lekarz Gani Zeka

Lekarz rodzinny

Byłam z dzieckiem w przychodni w niedzielę i zdziwiło mnie to, że mimo iż mój synek boi się lekarzy i u każdego lekarza jest wrzask i pisk, tylko u Pana Doktora, zachowywało się tak jakby znało Pana Doktora od dawna. Odkąd wróciliśmy do domu cały czas pyta mnie kiedy pojedziemy na następną wizytę do Pana Doktora. Byłam zachwycona podejściem lekarza, rozmową z synkiem i pomocą w rozwiązaniu problemu.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Takiego podejścia do dziecka nie widziałam u nikogo. Naprawdę godny polecenia!

Takich ludzi jak dr. Zeka to ze "świeczką szukać". Lekarz z powołania. Wizyty trwają długo, co powoduje, że czeka się w kolejce. Czas oczekiwania wynika z rozmowy, dociekliwości zadawanych pytań i sugestii. Czułam, że lekarz jest zainteresowany moim stanem zdrowia i chce mi pomóc. W moim przypadku postawiona diagnoza była słuszna a zastosowana terapia skuteczna. Bardzo, bardzo dziękuję panu dr. Zeka.

Byłam już na drugiej wizycie, miałam szczęście, że trafiłam na Pana doktora, kultura, uprzejmość i wiedza Pana doktora jest wręcz niespotykana u innych lekarzy. Mimo, że pozostały personel na dyżurze był troszkę opryskliwy, to doktor Zeka na rozmowie już w gabinecie wprowadził błogi spokój, przynajmniej u mnie. Mam już od tygodnia terapię i objawy ustąpiły, wystarczyło 7 dni terapii i jak ręką odjął.

Kompletne zlekceważenie pacjenta , nawet ciśnienia nie chciało się Panu doktorowi zmierzyć nie mówiąc o EKG , pewnie to wina niedzieli i późnej godziny

Pan Doktor jest naprawdę lekarzem z powołania. Byłem już u tylu lekarzy, że nie mógłbym ich zliczyć, ale pierwszy raz spotkałem się z takim lekarzem. Pan Doktor Gani Zeka jest uprzejmy i kulturalny, ale także stanowczy, ma wspaniałe podejście do pacjenta. Na pierwszej wizycie, gdy wyjaśniałem co mi dolega, Doktor był na tyle cierpliwy i poprostu zainteresowany dojściem do sedna problemu, że nie tylko, wysłuchał moich obecnych dolegliwości, ale również pytał o objawy klika lat wstecz, które jak się okazało miały znaczący wpływ na stan mojego zdrowia obecnie. Pan Doktor wszystko mi skrupulatnie i cierpliwie wyjaśnił oraz zlecił mi terapię. Nie myślałem już od bardzo dawna, że moje życie z chorobą tak bardzo się poprawi, ba, nawet nie miałem odwagi by o tym myśleć, a jednak Pan Doktor dokonał czegoś, co dla poprzednich lekarzy było niemożliwe. Bardzo, naprawdę bardzo dziękuję za wszystko Drogi Panie Doktorze.

Byłam raz z dzieckiem w przychodni na dyżurze i przyjmował Pan doktor. Nigdy nie spotkałam takiego kompetentnego i miłego lekarza. Szczerze polecam. Niestety nie posiadam nr telefonu żeby umówić sie na wizytę czy ktoś może taki numer posiada? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Jestem już po trzeciej wizycie i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z pracy Dr Zeka. Nie mogłem trafić lepiej.

Wspaniały lekarz, leczył moją córeczkę i dzięki jego leczeniu i wskazówkom jest zauważalna poprawa. Gdybyśmy trafili na innego lekarza, to nie wiem jak by to było, na szczęście los zaprowadził nas do Doktora Zeka.

Super Lekarz !!! Miły i z wysoką kulturą osobistą, myślę, że nasi polscy lekarze mogli by się wiele nauczyć od Pana Doktora Zeka.