezakłamaną troskę I byłam POD WIELKIM WRAŻENIEM DOKTORA, JEGO AURY. Przede wszystkim oprócz tego że postawił właściwą diagnozę, umiał podtrzymać na duchu, przekazać pozytywną energię no i do tego rozśmieszyć ...

Przede wszystkim oprócz tego że postawił właściwą diagnozę, umiał podtrzymać na duchu, przekazać pozytywną energię no i do tego rozśmieszyć ( a to już sprzyja zdrowieniu).DZIĘKI PANU GANI (przepiękne imię , jest w nim potężna siła) trochę wyleczyłam się z traumy tzw... białego fartucha... jakkolwiek to brzmi.MOJE OSOBISTE ŻYCZENIA SĄ TAKIE aby takich lekarzy jak doktor GANI było jak najwięcej... Doktorowi GANI życzę aby zawsze świetlista mądra aura GO otaczała i żeby ten błogi stan również doświadczał jak najczęściej mimo tysiąca problemów z którymi człowiek musi mierzyć się na co dzień... Magdalena