Lekarze Internista Częstochowa

lekarz Urszula Kostrzewa-Depta

ulica Michałowskiego 26/35
42-200 Częstochowa

Super człowiek na właściwym miejscu. Zawsze otwarty na problemy chętnie wysłucha.

lekarz Krzysztof Wolnik

Stacja Opieki Pielęgniarskiej Caritas Archidiecezji Częstochowskiej
Krakowska 15/17
42-200 Częstochowa

Pan ordynator w bardzo profesjonalny i uprzejmy sposob wytlumaczyl mi (a jestem prawnikiem) na co cierpi moja 89 letnia mama. Podal zalecenia i sposob opieki. Oby wiecej lekarzy z sercem i powolaniem takich jak pan Krzysztof.

dr n. med. Piotr Chodór

EKG, Internista

MM-Med Częstochowa
Gajowa 44
42-200 Częstochowa

Pan Doktor Piotr Chodór potrafi wytłumaczyć i szczegółowo zająć się pacjentem ale tylko w swoim gabinecie prywatnym, chodzi o osobę w podeszłym wieku. A w Śląskim Centrum Chorób Serca (Zabrze) ten sam lekarz zamienia się w zupełnie inną osobą – jest oschły, małomówny, lakoniczny, niepunktualny. Natomiast przeprowadzone badania są wykonywane szybko, byle prędzej. Dodatkowo nie potrafi rozpoznać swojego pacjenta z prywatnego gabinetu, gdy przyjmuje w Śląskim Centrum Chorób Serca. W ...
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Marek Stachowicz

Combi-Med" Sp.z o.o.
ulica Dekabrystów 17/19
42-200 Częstochowa

Lekarz godny polecenia. Stawia trafną diagnozę i podejmuje właściwe, skuteczne leczenie. Zawdzięczm

lekarz Janusz Opara

Moniuszki 49
42-200 Częstochowa

Nie ma nic lepszego niż dobry lekarz i nic gorszego niż zły lekarz. W przypadku dra Opary miałem do czynienia na szczęście z tym pierwszym przypadkiem. Leczę się u niego już od dwudziestu lat i nigdy się nie zawiodłem. To nie jest specjalista, który ma swoje ulubione diagnozy. Doktor Opara to niezwykle doświadczony lekarz z drugim stopniem specjalizacji, który stawia tylko diagnozy adekwatne do fachowo rozpoznanych przez siebie chorób. Rozpoznanie ...
Opinia dodana przez: J. Orłowski

Marceli Palicki

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Częstochowa

Fachowiec od wielu lat, ma doświadczenie w wielu dziedzinach medycyny. Polecam, nigdy nie było problemów z wizytą
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Andrzej Rumiński

Prywatna Przychodnia Lekarska
ulica Orkana 139b
42-200 Częstochowa

Taki lekarz to skarb. Leczy się u niego cała nasza rodzina. Zawsze dokładny, wszystko wyjaśni. Cierpliwy, sympatyczny, naprawdę szczerze polecam.

lekarz Edward Warta

Korkowa 114
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry doktor, zawsze ma czas dla pacjenta. Przyjacielski, w sposób zrozumiały wyjaśnia problem pacjenta. Przepisuje leki patrząc na cenę.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Ewa Sawicka

Geriatra, Internista

al. Wolności 22
Częstochowa

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani. Szkoda słów. Całkowity brak szacunku do pacjenta, arogancja, przyjmowanie dodatkowych osób poza kolejką mimo opóźnień.
Opinia dodana przez: Pacjentka
Pan doktor bardzo pomocny , poświęca czas pacjentowi , miły i kompetentny , polecam gorąco Doradza i widać ze interesuje się indywidualnie każdym a nie wszytko z automatu .
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Sergiusz Lendor

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej INTER-MED
1 Maja 27
42-217 Częstochowa

Mega miły empatyczny człowiek. Konkretny wywiad i konkretne podejście do pacjenta. Ja szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Dorota Bogus

