Studia na Wydziale Lekarskim Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego ukończył w roku 2004. Po otrzymaniu stypendium Ministra Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2005/2006 odbył staż podyplomowy w Akademii Medycznej w Gdańsku (aktualnie Gdański Uniwersytet Medyczny) oraz rozpoczął przygotowanie rozprawy doktorskiej w ramach Dziennych Studiów Doktoranckich w Oddziale Dermatochirurgii Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii AMG. Rok później rozpoczął specjalizację w dziedzinie „dermatologia i wenerologia”, otrzymując stanowiska asystenta. W roku 2010 obronił rozprawę doktorską na temat diagnostyki i leczenia dermatoz w obrębie zewnętrznych narządów płciowych (praca pod kierownictwem przewodniczącego Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego prof. dr hab. Adama Włodarkiewicza). Praca otrzymała wyróżnienie. Dwa lata później ukończył specjalizację, awansując na stanowisko adiunkta.

Jest członkiem renomowanych towarzystw dermatologicznych (European Academy of Dermatology and Venerology, European Society for Dermatological Research, Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Białoruskie Towarzystwo Dermatologiczne). Główny nurt zainteresowań naukowych skupia na diagnostyce i leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową oraz dermatoz okolicy anogenitalnej, biologii i optymalizacji chirurgicznego leczenia nowotworów skóry, nowych metodach diagnostycznych chorób skóry i błon śluzowych, profilaktyce czerniaka.

Jest autorem i współautorem ponad 200 publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych, w tym współautorem pierwszego polskiego podręcznika z zakresu dermatochirurgii. Jest inicjatorem utworzenia interdyscyplinarnego zespołu badawczego, zajmującego się diagnostyką i leczeniem chorób narządów płciowych oraz jamy ustnej. W trakcje kariery zawodowej wielokrotnie otrzymywał nagrody i wyróżnia za działalność naukową.

Odpowiedź na dwie poprzednie opinie: 1. Szanowna Pani, trudno mi określić jaką jednostkę odzwierciedla skrót "ATS"? Wydaje się, iż Pani miała na myśli atopowe zapalenie skóry. W każdym razie, zapraszam Panią wraz z dzieckiem na wizytę do Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie tej wizyty poproszę o konsultację kilku bardziej doświadczonych dermatologów, którzy mam nadzieje spełnią Pani oczekiwania co do kompetencji, ilości poświęconego czasu oraz kompleksowości podejścia. Również będziemy mieli okazję podyskutować na temat poprawności ustalonego przeze mnie rozpoznania. 2. Szanowna Pani, nie mogę przypomnieć sobie ...

Odpowiedź na dwie poprzednie opinie:

2. Szanowna Pani, nie mogę przypomnieć sobie sytuacji w swojej pracy , żebym w trakcie wizyty wypisałem aż 8 recept. Z reguły nie ma takiej konieczności ze względu na fakt, iż na jednej recepcie można wypisać 5 preparatów gotowych bądź 1 "robiony". Więc, nie sądzę, żebym wypisał 40 preparatów gotowych, bądź 8 "robionych"!. Niestety, w leczeniu chorób dermatologicznych nie ma jednego "cudownego" leku, z reguły stosuje się przynajmniej kilka preparatów. Co do poprawności postawionego przeze mnie rozpoznaniu, również zapraszam Panią na konsultację do ośradka referencyjnego. Co do opinii na temat asystentki, to brak mi słów!

Z wyrazami szacunku, dr n. med. Igor Michajłowski (tel. +48 513 350 082)

Błędna diagnoza u dziecka z ats. Po zbyt powierzchownym zbadaniu i małodociekliwym wywiadzie postawił diagnozę, której nie potwierdził /po moich wątpliwościach/ inny lek. dermatolog.

Niestety bardzo się zawiodłam. Poszłam do lekarza, który miał mi opowiedzieć o moim niewielkim problemie, a ten wyszukał kolejne, kompletnie nie słuchając czy mam już prowadzoną terapię w innym zakresie czy nie, ciągle wypisywał recepty, kolejne i kolejne (wyszłam z 8 !)... które od razu wyrzuciłam do śmieci. Wolę lekarza który chociaż udaje, że słucha a nie patrzy w swój telefon (niestety) albo wymyśla kolejne leki przy chichoczącej asystentce.. . Dawno nie poczułam się tak oszukana :(

Zdecydowanie polecam!!! Trafiłam do niego z polecenia. Świetny fachowiec. Bardzo dokładnie wyjaśnia na czym polega problem i nie patrzy na zegarek w trakcie wizyty:-)

Świetny fachowiec. Leczyłem się u niego długo, jedyny który potrafił mi pomóc. Bardzo miły i spokojny, wszystko dokładnie wyjaśnia. Godny polecenia!

Daleko ne pierwszy lekarz do którego się zgłosiłem, lecz pierwszy który nie zawiódł nadziei. Polecam! Bez wątplowości!!!

Doskonały specjalista dermatolog. Zwłaszcza jeśli chodzi o "problemy męskie", świetny dermatochirurg - miałem wycinane znamie na twarzy - nie ma śladu. Zna się na rzeczy a do tego kompetentny, miły i uprzejmy. Moim zdaniem zajdzie daleko, bo jest młody! Godny polecenia z całą pewnością.

Godny polecenia z całą pewnością.

Wspaniały, kompetentny, uprzejmy lekarz. Najlepszy dermatolog, do jakiego miałam okazję trafić.

Rewelacja, szczerze polecam tego lekarza!

Rewelacja, szczerze polecam tego lekarza!

Długotrwałe leczenie.Skutecznie.Polecam

Długotrwałe leczenie.Skutecznie.Polecam