Lekarze Internista Częstochowa

lekarz Jolanta Pendrasik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej INTERMED
ulica Kopernika 38
42-200 Częstochowa

Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Rzeczowa porada i godna polecenia konsultacja. Kontakt z pacjentem na wysokim poziomie. Jestem zachwycona.

Barbara Ślęczka

Częstochowa

Pani doktor to jest porażka. Przyszłam do niej z problemem, dużej nadwagi oraz ze spadkami cukru, który się nie powinny u mnie zdarzyć, na wszystkie moje problemy zaleciła zdrowe żywienie,które mam wprowadzony już od dawna i nie widzę efektów z utratą wagi więc inny lekarz zalecił mi wizytę u diabetologa(po zobaczeniu wyników badań związanych z cukrem glukozą i innymi) takim się ona mianuje, choć nie jest chyba to prawdą !!!bo ...

lekarz Dariusz Czekaj

Internista, USG

al. Wolności 22
Częstochowa

Uprzejmość tego pana pozostawia wiele do życzenia..prośba o skierowanie na podstawowe badania wiąże się z tym,że pan doktor wypisze je z wielką łaską,niemalże jak gdyby robiłby komuś ogromną przysługę.. najlepsze określenie: "przepraszam pnie doktorze,że zabieram panu cenny czas!".. kpina.

lekarz Krzysztof Jarzębski

Endokrynolog, Internista

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty byłam z córką lekarz wszystko wytłumaczył zrobił usg z uśmiechem polecam pana doktora i bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Przemysław Słomski

Internista, Lekarz rodzinny

Częstochowa

Pan Doktor Słomski bardzo dobra opieka, spokojny opanowany miły człowiek zawsze mi pomaga w chorobie.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Dariusz Kowalski

Internista, Lekarz rodzinny

Żurawia 7
42-200 Częstochowa

Nie rozumiem opinii poprzedników. Pan Dariusz to świetny lekarz w porównaniu z lekarzami z innych przychodni do których chodziłem. Profesjonalnie wszystko tłumaczy, żeby pacjent zrozumiał dolegliwości. Kontakt i relacja z pacjentem na duży plus. Z Doktorem da się nawet pośmiać i nie jest sztywno jak na stypie. Polecam 5/5
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Sławomir Foremny

Internista, Kardiolog

ul. Nowowiejskiego 11/25

nie polecam

lekarz Ewa Ambroży

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa

Bardzo fajny lekarz,sympatyczna ,ma podejście do pacjenta,leczy ,daje skierowania na niezbędne badania,ogólnie to polecam pod każdym względem
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Dr Sękiewicz

NZOZ Orłowskiego 5
Orłowskiego 5
42-200 Częstochowa

Pani Doktor wyłapuje słowo pacjenta sprowadzając go do poziomu głupka. Jeśli przychodzę po sprawdzone leki od lat które mi pomagają to chyba dobrze wiem na co i po co. Tmczasem po jednym słowie po co mi ten lek, użyciu skrótu myślowego pani doktor popada w strach przed kontrolą recept i szkodzi pacjentowi czyli w tym przypadku mnie, zamiast wypisać receptę. Wizyta u specjalisty to czas od pół do roku a ...

lekarz Robert Moor-Jankowski

ul. Lubelska 34
42-202 Częstochowa

Trafiłam do tego pana z bardzo ostrym bólem i potwornym pieczeniem w przełyku. Miałam wrażenie jakby ten przełyk był zatkany ,ponieważ z trudem łapałam powietrze. Lekarz ten zaczął zadawać mi pytania a każdą moją odpowiedź impertynencko podważał.Musiałam na nim wymóc badanie gastroskopii , bo nie miał ochoty jej zrobić.Gdy wreszcie doszło do badania miało prawie brutalny przebieg, bo p.doktor stwierdził ,że chciałam gastroskopii to ją mam. Jeździł mi po tym ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Lech Rabenda

Prywatna Przychodnia Lekarska
ulica Orkana 139b
42-200 Częstochowa

Tragiczne podejście, nie polecam, liczy się tylko medycyna pracy i $$$, odradzam komukolwiek kto ma problemy ze zdrowiem.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Zdzisława Konieczna

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy prowadzony przez Zgromadzenie Małych Sióstr Niepokalanego Serca Maryi "Honoratek"
Ogrodowa 35
42-200 Częstochowa

