Lekarze Świnoujście

lek. dent. Ewa Sokal

Gabinet Stomatologiczny
Gdyńska 23a
72-600 Świnoujście

Najlepsza stomatolog u jakiej byłem. ma raczej wysokie ceny, ale jakość usług i wyposażenie gabinetu odpowiadają tym cenom. Mam do niej pełne zaufanie.

lekarz Romuald Kozłowski

Jana z Kolna 10
Świnoujście

Polecam tego lekarza ponieważ potraktował moj przypadek bardzo rzetelnie i indywidualnie. Bez pośpiechu i zrozumiale dla mnie wyjasnił na czym polega problem i jak powinno przebiegać leczenie. W przeciwieństwie do innych lekarzy obszedł sie z moja reka bardzo delikatnie oszczedzajac mi dodatkowego bólu. Bardzo taktowny i uprzejmy. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Bogumiła Toporowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny
Wyspiańskiego 35c
72-600 Świnoujście

Tak jak pozostałe osoby potwierdzam,warto oddac kazde pieniadze na leczenie zabkow u tej pani warto :) moim zdaniem najlepszy stomatolog w swinoujsciu!!. :)

lekarz Mariusz Pacan

Lekarz rodzinny

NovaMed
ul.Dabrowskiego4
72-600 Świnoujście

Specyficzny w obyciu, wydaje się chłodny. Ale jako lekarz diagnostyk świetny. Od kilku lat jestem do nego zapisa

lekarz Jacek Wojciechowski

72-600 Świnoujście

artysta plastyk oprócz fachowosci-robił mi plastykę krocza-,mimo ze jestem przed 50 tką a zabieg robił ok 10 lat temu jestem nadal zachwycona efektem! i nie tylko ja-polecam
Opinia dodana przez: Anuta

lekarz Adam Koryzma

Radiolog, RTG

72-600 Świnoujście

około 1,5-2 lata temu miałem badane ślinianki przyusznej. ten ktoś dotknął USG z jednej strony kilka sekund z drugiej strony kilka sekund. na policzku. nie słuchał gdy mówiłem że guz czuje pod uchem, za kątem żuchwy. nie sprawdził szyji ani rejonu pod uchem o którym mowilem.dosłownie przyłożył urządzenie do jednego policzka i drugiego. trwało to dosłownie dwie minuty wszystko razem z wejściem i wyjściem. kosztowało jak za normalne badanie. po ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Marek Borowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CHRIS DENT"
Małopolska 53
72-600 Świnoujście

Profesjonalny, kompetentny, rzeczowy, komunikatywny. Życzę kontaktu tylko z takimi lekarzami - życzę nam wszystkim tak zdolnych i życiowych lekarzy we wszystkich placówkach ochrony zdrowia. Ps. Jak czytam niektóre wpisy - cudze chwalicie swego nie doceniacie!
Opinia dodana przez: Jarek

Teresa Matusewicz-Kopeć

Bunkrowa 14
72-602 Świnoujście

Cóż, nigdy nie miałem większego problemu, wszystko idzie w kompetentny sposób załatwić, ponadto mimo że nie musi potrafi odbierać telefony poza godzinami pracy. Pamiętajcie, że ta Pani Doktor jest już wiekowa i doświadczona, a medycyna postępuje. Mało teraz lekarzy z powołania, więcej z pazerności. Zawsze można wybrać innego lekarza, teraz jest ich dostatek tylko czy będzie zależeć komuś tak samo? do samooceny zostawiam.
Opinia dodana przez: Anon

lek. dent. Cezary Kabaciński

ul. Boh. Września 83/1
72-600 Świnoujście

Byłeś "na voyagu po Świnoujściu" i trafiłeś do doktora Kabacińskiego. To znaczy, że chciałeś odejść od swojego lekarza-stomatologa, bo coś było nie tak. Nikt nie szuka innego lekarza, jeśli jest dobrze u obecnego. Doktor Kabaciński jest świetnym specjalistą i nie dziwie się, że do niego trafiłeś. Niestety z tego co napisałeś wynika, że przeraziła Cię jedynie cena. Szkoda, że tak zareagowałeś, bo wydaje mi się, że warto zapłacić za dobrze ...
Opinia dodana przez: Robcio W.

