Studia na Wydziale Lekarskim Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego ukończył w roku 2004. Po otrzymaniu stypendium Ministra Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2005/2006 odbył staż podyplomowy w Akademii Medycznej w Gdańsku (aktualnie Gdański Uniwersytet Medyczny) oraz rozpoczął przygotowanie rozprawy doktorskiej w ramach Dziennych Studiów Doktoranckich w Oddziale Dermatochirurgii Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii AMG. Rok później rozpoczął specjalizację w dziedzinie „dermatologia i wenerologia”, otrzymując stanowiska asystenta. W roku 2010 obronił rozprawę doktorską na temat diagnostyki i leczenia dermatoz w obrębie zewnętrznych narządów płciowych (praca pod kierownictwem przewodniczącego Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego prof. dr hab. Adama Włodarkiewicza). Praca otrzymała wyróżnienie. Dwa lata później ukończył specjalizację, awansując na stanowisko adiunkta.

Jest członkiem renomowanych towarzystw dermatologicznych (European Academy of Dermatology and Venerology, European Society for Dermatological Research, Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Białoruskie Towarzystwo Dermatologiczne). Główny nurt zainteresowań naukowych skupia na diagnostyce i leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową oraz dermatoz okolicy anogenitalnej, biologii i optymalizacji chirurgicznego leczenia nowotworów skóry, nowych metodach diagnostycznych chorób skóry i błon śluzowych, profilaktyce czerniaka.

Jest autorem i współautorem ponad 200 publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych, w tym współautorem pierwszego polskiego podręcznika z zakresu dermatochirurgii. Jest inicjatorem utworzenia interdyscyplinarnego zespołu badawczego, zajmującego się diagnostyką i leczeniem chorób narządów płciowych oraz jamy ustnej. W trakcje kariery zawodowej wielokrotnie otrzymywał nagrody i wyróżnia za działalność naukową.

Mam problemy z atopią jakieś 10 lat. Leczyłem się już u wielu lekarzy. Generalnie nigdy nie byłem zadowolony w 100 % bo uważam, że dermatolodzy raczej testują na nas lekarstwa niż dobrze dobierają. No ale musze przyznać, że z tego lekarza jest dość zadowolony. Przepisał leki nie dając dużo sterydów i odkąd je stosuje jest naprawdę nieźle. Choć wiadomo, że AZS nie wyleczymy nigdy w 100 % nie biorąc leków : (

Krótko i na temat: bardzo dobry lekarz. :-) Wspaniale podejscie do malych pacjentow.

Dziwia mnie ponizsze komentarze, szczegolnie te dotyczace kosztow lekow. korzystalam z 'uslug' doktora jakis czas temu i jak sie okazalo przepisal mi najdrozsze leki jakie mozna znalez w aptekach, to nie wszystko, poniewaz dostepnosc lekow w aptekach tez do najlepszych nie nalezala, odsylano mnie z apteki do apteki. ale to jeszcze nie jest najwiekszym tutaj problemem. Doktor, wydaje mi sie. , minal sie z powolaniem. nie jestem specjalista w dziedzinie dermatologii i szukalam wlasnie u niego pomocy, wyjasnien....i musialam wrecz 'wyciagac' od doktora odpowiedzi, doslownie. jest pewnie dobrym specjalista, niestety ...

ale to jeszcze nie jest najwiekszym tutaj problemem.
Doktor, wydaje mi sie.
jest pewnie dobrym specjalista, niestety arogancja troszke juz zaczela przerastac powolanie....szkoda. na poczatku wydal sie bardzo rokujacym lekarzem
nie polecam. znalazlam bardzo dobra Pania doktor i nie zamienie na nikogo innego.
doktorze, mam nadzieje, ze ta opinia bedzie pobudka dla Pana.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia pana doktora, przy pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, przepisał odpowiednie leki (pytał nawet czy mogą być droższe czy lepiej te tanie, czyli liczy się z portfelem klienta :)), skuteczność określam na rewelacyjną, napewno nie zmienię dermatologa i szczerze polocam go wszystkim niezdecydowanym :)

Genialny lekarz - dzięki niemu mam idealną, gładką cerę a wypadające włosy nie dość, że przestały wypadać to stały się mocne i lśniące. A to wszystko dzięki trafnej diagnozie i ustawieniu odpowiedniego i w dodatku niedrogiego leczenia - polecam gorąco tego lekarza. Ps. w dodatku jest bardzo przystojny! ;)

Ps.
w dodatku jest bardzo przystojny! ;)

Kompetentny, rzeczowy, nie traktujący pacjenta przedmiotowo. Spokojnie i dokładnie wyjaśnia co i jak. Niezwykle uprzejmy i życzliwy w stosunku do pacjenta, co niestety nie zawsze można powiedzieć o lekarzach.

Polecam tego lekarza. Miły, uprzejmy, a co najważniejsze człowiek na właściwym miejscu. Poświęca tyle czasu dla pacjenta ile on potrzebuję. (nie 5 minut - tak jak inni). Nie nastawia się na kasę lecz na pomoc dla pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy, kieruje na badania, weryfikuje, sprawdza, kontroluję, nigdy nie odmawia pomocy, daje nadzieję! Polecam szczerze innym , świetny dermatolog z ogromną wiedzą i powołaniem lekarskim!

Bardzo dobry lekarz, leczy mnie już od dłuższego czasu i zawsze znajdzie chwilę żeby mnie przyjąć nawet po 21. Uważam, że bardzo się przykłada do tego co robi.

GORĄCO POLECAM BYŁAM U TRZECH DERMATOLOGÓW I ŻADEN MI NIE POMÓGŁ TYLKO PAN DR.IGOR MICHAJŁOWSKI. PRZEPISAŁ MI SPORO LEKÓW WYDAŁAM NA NIE 113 ZŁ ALE OPŁACAŁO SIĘ JUŻ MI WŁOSY NIE WYPADAJĄ. ALE WIEM JEDNO JAK KIEDYŚ MI ZACZNĄ TO NA PEWNO POJADĘ DO NIEGO. POLECAM:)))

Dr Igor od wielu lat opiekuje się mną i wielu moich znajomych. Jest zdecydowanie jednym z najlepszych lekarzy jakich znam. Zawsze jest uśmiechnięty, spokojnie wszystko tłumaczy. Gorąco polecam!