lekarz Gani Zeka

Lekarz rodzinny

Pan Doktor Zeka jest najlepszym lekarzem! Polecam wszystkim, którzy są zawiedzeni polskimi lekarzami, ich brakiem kompetencji, wiedzy,empatii i ludzkiego podejścia do pacjenta.

Jestem po pierwszej wizycie u Doktora Zeki i mogę powiedzieć, że nie mialem jeszcze okazji spotkać równie kompetentnego lekarza. Doktor poświęcił mi czas, dokładnie przepytał, zbadał i zlecił badania. Jestem pozytywnie zaskoczony. Polecam

Pan doktor Zeka to jedyny lekarz, ktoremu w pelni ufam. Tracilem juz nadzieje, ze trafie na kogos tak empatycznego i profesjonalnego w podejsciu do pacjenta i leczeniu, niestety moja choroba sprawia, ze wizyty u lekarza to "prawie codziennosc", dlatego ciesze sie, ze prowadzi mnie pan doktor.

Doktor z prawdziwego zdarzenia. Jestem po pierwszej wizycie u doktora i musze powiedzieć, że jestem zadzwiony wiedzą i podejściem do pacjenta. Jak na razie nie mogę powiedzieć wiele o leczeniu, ale będę zgłaszał się na następne wizyty.

Lekarz z powołania, bardzo uprzejmy i zainteresowany dobrem pacjenta, u mnie wzbudził od razu zaufanie. Jestem juz po drugiej wizycie u doktora i na pewno nie zmienię lekarza :)

Doskonały lekarz! Najlepszy u jakiego byłem! Kompetentny i konkretny! Stosowałem sie do wszystkich zaleceń Pana Doktora i jak ręką odjął! Pozdrawiam Panie Doktorze!

Szpital Kościuszki,opieka nocna i świąteczna. już na wejściu zostałem posądzony o to, że coś brałem lub paliłem (Co brałeś, co paliles tak mnie przywitał), gdyż przyszedłem opuchnięty po leczeniu zęba, dodatkowo nie spałem cała noc z bólu. Doktór był chamski, wredny, traktował mnie jak osobę, która udaje,mimo, że miałem gorączkę, ostre zapalenie gardła i ledwo trzymałem się na nogach. Krzyczał tak, że ludzie w poczekalni słyszeli. Zero empatii, wredny,chamski. Unikać!

Stanowczo nie polecam. Udalam się w niedzielę do Szpitala (opieka świąteczna i nocna), ponieważ mimo zażywania antybiotyku i brania innych leków (polopiryna, neo angin, gripex) nie zdrowialam i byłam zmuszona chodzić w takim stanie do pracy. Dlaczego? Ponieważ po raz kolejny w mojej przychodni nie przyjęto mnie z powodu braku miejsca i odeslano do opieki nocnej (kiedy miałam pakiet Lux med, przyjmowano mnie zawsze tego samego dnia). Ok. Czekam, zmarnowana, po dwóch polopirynach, na antybiotyku, bo wiem, że jeśli nie dostanę zwolnienia, w poniedziałek znów będę musiala iść do pracy chora. Lekarz nie dość, że mnie nie zbadał, to od razu ocenił, że nie mam temperatury, a stan ogólny jest dobry. Później zaczął krzyczec że po co przyszłam, że tak się nie robi, że nie wierzy w to, że byłam kiedykolwiek w swojej przychodni, etc. Sklamal, że nie może i tak mi wypisać zwolnienia (nigdy wcześniej nie miała l4, ale wiedziałam, że nie takie są procedury), że mam wstać rano i iść do kolejki do swojej przychodni. Czułam się jak idiotka, która swoją wizyta przeszkodziła Panu doktorowi w niedzielny wieczór. Obecnie leżę znów z gorączka(polopiryna przestała działać)., rzygam flegma, której od dwóch tygodni nie mogę się pobyć. O kaszlu nocnym i bólu gardła podczas przełykania nie wspomnę. Żenujące, że są osoby, które wyciągają zwolnienia i nikt się niczemu nie dziwi, ale kiedy ktoś naprawdę chory po raz PIERWSZY W ŻYCIU chciał otrzymać należne zwolnienie, został potraktowany jak oszust i naciagacz. Polecam wizytę tym, którzy chcą być potraktowani bez szacunku i jak debile, oraz tym, którzy lubią marnować swój czas siedząc nocą w szpitalach.

Bardzo dobry uprzejmy empatyczny ogólnie ,umie postawić odpowiwdnia diagnozę nie myli się jak inni lekarze Super Lekarz Wojciech. K.

Wojciech. K.

Polecam rewelacja lekarz dawno nie spotkałam tak cudownego lekarza z powołania NORMALNY CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU byłam zdziwiona bo ostatnio spotkać normalnego lekarza który nie robi łaski ze leczy to zadkość