lekarz Zyta Żmurkiewicz

72-600 Świnoujście

Pani doktor nie rozpoznała poważnej choroby u mojego dziecka chociaż od początku wiedzieliśmy że coś jest nie tak jak powinno. Trafiliśmy do niej jak maluszek miał raptem 12 dni, następnie były kolejne wizyty. Pani doktor nadal nie widziała problemu. Jak się później okazało objawy jakie zaobserwowaliśmy były typowymi objawami jaskry wrodzonej. Postanowiliśmy skonsultować się z innym lekarzem. Natychmiast dostaliśmy skierowanie na oddział okulistyki dziecięcej. Po miesiącu maluch był po operacji ...

lekarz Rabajali Khosh Ablouei--Hagi

Gabinet Okulistyczny
Piłsudskiego 14
72-600 Świnoujście

Co tu dużo mówić, nawet przy zwyklym dobieraniu okularów popełnia błędy. Chyba lepiej zrobić sobie wycieczkę do Szczecina do okulisty niż iść do niego jeśli ktoś naprawdę chce dbać o swój wzrok.

lekarz Andrzej Urban

Laryngolog

72-600 Świnoujście

nie polecam tego "specjalisty" który nie potrafi mnie wyleczyć a tylko eksperymentować bo żal mu kasy na wystawienie skierowania na USG!!!! to jest lekarz???
Opinia dodana przez: Gal

lekarz Rajab ali Khosh Rouz Ablouei

Amulatorium z Izbą Chorych
marsz. Józefa Piłsudskiego 25a
72-600 Świnoujście

Chodziłam do tego pana wiele lat temu na NFZ, personalnie jest OK, raczej miły. Pogorszyła mi się wzrok i poprostu potrzebowałam okularów, co tu dużo mówić,problem chyba powszechny. Doktor zbadał,wystawił skierowanie na szkła. W sumie bez żadnych konkretnych porad i zaleceń poza sztandarowym, że napewno przesiaduje godzinami przed telefonem i komputerem( Co akurat prawdą nie było bo preferowałam czytanie książek). W tamtym momencie okulary miały być tylko do czytania i ...

lekarz Wiesław Sarapak

Internista, Alergolog

Matejki 34
Świnoujście

bardzo miły lekarz na komisji wku :) pozdrawiam tego Pana

lekarz Krzysztof Sztencel

72-600 Świnoujście

Wysmienity fachowiec, wspanialy czlowiek.

dr Jacek Wojciechowski

Jana Garduły
72-600 Świnoujście

Doktor Wojciechowski to moim zdaniem najlepszy lekarz w Świnoujściu.Uważam tak ponieważ prowadzi moja ciaze.I prywatnie i nie prywatnie jest bardzo uprzejmy ,poświęca pacjentowi odpowiednio duzo czasu,odpowie na kazde pytanie i bardzo dobrze doradzi!Jest bardzo cierpliwy ,wyslucha wszystkiego co pacjent ma do powiedzenia i czego sie obawia.Zawsze ma dobry humor pozartuje ,poopowiada smieszne historie.NAJLEPSZY LEKARZ POD SŁOŃCEM!!

Teresa Lempert

Pielęgniarka

72-600 Świnoujście

Na poczatku nie bylam przekonana do domowych uslug pielegniarskich. Lecz po wizycie pani Teresy, zmienilam zdanie. Super podejscie do dzieci, ktore Ja z miejsca polubily. Dzieciom postawione zostaly banki, a pani Teresa bardzo sprytnie je rosmieszala, aby sie nie baly. Zadowoleni byli wszyscy.

lekarz Jarosław Bróg

kompetentny , miły gość , tylko troszkę smutny

lekarz Krzysztof Stawiarski

Prywatny Gabinet Lekarski
Bohaterów Września 9 lok. 15
72-600 Świnoujście

Dr.Stawiarski jest moim zdaniem jednym z najlepszych lekarzy kiedyś nie mogłam zdjagnozować choroby (39.9°) chodziłam po lekażach nikt nie był w stanie mi pomóc, nawet na pogotowiu to podali mi złe leki i gorączka wzrosła do stanu zagrożenia życia, to Pan dr.Stawiarski zdiagnozował mi chorobę i podał właściwe leki.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Mirosław Mucha

72-600 Świnoujście

Złe pytanie "czy jest uprzejmy" Jak w tej ocenie zawrzeć to , że jest dobrym człowiekiem , że nie naciąga na kasę (nie miałem przy sobie pieniędzy na opatrunek chirurgiczny-dostałem za darmo) ,że wytłumaczył i nadzorował zawiłą procedurę przy załatwianiu renty.Polecam Pana Mirka wszystkim , którzy naprawdę mają problemy ze zdrowiem.
Opinia dodana przez: Ziiutek