Lekarze Internista Częstochowa

lekarz Anna Goldman

al. NMP 62 (Eskulap)
42-200 Częstochowa

Pani Doktor zawdzięczam życie, rozpoznala chorobę, której inni lekarze nie potrafili zdjagnozować, dzięki pani doktor AnnieGoldman żyję . Dziekuje pani doktor

lekarz Marzena Dziok-Polus

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ul. Mirowska 15a
42-200 Częstochowa

Cudowny Człowiek i bardzo dobry Lekarz. Pani Doktor jest zawsze sympatyczna, miła i uśmiechnięta. Pomaga naszej Rodzinie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas. Pozdrawiamy. 😊
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Krystyna Hubicka

Stacja Opieki Pielęgniarskiej Caritas Archidiecezji Częstochowskiej
Krakowska 15/17
42-200 Częstochowa

Pani doktor to lekarz z powołania takich lekarzy jak pani doktor jest już coraz mniej. Miła sympatyczna i zawsze trafna diagnoza ,i szybkie skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Jolanta Całusińska

Miejski Szpital im. dr Wł. Biegańskiego
Mickiewicza 12
42-200 Częstochowa

Cudowna Pani doktor. Ciepła i miła kobieta. Dokładnie wytłumaczyła nam na czym polega nasz problem zdrowotny i pozostawiła nadzieje i wiarę, że bedzie dobrze i damy radę. Polecam
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Wojciech Kotusiewicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

Stowarzyszenie Promocji Zdrowia Dzieci i Młodzieży "Nasze Dzieci"
ulica Wolności 46
42-200 Częstochowa

spełnia całkowicie oczekiwania pacjenta,żetelnie wypełnia swoje obowiązki ,komunikatywny

lekarz Andrzej Wnęk

Internista, Kardiolog

Wolności 10/26
42-200 Częstochowa

Byłam raz na prywatnej wizycie u dr Wnęka w Sieradzu. Nie rozumiem, jak kardiolog pracujący w certyfikowanej placówce mógł potraktować mnie tak lekceważąco ignorując moje objawy. Do doktora zgłosiłam się po drugim zasłabnięciu i pobycie na SORZE, lecząc się na serce od dwóch lat (Przewlekła wieńcówka stabilna) mój stan zdrowia bardzo mnie niepokoił, przyszłam na wizytę z bólem w klatce , dusznościami, zawrotami głowy, omdleniami, zlewnymi potami, roztrzęsieniem, nierówną pracą ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Krzysztof Polczyk

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Ten pan nie powinien zajmować się ludźmi. Brak zainteresowania chorym i opryskliwość wobec rodziny jest przerażającym faktem. Z przykrością stwierdzam, że tacy ludzie decydują się na tak odpowiedzialny zawòd.

lekarz Irena Błaszczeć

Odrodzenia 5
42-200 Częstochowa

To jest najlepsza i najbardziej kompetentna Pani Doktor jaką znam. Zdecydowanie polecam, tzw. lekarz z powołania. Nie znam innego tak wspaniałego w moim mieście a sporo ich odwiedziłam. Mogę powiedzieć że w całym moim życiu tylko raz trafiłam na takiego lekarza w dzieciństwie. W Częstochowie to jest horror żeby trafić na dociekliwego lekarza, a przy tym miłego i dokładnego to już chyba niemożliwe i jeszcze na dodatek z NFZ. Ogólne ...

lekarz Katarzyna Łyżniak

pododdział chorób wewnętrznych
Częstochowa

Umie podejść do Pacjenta zawsze wystawi słuszna diagnozę jest uprzejma umie wysłuchać co dolega pacjentowi Jet do tego życzliwa lekarz gody polecenia
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Rajmund Gołdys

MM-Med Częstochowa
Gajowa 44
42-200 Częstochowa

Z całego serca polecam! Jeszcze nigdy nie byłam u tak sympatycznego lekarza. Badanie przeszło bez bólu i stresu w przeciwieństwie do innych lekarzy u których byłam.
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Włodzimierz Mierzwa

Pulmonolog, Internista

42-200 Częstochowa

Na początku zaznaczę, że nie leczę się u doktora prywatnie. Doktor ma ogromną wiedzę, nie tylko z zakresu pulmonologi, zleca wiele badań, o które wcześniej nie mogłam sie doprosić u innych A najważniejsze, że można na niego liczyć, odebrał telefon jak potrzebowałam pomocy w sobotę wieczór. Początkowo wydawał się zabiegany i nie byłam pewna naszej współpracy, a to jest człowiek o złotym sercu bardzo zainteresowany losem swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Krzysztof Janik

