lekarz Gani Zeka

Lekarz rodzinny

Świetny specjalista! Wystarczyły dwie wizyty i już dok wiedział co mi jest i jak się pozbyć mojego problemu. Jestem tak zadowolony z wizyt u dr, że z chęcią polecam go wszystkim moim znajomym.

Wyjątkowy doktor, mogę śmiało powiedzieć, że lekarz z powołania. Uprzejmy i kulturalny, ale co najważniejsze kompetentny oraz potrafiący rozmawiać z pacjentem.

Wprawdzie trafiłam do dr tylko z przeziębieniem, ale dzięki wiedzy, kompetencjach i zdecydowaniu dr już po dwóch dniach byłam jak nowo narodzona. Dostałam leki, dr zalecił mi co mam zrobić po powrocie do domu i stosowałam się dokładnie do wszystkich zaleceń. Czytając tutaj niektóre komentarze, to dziwię się jak można oczekiwać, że się wyzdrowieje nie stosując się do zaleceń lekarza, cóż, jeżeli uważa się, że wie się lepiej od lekarza, to nie ma co się dziwić, że efektów leczenia brak.

najlepszy lekarz u jakiego bylem i jedyny ktory mnie zrozumial i byl w stanie pomoc szkoda ze trafilem do doktora tak pozno

Pan Doktor jest najlepszym lekarzem u jakiego byłem. Wystarczało kilka minut rozmowy z Panem Doktorem i już wiedział co mi dolega. Bardzo dziękuję.

Jestem po kolejnej wizycie u Pana Dr.Zeki i z czystym sumieniem mogę polecić tak wspaniałego lekarza. Czytając negatywne komentarze nie potrafię w to uwierzyć, że byłam u tego samego lekarza, ponieważ mam odmienne zdanie. Cóż... po to jest ta strona żeby każdy mógł wyrazić swoją opinie, oczywiście anonimowo! Tylko dlaczego ludzie wyrażają ją w sposób rasistowski? Postrzegają bardzo dobrego lekarza przez pryzmat jakiegoś uciekiniera z Kosowa. Skąd takie informacje o Doktorze i jego pochodzeniu? Moim zdaniem powinno się zwracać uwagę na wiedzę, empatię, sumienność, poświęcony czas, rzetelność i przede wszystkim ...

Moim zdaniem powinno się zwracać uwagę na wiedzę, empatię, sumienność, poświęcony czas, rzetelność i przede wszystkim trafną diagnozę, a nie na to jakiej narodowości jest dany lekarz.
Na koniec mogę tylko dodać, iż Pan Doktor Zeka jest naprawdę lekarzem z powołania, potrafi poświęcić człowiekowi tyle czasu ile wymaga na to dana sytuacja, żeby starannie i "po ludzku" wytłumaczyć co komu dolega i w jaki sposób to zwalczyć. Na wizycie nie odczułam dyskomfortu, a postawiona diagnoza była trafna w 100%.
Ps. Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie polecam.

Wezwalam pogotowie do mojej mamy po chemioterapii, tam usłyszałam, że mamy wezwać lekarza dyżurnego z naszego miasta, bo ma obowiązek przyjechać w tej sytuacji. Mama zadzwoniła, odebrał doktor Zeka i powiedział, że zamówić to sobie można pizze a nie wizytę domową (???). Po długim tłumaczeniu, że ma gorączkę, potworny ból nerek i niepełnosprawną córkę (mnie) w końcu z łaski przyjechał i nawet mamy nie zbadał ani nic jej nie przepisał, bo gdy wszedł do pokoju, to moja mama o własnych silach wstała z łóżka więc z oburzeniem powiedział, że skoro jest chodząca to ma do niego sama przyjechać - autobusem o 21, zimą na drugi koniec miasta po chemioterapii, z gorączką i kolką nerkową... Uważam, że jak na uchodźcę z Kosowa, doktor Zeka powinien nie być takim chamem i okazać trochę szacunku, obywatelom kraju, w którym znalazł schronienie przed wojną....
O 23 kiedy moja mama już wiła się z bólu, zadzwoniłam jeszcze raz na pogotowie, uprzedzilam, że lekarz dyżurny z Gliwic nie udzielił pomocy. Przyjechało pogotowie z normalnym lekarzem, który dal mamie zastrzyk przeciwbolowy i rozkurczowy i ból minął już po godzinie...Żeby leczyć ludzi trzeba mieć powołanie i empatię. Pan Zeka nie ma nawet kultury. Żart o pizzy bardzo doceniam, w innych okolicznościach może i bym się pośmiała ale to za mało by nazywać sie doktorem...

Miałem przyjemność być na wizycie u dr Gani Zeka i mogę z czystym sumieniem polecić dr. Podejście do pacjenta i wiedza na najwyższym poziomie.

Podejście do pacjenta i wiedza na najwyższym poziomie.

Lekarz z powołania, nie tylko zajął się "fizycznym" aspektem mojej choroby, ale również potraktował mnie z empatią i zrozumieniem, niestety rzadko spotykanym w naszych szpitalach i przychodniach. Życzę każdemu, aby miał tyle szczęścia co ja i trafił na takiego lekarza jak Pan Zeka.

Doskonały lekarz. Bardzo cieszę się, że to właśnie Pana Doktora spotkałem na mojej drodze. Naprawdę przywraca Pan wiarę w polską służbę zdrowia.