lekarz Gani Zeka

Lekarz rodzinny

Jedyny lekarz, który podczas wizyty nie wydawał się chcieć jak najszybciej mnie zbyć. Miałam w moim życiu niestety dosyć dużo kontaktu z róznymi lekarzami i co gorsza w większości przypadków były to nieprzyjemne wizyty, dlatego też jak najszybciej po pierwszej wizycie u Pana Doktora chciałam podzielić się moimi wrażeniami. Jestem naprawdę zadowolona z uprzejmości i empatii jaką Pan Doktor wykazał w stosunku do mnie. Co prawda jestem dopiero po pierwszej wizycie, ale już mam do Pana Doktora pełne zaufanie.

Bardzo dobry lekarz. Zaczynajac od kultury osobistej, poprzez badanie, a konczac na leczeniu, moge powiedziec, ze jestem bardzo zadowolony z wizyty u doktora. Wszystko przebieglo sprawnie i w milej atmosferze, a samo leczenie przynioslo porzadane przeze mnie rezultaty. Goraco polecam

Pan doktor jest profesjonalistą w swoim fachu. Wizytę przeprowadził szybko i sprawnie, a co najważniejsze wyjaśnił wszystko i odpowiedział na wszystkie pytania jakie miałem. Takiego lekarza ze świecą szukać!

Leczę się u Pana doktora już dłuższy czas i muszę powiedzieć, że nie zamieniłbym Pana doktora na innego lekarza za żadne skarby. Byłem już na wielu wizytach i nadal jestem pod wrażeniem jakim uprzejmym i ciepłym człowiekiem jest Pan doktor, ale jednocześnie jest też wspaniałym specjalistą, któremu ufam w 100%.

Najlepszy lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Nigdy nie byłem u lepszego specjalisty, to jest lekarz z powołania. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Gani Zeka.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, ktora przebiegla idealnie. Doktor poswiecil mi wystarczajaco duzo czasu oraz dokladnie i cierpliwie wyjasnil mi wszystko. Mialem obawy przed wizyta, poniewaz boje sie lekarzy, na szczescie pierwsza wizyta okazala sie tak dobrze przeprowadzona, ze na nastepnej bede duzo spokojniejszy. Bardzo dziekuje Panie doktorze.

Bardzo dobry specjalista, ale co najważniejsze dobry człowiek. Dawno nie spotkałem się z lekarzem, który miałby tak dobre i emaptyczne podejście do pacjenta.

Gdybym wiedział, że trafię na tak dobrego lekarza, to już dawno poszedłbym na wizytę. Ogrom wiedzy, wspaniałe podejście, wysoka kultura osobista, dla mnie lekarz-ideał.

Byłem mile zaskoczony podejściem oraz poświęconym mi czasem przez Doktora. Nie mogę powiedzieć jeszcze, czy leczenie jest w 100% skuteczne, ale po tygodniu czuję się znacznie lepiej. Dotychczas nie miałem najlepszych doświadczeń z lekarzami, nigdy nie byłem w pełni zadowolony z podejścia, wydawało mi się, że lekarzom nie zależało na wyleczeniu mnie, ale bardziej na "załatwieniu" kolejnego pacjenta w kolejce. Jest to moja pierwsza opinia wystawiona na tym portalu, bo dotychczas nie trafiłem na lekarza, którego mógłbym ocenić pozytywnie. Dlatego mam przyjemność wystawić moją pierwszą opinię lekarzowi, który zasługuje na każdą pochwałę.