Lekarze Tychy

dr Tadeusz Sobuta

Zuzanna
Zaręby 37a
43-100 Tychy

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA A W SZCZEGÓLNOŚCI ODRADZAM PROWADZENIE CIĄŻY. JEST TO LEKARZ KTÓRY O NICZYM NIE INFORMUJE PACJENTKI, O WSZYSTKO TRZEBA PYTAĆ,A BĘDĄC W CIĄŻY PIERWSZY RAZ TO NIE ZAWSZE SIĘ WIE O CO PYTAĆ, NIE BADA PACJENTKI, OGRANICZA SIĘ JEDYNIE DO USG Z KTÓREGO NIE JEST NAWET WSTANIE OKREŚLIĆ JAK DUŻE JEST DZIECKO I JAKIEJ JEST PŁCI, WIĘC JAK MOŻE OKREŚLIĆ CZY DOBRZE SIĘ ROZWIJA ? POTRAFI ...

lekarz Lidia Patoła

ulica Ks. Kard. Hlonda 69
43-100 Tychy

Ja nie narzekam na p dr jest sympatyczna i pomocna poprosiłam o zastrzyki nie było żadnego problemu. polecam wszystkim naprawde pozdrawiam p dr
Opinia dodana przez: Iwona

prof. dr hab. n. med. Fryderyk Prochaczek

Kardiolog

Prywatny gabinet lekarski
Tychy

Najleprzy Specjalista jakiego znam. Dziękuję za wszystko !!! Pozdrawiamy serdecznie Mirek Jezela z rodziną
Opinia dodana przez: Miroslaw Jezela

Krystyna Cendry

Protetyk, Stomatolog

Żółkiewskiego 21
43-100 Tychy

Polecam panią doktor K. Cendry. Obsługa miła i uprzejma. Cennik akuratny na te czasy. Wykonanie protezy estetyczne.

lek. dent. Antonina Krzisz-Auguścik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczne Centrum Stomatologii lek. stom. Antonina Krzisz-Auguścik
Plac Nowary 27
43-100 Tychy

mam zaufanie do wysokich kompetencji, super tłumaczenie i leczenie, uprzejmość na każdym kroku, kompleksowość działań - Pani doktor godna polecenia i jej dobrze wyposażony gabinet

Lucyna Szymczak

Ortodonta, Stomatolog

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

Pani doktor usuwała mi siódemkę. Trudna ekstrakcja ze względu na miejsce i kruchość zęba. Poradziła sobie znakomicie. Jest bardzo miłą, konkretną osobą i znakomitą specjalistką. Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, a po ekstrakcji uzyskałem komplet informacji na temat postępowania w ciągu kilku następnych dni. Mimo okresu pandemii koronawirusa czułem się bardzo bezpiecznie. Pełen profesjonalizm. Polecam!

lek. dent. Iwona Pawlik

Rodakowskiego 3
43-100 Tychy

Nie polecam usług tej pani. Dzięki niej nabawiłam się zapalenia dziąsła. Zrobiła mi jednego zęba tak, że tydzień później inny dentysta nawet nie zauważył, że coś było robione i od jednego końca do drugiego rozwiercil, a pani widziała tam jedna małą dziurkę... Szkoda czasu, nawet tych 10min ile trwa wizyta.

lekarz Grażyna Urbanowicz

Psycholog dziecięcy, Pediatra

AVICENA
Cyganerii
Tychy

Z całego serca polecam, Pani bardzo mila, wie co robi. Leki od razu dobrane, wspaniale wytłumaczyła chorobe.
Opinia dodana przez: Lila

lekarz Barbara Spot

Lekarz rodzinny, Internista

Hutnicza 121
43-100 Tychy

Nie mogę złego słowa powiedzieć. W tych czasach rzadko się zdarza, że lekarz ma czas dla pacjenta. Diagnozy trafne, leki właściwe a nie drogie nowości.

lek. dent. Igor Koplejewski

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Uprzejmość profesjonalne podejście. Wyleczył mi wszystkie zęby na kilku wizytach. Polecam Studio Stomatologii w Wadowicach. Jestem stałą pacjentką i na pewno zostanę tam na stałe.
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Ilona Janda

Położna

wojewódzki
Tychy

Nie polecam, jak ktoś trafi na tą panią to poprosić o zmianę. Niedelikatna i fizycznie i psychicznie. Poród wspominam jako jeden wielki wstyd i pretensje. Trauma taka, że zrezygnowałam z posiadania drugiego dziecka. Niektórzy nie nadają się do takich zawodów. Nie jest to tylko moja opinia, ale rodzącej w tym samym czasie także.
Opinia dodana przez: E.