Lechonia 30/12
42-200 Częstochowa

Przez brak kompetencji, zbagatelizowanie narastającego problemu i zupełnie nietrafioną chemię moja Mama zmarła w wieku 57 lat. W ciągu 10 lat pokonała nowotwór 2 razy (piersi i wątroby) do czasu kiedy zmienił się lekarz prowadzący na właśnie panią Bogus. W lipcu 2019 szanowna pani doktor wycofała lek (AROMEK), który spowodował nawrót choroby. Następnie zwlekano z podjęciem decyzji o dalszym leczeniu przez 9 miesięcy. Ostatnim krokiem było podanie chemii bez względu ...
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Joanna Romańska-Zygmunciak

Miejski Szpital im. dr Wł. Biegańskiego
Mickiewicza 12
42-200 Częstochowa

Pani Doktor z powołania byłem kilka razy leki trafiane w punkt, mimo że u innych lekarzy było różnie, leczę się u Dr. Joanny Romańskiej-Zygmunciak już kilka lat nigdy się nie zawiodłem, wchodząc do gabinetu można dostrzec że pacjent to nie produkcja w akordzie, zrobi wywiad wysłucha następnie wykonuje niezbędne badania. Sympatyczna i miła osoba na odpowiednim stanowisku. Polecam!
Opinia dodana przez: Kacper

lekarz Maria Jędraszczyk

Lechonia 23 lok. 8
42-200 Częstochowa

Pani doktor bardzo kompetentna i miła, poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu, zawsze kieruje na szczegółowe badania. Jako człowiek pełna empatii, zrozumienia dla pacjenta, także w zaawansowanym wieku.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krystyna Cuglewska

Kopernika 6 lok. 7
42-200 Częstochowa

Cały czas było mi wiadomo że P.doktor jest kardiologiem przynajmniej tak się mówi w przychodni --a tu zong Strasznie mnie to zaciekawiło

dr Jacek Jafra

Hipertensjolog, Internista

Gabinet Kardiologiczny
ul. Jasnogórska 4
42-200 Częstochowa

Kontakt od znajomych, który się leczą u doktora i są zadowoleni. Mogę tylko potwierdzić, wizyta kompleksowa, miałem wrażenie, że lekarz wie dobrze co robi i jak dalej mnie leczyć. Duży plus za komunikatywność i poświęcony czas. Polecam
Opinia dodana przez: Michał

dr Irena Kosmala-Bąkiewicz

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa

Panią Doktor odwiedzam od wielu lat i złego słowa powiedzieć nie mogę, zawsze pozytywnie nastawiona do pacjenta, poświęca uwagę i odpowiednią ilość czasu na diagnozę, bije od niej ciepło i spokój, jestem bardzo zadowolona i w życiu nie zmieniłabym jej na innego lekarza
Opinia dodana przez: Antonina

lekarz Marian Sikora

Choroby zakaźne, Internista

Laboratorium Mikrobiologiczno-Analityczne Agnieszka Jędryka-Sikora
Popiełuszki 16
42-200 Częstochowa

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam prywatnie na swojej drodze, umawia wszystkich na jedną godzinę, każdego pacjenta trzyma pięć lub mniej minut, cały czas żując gumę nie potrafił normalnie odpowiedzieć na pytanie, wszystko omawiał ogólnikowo, poszłam do niego na wizytę ponieważ jestem w ciąży i skierował mnie ginekolog, nie raczył nawet zapytać o imię i nazwisko, nic sobie nie notował, stwierdził że na podstawie wyników jakie mam nic mi nie powie ponieważ ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Agnieszka Magdziarz

Gabinet
al. Aleja Pokoju
42-200 Częstochowa

Pani doktor ma klauzule sumienia nie zapisuje antykoncepcji zaleconej przez ginekologa. Udokumentowanej przez lekarza ginekologa dla lekarza prowadzącego. Nie polecam tej lekarki.
Opinia dodana przez: Vincent

dr n. med. Bogumił Sowada

Internista, Geriatra

Poradnia Stomatologiczna "PRIMA-DENT"
Konarskiego 6
42-200 Częstochowa

Lekarzowi jest mocno wszystko jedno kto jakie ma dolegliwości. Najważniejsze, że papiery muszą się zgadzać. Leczenie/badanie u niego to zupełna strata czasu , u mnie prawie doprowadził do tragedii przez swoją ignorancję .
Opinia dodana przez: Ula