Studia na Wydziale Lekarskim Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego ukończył w roku 2004. Po otrzymaniu stypendium Ministra Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2005/2006 odbył staż podyplomowy w Akademii Medycznej w Gdańsku (aktualnie Gdański Uniwersytet Medyczny) oraz rozpoczął przygotowanie rozprawy doktorskiej w ramach Dziennych Studiów Doktoranckich w Oddziale Dermatochirurgii Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii AMG. Rok później rozpoczął specjalizację w dziedzinie „dermatologia i wenerologia”, otrzymując stanowiska asystenta. W roku 2010 obronił rozprawę doktorską na temat diagnostyki i leczenia dermatoz w obrębie zewnętrznych narządów płciowych (praca pod kierownictwem przewodniczącego Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego prof. dr hab. Adama Włodarkiewicza). Praca otrzymała wyróżnienie. Dwa lata później ukończył specjalizację, awansując na stanowisko adiunkta.

Jest członkiem renomowanych towarzystw dermatologicznych (European Academy of Dermatology and Venerology, European Society for Dermatological Research, Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Białoruskie Towarzystwo Dermatologiczne). Główny nurt zainteresowań naukowych skupia na diagnostyce i leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową oraz dermatoz okolicy anogenitalnej, biologii i optymalizacji chirurgicznego leczenia nowotworów skóry, nowych metodach diagnostycznych chorób skóry i błon śluzowych, profilaktyce czerniaka.

Jest autorem i współautorem ponad 200 publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych, w tym współautorem pierwszego polskiego podręcznika z zakresu dermatochirurgii. Jest inicjatorem utworzenia interdyscyplinarnego zespołu badawczego, zajmującego się diagnostyką i leczeniem chorób narządów płciowych oraz jamy ustnej. W trakcje kariery zawodowej wielokrotnie otrzymywał nagrody i wyróżnia za działalność naukową.

Mega profesjonalny na poziomie zawodowym jak i ludzkim. Ukierunkowany na dobro pacjenta. Inteligentny skubaniec a dodatkowo wygląda na pasjonatę. Takich jak on jest zbyt mało na tym świecie. Szacunek.

Ogromny profesjonalista, który poleca i stosuje właściwe metody leczenia kierując się dobrem pacjenta. Skupia się nie tylko na problemie, ale na człowieku. W moim przypadku po wizycie i zabiegu miałem uczucie satysfakcji i zadowolenia - wreszcie znalazłem kompetentnego lekarza. W porównaniu do zabiegu w moim małym miasteczku koło Gdańska to jest inny, najwyższy wymiar jakości. Zazwyczaj nie piszę komentarzy, ale tutaj muszę powiedzieć, że ten lekarz zasłużył na pełne uznanie (właśnie przez ten kontrast jakości, którego doświadczyłem), dlatego polecam! Z minusów to czasami trzeba czekać długo, aby się umówić, ale ...

Z minusów to czasami trzeba czekać długo, aby się umówić, ale jak ktoś jest dobry to chyba już tak ma, stąd 5/5

Zdecydowanie dobry lekarz, bardzo konkretny, zlecajacy kompleksowe badania. W odroznieniu do innych lekarzy dostepny pod telefonem. Mily, mlody i uprzejmy, miejmy nadzieje ze taki pozostanie :) Jezeli chodzi o koszty to stara sie znalezc tanie laboratorium co jest ewenementem ( ktorego lekarza to interesuje )Godny polecenia. Pacjent

Bardzo dobry lekarz. Byłem u niego na Szerokiej. Miałem przeprowadzony zabieg - pełen profesjonalizm. Najlepszy dermatolog z jakim miałem do czynienia w Trójmieście. Świetny kontakt, super podejście, po prostu polecam!

TALENT!!!!!!! LEKARZ Z POWOŁANIA, GODNY POLECENIA. OSOBY KTÓRE PISAŁY TUTAJ NEGATYWNE OPINIE POTRZEBOWAŁY W TYM CZASIE POMOCY PSYCHIATRY A NIE DERMATOLOGA!!! CO DO KOSZTOW PRZEPISYWANYCH LEKÓW NIE DOSTANIECIE PAŃSTWO MERCEDESA W CENIE FIATA 126 P.

TALENT!!!!!!! LEKARZ Z POWOŁANIA, GODNY POLECENIA.

Mam bardzo mieszane uczucie odnosnie wizyty u tego lekarza.Plusem jest to ze zaleca szereg badan by dobrze zdiagnozowac pacjenta.Jesli chodzi o wizyte w gabinecie to osobiscie czulam sie jakby chcial sie mnie jak najszybciej pozbyc..Nie wyjasnil mi na czym polega moja choroba..tylko recepta,karteczka co jak stosowac i do wiedzenia.Czy tak wyglada prawdziwy profesjonalizm?

Bardzo kompetentny lekarz - wyleczył mnie z chlamydii trachomatis. Żaden lekarz w Gdańsku wcześniej nie potrafił odpowiednio dobrać leczenia i badań kontrolnych w tym zakresie. Polecam

Polecam

Przed zabiegiem czułam się bardzo zdenerwowana, ale miły ton głosu i zainteresowanie moim samopoczuciem w trakcie zabiegu sprawiły, że stres zmalał. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora!

Po prostu super, wzbudza zaufanie, wysoka kultura, umie też słuchać.

Po prostu super, wzbudza zaufanie, wysoka kultura, umie też słuchać.

Mlody, mily i kompetentny. Rzeczowy i bez zbednych ceregieli krotko i zwiezle wytlumaczyl chorobe