lekarz Ewa Tomaszewska-Kryk

Internista, Lekarz rodzinny

Rękodzielnicza 21
43-100 Tychy

Pani dr Tomaszewska jest lekarzem z ogromną wiedzą. Przy odpowiednio dobranej diecie oraz lekach w końcu pożegnaliśmy się z nawracającym średnio co 2 miesiące kaszlem u córki. Pomogła nam też w wielu innych przypadkach. Polecam
Opinia dodana przez: Joanna

Bogusława Penc

Psycholog, Psychoterapeuta

Tychy

Niestety odradzam , Pani nie dotrzymuje w tajemnicy powierzonych informacji , zachowuje się jak prokurator , wypytuje o nazwiska poprzednich terapeutów i wykorzystuję tą wiedzę aby chronic przede wszystkim swoje srodowisko i znajomych , w tym wszystkich nie dba dobro kklienta .Potwierdam brak prawdziwej empatii i troski jak ktos juz wczesniej napisał . , Na początku zakłada kazdemu kartotekę " Historia Choroby " . Żenada .
Opinia dodana przez: Dorota
Wspaniały i wyrozumiały , profesjonalnie postawił diagnozę. Wypisał leki , które po kilku dniach zmniejszyły moje cierpienia - . Jestem zdrowa ; dziekuję

lekarz Dawid Bednarczyk

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Uprzejmy ale dwie wizyty nic nie rozwiązały ani nie pomogły w leczeniu. Druga były umówiona chyba tylko żebym zapłacił więcej.

dr n. med. Krzysztof Jarus

Gastrolog, Internista

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy

Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar. Pan doktor wie wszystko o wszystkim, ale nie na temat tego o czym powinien porozmawiać z chorym pacjentem na wizycie. Kiedy zapytałam o refundację bardzo drogiego leku dowiedziałam się wszystkiego o przepisach w Polsce, ale ani słowa na temat własnej choroby. Usłyszałam nawet pytanie, czy zapłacę Panu za cztery opony do samochodu, które kosztują go 6 tysięcy. To sobie Państwo wyobraźcie jakim samochodem doktor ...
Opinia dodana przez: Pacjentka
Pani doktor jest najlepsza! Prowadziła mojego synka wcześniaka. Ilość wizyt i rozmów, porad niezliczona. Pani doktor jest bardzo kompetentna i konkretna. Nie jest typem przedszkolanki ale lekarz ma postawić diagnozę a nie bawić się z dzieckiem :) przede wszystkim słucha rodziców i ich opinii. Gdy trzeba wysyła do specjalisty. Bardzo polecam i żałuję że nie przyjmuje już w Mikołowie.
Opinia dodana przez: Sylwia

Jacek Namyślak

Stomatolog, Ortodonta

Zrębowa 18
43-100 Tychy

Leczyłem się z córką przez 2 lata, jestem zadowolony z wyników leczenia i znosiłem niedogodności aparatu stałego , nie jest to sama przyjemność, ale niestety tego się spodziewałem.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Bogdan Larwa

hipokrates
dgen de gaulle'a49
43-100 Tychy

Chciałabym przestrzec wszystkich rodziców przed tym lekarzem. Nasza historia obnaża rutyniarstwo i nonszalancje tego lekarza. Roczne dziecko gorączkowało 3 dni i trochę kaszlało, więc wybraliśmy się z nim do lekarza. stwierdził infekcje wirusową i przepisał syrop ( u starszej córki objawy były podobne kilka dni wcześniej i przeszły samoistnie przy wspomaganiu domowymi sposobami). Syn gorączkował dalej. Regularnie odwiedzałam lub dzwoniłam do doktora z zapytaniem co dalej bo gorączka nie przechodzi. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Joanna Gładczak

ulica Czarnieckiego 8/10
43-100 Tychy

Ja również nie rozumiem skrajnie negatywnych opinii. Trafiłam do pani doktor po przeprowadzce do Tychów całkiem przypadkiem i uważam, że to był naprawdę dobry przypadek, ponieważ nigdy w życiu nie miałam tak kompetentnego lekarza pierwszego kontaktu. Pani doktor zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania i przede wszystkim pacjent na wizycie czuję się po prostu dobrze i komfortowo. Pani doktor w tym roku wyprowadziła mnie z bardzo poważnego zapalenia płuc ...
Opinia dodana przez: Sandra