Gastroenterolog, Gastrolog

ulica Szymanowskiego 3A/22
42-200 Częstochowa

Witam Przestrzegam wszystkich ludzi przed tym Panem.To osoba ktorej tylko zalezy na kasie.Prawie mnie wykonczyl wraz ze swoja ekipa z Zawodzia . Zamiast podac mi krwe przy ciezkiej anemi chcieli mnie leczyc Ascoferem.Poprostu paranoja.
To mój były już (całe szczęście lekarz pierwszego kontaktu) dziś Pani dr przeszła samą siebie gdzie wyrzuciła mnie z gabinetu bo... miałam umówiona wizytę telefonicznie w recepcji półtora tygodnia wcześniej ale gdy poszłam do przychodni LegArtis to okazało się że nie jestem zapisana... recepcjonistka poszła zapytać czy zostanę przyjęta bo nie ja tu zawiniłam.. i ta się zgodziła ale chciała chyba żebym czekała do końca jej dnia pracy (a była ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krzysztof Jasiutowicz

Gabinet
al. Aleja Pokoju
42-200 Częstochowa

Wizytę uważam jako typową w podejściu 'na NFZ'. Doktor jest osobą starszą, co może tłumaczyć jego brak zainteresowania przypadkiem i znieczulenie. Natomiast jest osobą miłą. Podczas wizyty dowiedziałam się, że jeśli w genach jest mi zapisany jakiś rak, to będę go miała, wtedy też będą objawy i można leczyć. Wizytę odbieram dość neutralnie, nie miałam większych oczekiwań. Żałuje, że nie przeczytałam przed wizytą opinii na temat doktora, pewnie zaoszczędziło by ...
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Agata Wilk

Szpital na Zawodziu
Częstochowa

Super Pani doctor z dużym doświadczeniem i empatia dla pacjentow. Bardzo miła i uśmiechnięta. Jednaz najlepszych na terenie Częstochowy.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Iwona Zalasińska

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Pani Zalasińska (celowo pisze PANI a nie lekarz, ponieważ tak kobieta nie zasługuje na takie miano...Szczerze mówiąc warto by sprawdzić jej dyplom) Pani Zalasińska jest totalnie niekompetentna nawet zasada "przede wszystkim nie szkodzić" jest jej zupełnie obca, żonie na ospę przepisała silne leki przeciwbólowe na złamane kończyny i zapalnie mięśni przy szkieletowych... Nie jest to pierwsza tego typu "diagnoza" tej kobiety dlatego dziwi mnie, że jest tak mało komentarzy dla ...
Opinia dodana przez: Konrad

Ewa Grzesiczak

Częstochowa

bardzo mi pomogła, polecam, wytłumaczyła wszystko co chciałem, często choruje i w przychodni korzystam tylko z jej usług Stanisław57

lekarz Anna Ludwiczak

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lege-Artis"
ulica Kutnowska 4
42-200 Częstochowa

Naprawdę oddany lekarz. Bardzo Pani doktor pomogła nam w tych bardzo trudnych czasach. Opiekowała się naszym tatą.
Opinia dodana przez: Jacek Kielar

lekarz Marcin Aftowicz

Szpital Specjalistyczny Parkitka
Bialska 104/118
42-200 Częstochowa

Dodaję tę opinię, ponieważ nie zgadzam się z powyższą, być może pierwsze wrażenie nie jest oszałamiające, ale po chwili okazuje się sympatycznym, z profesjonalnym podejściem do pacjenta lekarzem, prawdę mówiąc, to pierwszy lekarz który poświęcił mężowi tyle czasu. Dokładnie przyjrzał się historii choroby (nowotworowej) ważne były wyniki badań, bo to podstawa, na koniec przebadał i zlecił ponowne badania, Po pierwszej wizycie mamy pełne zaufanie do pana doktora, godnego polecenia.
Opinia dodana przez: Barbara i Zdzisław

lekarz Beata Grzyb

Internista, Diabetolog

Gabinet prywatny Beata Grzyb
Kopernika 34
42-200 Częstochowa

Strata czasu. Zmarnowane 10 lat leczenia. Cukrzyca typu 2. Ciągłe straszenie insuliną. A wystarczyło zmienić 1 lek i wprowadzić dodatkowo inny. Inny lekarz, do którego ostatnio trafiłem to zrobił. Cukry spadły do poziomów rewelacyjnych. Zamiast 200 rano spadły do 100 a czasem jeszcze niższych. Jak u zdrowego człowieka. Szkoda mi tylko tych lat z niepotrzebnie wysokimi wynikami cukru. W moim przypadku leczenie u p. Grzyb okazało się stratą czasu i ...
Opinia dodana przez: Stefan