Lekarze Internista Częstochowa

dr Ryszard Paczkowski

Internista, Lekarz rodzinny

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Osobiście uważam, że jest to najlepszy lekarz w Częstochowie jeżeli chodzi o problemy z jamą brzuszną, dokładny, precyzyjny, zaangażowany w pacjenta, stawia w 100% trafne diagnozy i przepisuje lekarstwa, które pomagają,w razie potrzeby zabiera pacjenta do szpitala w którym jest ordynatorem i tam dokładnie bada,polecam z czystym sercem wszystkim, ponieważ mnie bardzo pomógł!!!!!

lekarz Urszula Kleszczewska

Internista, Diabetolog

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Teresa Unton

Korczaka 4 lok. 12
42-200 Częstochowa

Wspaniały lekarz. Od lat leczę się u Pani dr z całą rodziną. Bardzo angażuje się w zdrowie swoich pacjentów. Nigdy nikomu nie odmówiła pomocy.

lekarz Katarzyna Szczygielska

ulica 1-go Maja 21
42-200 Częstochowa

jest ok to dobry lekarz wie co robi mi pomaga

lekarz Anna Kucharska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Trzech Wieszczów"
ul. Zana 4
42-200 Częstochowa

Bardzo cierpliwa i uprzejma Pani doktor. Stawia prawidłowe diagnozy i dobiera skuteczne leczenie. Polecam szczerze.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Przemysław Kutrzyk

Internista, Endokrynolog

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Polecam, bardzo kompetentny lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnia. Leczy kompleksowo, nie tylko w wąskiej dziedzinie czego innym lekarzom często brakuje.

lekarz Agnieszka Strózik

Gabinet
al. Aleja Pokoju
42-200 Częstochowa

Dr Agnieszka Strózik jest świetnie przygotowanym i oddanym swojej pracy fachowcem. Mądra, rzeczowa, cierpliwa, indywidualizuje metody leczenia. Wzbudza swoimi kompetencjami zaufanie. Jestem Jej pacjentką od kilku lat i mimo zmiany miejsca zamieszkania chcę być Jej pacjentką nadal.

lekarz Mariusz Malicki

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Kilka tygodni temu, byłem na wizycie u dr Malickiego w CM Klara i muszę powiedzieć, że dawno nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Chodziłem do wielu specjalistów, ale żaden z nich nie był taki jak dr Malicki. Jego podejście do pacjenta,czas poświęcony na badanie oraz wytłumaczenie choroby jest czymś, czego nie zaznałem u innych lekarzy. Przepisał mi odpowiednie leki, które NARESZCIE mi pomagają. Z czystym sumieniem polecam doktora Malickiego. Dziękuję Panie ...
Opinia dodana przez: Bartek85

lekarz Maria Kosno

Axomed Praktyka Lekarska
Al. Wolności 46 lok. 95 i 96
42-200 Częstochowa

Lekarz godny polecenia.Leczyłem się u dr Kosno 6 lat.Musiałem zmienić lekarza z przyczyn technicznych.A szkoda bo leczyłbym się dalej.Zaangażowana w proces leczenia.Profesjonalistka
Opinia dodana przez: wojciech

lekarz Jakub Szymonik

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Kilińskiego 10
42-202 Częstochowa

Serdecznie dziękuje Panu Doktorowi za fachowe wykonanie skomplikowanego zabiegu chirurgicznego. Wdzięczna pacjentka Janina

lekarz Izabela Zegadło-Strugacz

ulica Okólna 111/17
42-200 Częstochowa

Jak dla mnie jedna z lepszych lekarek i lekarzy z jakimi miałam do czynienia. Kompleksowe podejście do problemu, ludzkie i sympatyczne podejście do pacjenta. Bardzo polecam panią doktor i życzę wytrwałości w pracy!

lekarz Jerzy Wnuk

Elbląska 15
42-200 Częstochowa

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, oby więcej takich specjalistów było w Częstochowie. Stawia trafne diagnozy i ma bardzo konkretne podejście do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Joanna Celban

Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna POLIDIAGNOMED
Kilińskiego 21
42-200 Częstochowa

Świetny lekarz, lepszego nigdy nie spotkałem, polecam. Pani Joanna robi bardzo dokładne dane i potrafi zawsze uspokoić sytuację

lekarz Krzysztof Gonera

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Lekarz w pelnioddany swojej profesji. Takich to ludzi potrzeba nam w SŁUZBIE ZDROWIE.
Opinia dodana przez: wolanow

lekarz Andrzej Mordziałek

ul. Mireckiego 26A/30
42-200 Częstochowa

Miły,dociekliwy,potrafi zająć sie pacjentem zarówno w przychodni jak i podczas wizyty prywatnej.Leczę się u pana doktora od lat i nie żałuję wyboru!!!!Ewa

Anna Szydłowska

NZOZ AVAMED
Powstańców Śląskich 7a
42-200 Częstochowa

Zawsze stara się pomagać -super lekarz choć do młodych ma podejście z dość dużym dystansem Ja jestem zadowolona. Lecz,e się u niej dość długo i nie prędko się przeniosę.Zawsze mi pomaga

lekarz Ewa Całus

Al.Wojska Polskiego 122
42-207 Częstochowa

Profesjonalne podejście do pacjenta, lekarz z powołania co rzadko się zdarza. .Na wszystkie pytania udziela wyczerpującej odpowiedzi .I co najważniejsze nie obojętna na ludzkie problemy. Wspaniała Pani doktor i człowiek o dużym sercu. Bardzo sie cieszę ze trafilam na tak wyrozumiałego lekarza w tych czasach. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Sylwia Brzęczek-Kotas

Lipowa 51
42-200 Częstochowa

Dzisiaj byłem u Pani doktor Sylwii Brzęczek-Kotas po raz pierwszy i raczej ostatni ponieważ zostałem uprzejmie (dlatego 3 gwiazdki) odesłany z kwitkiem. Pani doktor przyjmowała od 15 do 16. Od godziny 15 do 15:20 przyjęła pięciu pacjentów a kiedy zapytałem czy i mnie przyjmie usłyszałem, że ma dużo dokumentów do wypełnienia i mogę poczekać przynajmniej 40 min. i MOŻE mnie przyjmie jak zdąży. Dodam, że nie jestem bardzo chory (kaszel, ...
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Beata Zawadowicz

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Beata Zawadowicz
42-200 Częstochowa

Pani doktor jest jednym z najlepszych lekarzy! Bardzo polecam, dla niej liczy sie pacjent!Kompetentnie tłumaczy, jest opiekuncza i mam do niej zaufanie.

dr n. med. Beata Łodzińska

al. NMP 52
42-200 Częstochowa

Moja wizyta u Pani doktor miała miejsce jakiś czas temu. Ponieważ polecono mi Panią doktor jako bardzo dobrego specjalistę, długo zastanawiałam się, czy napisać niezbyt pochlebną opinię. Myślałam, że może miałam pecha i trafiłam na jakiś gorszy dzień Pani doktor, ale gdy ostatnio zgadałam się ze znajomym, który miał dokładnie takie same odczucia jak ja, postanowiłam podzielić się refleksją. Moja wizyta u Pani Doktor nie usatysfakcjonowała mnie. Trwała 15 minut, ...
Opinia dodana przez: Halina