Nie polecam wizyty u Pani doktor. Zgłosiłem się z meczacym kaszle w trakcie pandemii covid. Pani doktor nie przepisał mi skierowania na test, ponieważ jestem ozdrowiencem, jednocześnie prosząc mnie bym na zewnątrz czekała aż wpisze receptę i slyszac moj kaszel zalozyla dodatkowo przylbice na maske... recepte wypisala na antybiotyk (informując mnie że to wirusowe.....). Test zrobiłam za własne pieniadze

lekarz Agata Dydoń

Internista, Kardiolog

Wybickiego 4/19
42-200 Częstochowa

Kardiolog tylko z nazwy Ocena bardzo niska bo i umiejętności żadne Nie polecam Ja po leczeniu u tej pani czułam się fatalnie To moja opinia , alei słyszę podobnych już teraz coraz więcej Zmieniłam kardiologa Mój stan zdrowia się poprawił samopoczucie razem z nim.

lekarz Magdalena Siejka-Stochel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka Lekarska "PARKITKA''''
Bialska 108/114
42-200 Częstochowa

zero szacunku do pacjentów i ich czasu, wizyta zapłacona i umówiona na 16:00 pani lekarz łaskawie mnie przyjęła o 17:15, mój czas także kosztuje przez jej nieprofesjonalne podejście musiałem poprzestawiać swoje kolejne spotkania, informacje które przekazuje można sobie wyczytać w kolorowej prasie lub telewizji śniadaniowej bez płacenia 150 zł za 15 minut, nie polecam Wizyta zapłacona i umówiona w Medyk Centrum - spóźnienie lekarki to 1 godzina 15 minut!!! Przebieg ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Paweł Jarecki

ul. Wodzickiego 84/90/3
42-218 Częstochowa

Nie grzeczny i bez zaangażowania nie wiem czy pomógł czy zaszkodził coś tam łaskawie przepisał W Klarze płaciłam za wizytę 140 pln dużo czy mało nie wiem , Oczekiwałam ,że przynajmniej poza zmierzeniem ciśnienia i osłuchania w ramach wizyty przeprowadzi jakiś dokładny wywiad .Podczas badania opryskliwy i bawiący się telefonem

lekarz Magdalena Bocianowska

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Nie polecam nikomu tego lekarza. Pani Magdalena Bocianowska jest nie miła, nie uprzejma, i nie kompetentna. Całkowity brak empatii. Tacy ludzie nie powinni być lekarzami. Ta Pani na pewno minęła się z powołaniem. Do lekarza zwracamy się po pomoc, a nie oglądać jego wewnętrznych frustracji. Nie czytając dokumentacji medycznej orzeka w ZUS-ie, chyba tylko patrząc na pacjenta. Na dodatek internista orzeka o narządach ruchu? Nie zna choroby i jej skutków ...
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Monika Skowronek

Axomed Praktyka Lekarska
Al. Wolności 46 lok. 95 i 96
42-200 Częstochowa

Podpisuje się obiema rękami pod wszystkimi negatywnymi komentarzami. Miałam tą " przyjemność" spotkać Panią na opiece świątecznej na parkitce. Spóźniła się prawie 2h na dyżur i jak tylko zobaczyła dzieci zaczęła obrażonym tonem powtarzać że dzisiaj pediatry nie ma. Dziecko rozebrane osłuchiwala przy otwartym oknie, patyczek włożyła tak że przez 2 minuty ciągnęło je na wymioty a na koniec nic nie mówiąc wręczyła skierowanie na sor,bo słyszy zmiany. A i ...

lekarz Danuta Konieczna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Medicus s.c.
ulica Mostowa 14
42-200 Częstochowa

Z całego serca NIE POLECAM lekarki. Zero pomocy, miałam wrażenie jakby miała pretensje że w ogóle do niej przyszłam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Przemysław Klimas

Oleńki 5
42-200 Częstochowa

Szczerze nie polecam. Kompletny brak podstawowych zasad kultury, zupełna niekompetencja zawodowa, brak szacunku do pacjentów.

lekarz Arkadiusz Kocot

Internista, Chirurg ogólny

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

arogancki,nie polecam tłumaczenie choroby i leczenie oceniam ma 1. zaufanie do kompetencji 1.poświęcony czas 1,godny polecenia 0